woalka...lub toczek z woalka

Zaczęty przez elizapj, 24 Sie 2007, 23:27:53

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elizapj

czy ktoras z Was miala?
do cywilnego zastanawiam sie nad zmiana koncepcji. sukienke, kt juz kupilam 'na wszelki wypadek' zastapie chyba czyms bardziej klasycznym - czymc co dzis widzialam. do tej kt juz mam trudno mi bylo wymyslec dodatki, jest slodka urocza, b dziewczeca, wygodna, zwiewna i jeszcze kilka innych superlatyw....ale ta dzisiejsza byla bardziej stosowna do okazji. dodatkowym jej plusem bedzie to ze jest gladka i bede mogla spokojnie do niej dobrac bukiet i bizuterie...no i kiedys marzyla mi sie woalka...do tej dzisiejszej by bardzo pasowala. do tej kt mam absolutnie nie (jak kwiatek do kożucha by wyglala). ale szczerze mowiac nie widzialam nikogo do slubu z woalka od lat 80tych...i nie wiem czy to nie bedzie tak troche kostiumowo wygladac.
jesli widzialyscie jakies PM z woalkami to podzielcie sie wrazeniami, badz jesli buszujac po necie wpadlyscie na fotki to poprosze. chyba jest to obecnie zupelnie nie modne....bo ja zadnego jeszcze takiego zdjecia nie widzialam...
z gory dzieki!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

mi to wpadlo w oko juz dawno :)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

elizapj

DZIEKI

jak ktos jeszcze cos znajdzie to bede wdzieczna...chyba jednak wcale to nie wyglada zle....obie wygladaly calkiem fajnie:)

wklejam jedno ze zdjec z tego niem forum
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kate.zet1

Na życzenie :mrgreen:

[ Dodano: 25-08-2007, 00:35 ]
I jeszcze pare fotek :-D

dr_chaos

Kate.zet, co to za sukienka na woalka4.jpg?? Strasznie mi sie podoba  :-|

kate.zet1

Niestety nie mam pojęcia!!! :-(

goga

He he  - ja miałam!!! ale 17 lat temu. I wtedy większość miała welon lub gołą głowę, a ja coś co sie wtedy nazywało "paryżanka" - taki jakby płaski kapelusik i do tego małą woalkę. Jak uda mi się zrobić zdjęcie ze zdjęcia (wtedy o cyfrówkach nikomu się nie śniło) to postaram się wkleić
Spróbowałam "zdjęcie ze zdjęcia" więc jakość nie jest najlepsza i przypominam,że to było daaaaawno temu więc proszę o wyrozumiałość
udało mi się wkleić jako zdjęcie a nie link hura
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

elizapj

dr chaos wpadlam na strone z kt pochodzi fotk z sukienka kt Ci sie podoba:) moze tedy jakos dojdziesz co to za suknia...
http://www.casablancabridal.com/Images/1763C_LL.jpg
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dr_chaos

Elizapj dziekuję ci bardzo   :) szkoda tylko, że nie mają salonu w Pl

elizapj

goga! dopiero teraz mi sie Twoje fotki otwrzyly
i jak? milo wspominasz? tzn wygodnei Ci bylo? nie cieplo? nie grzyl? nie przeszkadzala woalka? etc..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

goga

Nie - było super, nawet nie czułam,że mam coś na głowie,ale to dawno temu było i rzeczywiście teraz nie widziałam u nikogo woalek. Mam nadzieję,że sie choć trochę moja woalka podobała ;-)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

foszek


elizapj

nie wiem czy wolno na tym forum....ale chyba tak bo w koncu chodzi o dzielenie sie rozwiazaniami:) wiec tym co z Wawy, lub tym kt tu po drodze, moge polecic modystke, u kt bede miala robiona na zamowienie woalke:)  z toczka zrezygnowalam, bo jakos do mojej sukienki do cywilnego wspolnie zdecydowalysmy ze toczek moze byc 'za ciezki', bede wiec miala stroik z woalka. Pani dobrala mi woalke oraz ozdobki w kolorze idealnym do sukienki:) i teraz mam tylko czekac na tel kiedy bedzie gotowy. Pani jest na Chmielnej 4.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

foszek

:)
Jeszcze 2 takie propozycje mam :-)

elizapj

pierwszy z tych 2 jest naprawde SUPER!
juz go kiedys widzialam, i nie pamietalam gdzie...wczoraj dlugo szuakalam tej fotki i sie nie udawalo...wiec dzieki!!!
jak go zobaczylam to znow zaczelam sie martwic czy dobrze zrobilam ze zrezygnowalam z toczka:( w miejsce biorac sama woalke ze stroikiem

toczki sa tak po prostu Jakie Kennedy/Grace Kelly ze sie w glowie nie miesci
....chyba sobie sprawie z tego wszystkiego toczek na zime!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

yoasia

Mój ślub za niecałe 3 tygodnie. Jestem fanką woalek i dlatego zamierzam tak wystąpić na własnym ślubie.

elizapj

ta strona yoasia, z kt masz fotki jest calkiem niezla. widzialam tam kilka dosc oryginalnych woalek,,,,az zaczynam zalowac ze wczesniej (czyt.zanim zlozylam swoje zamowienie) nie wpadlam na ta strone..a wydawalo mi sie intensywnie buszowlam po necie w poszukianiu inspiracji

no nic, juz za kilka dni zobacze efekt swojego zamowienia i sie ocenie....najwyzej w razie awarii, moze uda mi sie zgodnie z ktoras z tych inspiracji zrobic nowe zamowienie:)
oby nie bylo potrzebne  :-?

wklejam adres stronki jakby ktos nie zalapal ze jest na on fotkach http://www.myweddingveil.com/photogallery.htm
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

foszek

:)
Welon z woalka :-) Gdyby ktos jeszcze otrzebowal inspiracji :-)

zuzia

moja koleżanka miała coś takiego (z tyłu jest welon).

tachogti

Z calym szacunkiem ale to cos mnie wlasnie powalilo i spadlam z krzesla..................
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

vobi

Cytat: "zuzia"moja koleżanka miała coś takiego (z tyłu jest welon).

To wyglada jakby nie mogla sie zdecydowac - toczek, kapelusz czy welon i ostatecznie zdecydowala sie na wszystko naraz  :-? Przynajmniej na zdjeciu takie sprawia wrazenie, moze na zywca wygladalo nieco "lagodniej".

maroonbug

Odswiezam watek, bo sama rozwazam woalke. Koncepcja moja ewoluuje, bo zaczelo sie od dlugachnego welonu, a teraz jestem na etapie woalki z jakims ozdobnym detalem.
oto moje zbiory:

maroonbug

Rany, zajelo mi troche czasu, zeby odgrzebac ten watek...
Rozwazam woalke i stroik na slub i postanowilam zrobic ja sama :)
Dziele sie zrodlami, jakie znalazlam:
- wspaniale zrodlo inspiracji i informacji (nie tylko woalkowych)- hamerykanskie forum slubne:
http://kvetch.indiebride.com/index.php?t=msg&th=21752&start=0&rid=0&S=83bddce8d41873adee72e2e1e007c171
- http://www.judithm.com/ - zamowilam siateczke z kropkami i siateczke bez kropek w kolorze ivory.
Musze kupic jeszcze ozdobne grzebyki (jak dostane malo ozdobne to sama nakleje perelki) i dodam w dniu slubu ze dwie swieze roze do tego.
Wkleje zdjecia, jak dostane siatke i zaczne uwijac moj headpiece.
Pozdrawiam wszystkie zastanawiajace sie nad siatkami i welonami i innymi ozdobami PM :)
Jeszcze zdjecie na zachete :)

mika

wow Maroon doskonały pomysł, z niecierpliwością czekam na efekt