IGNAŚ JUŻ JEST!!mam już 3 miesiace!!!

Zaczęty przez sonatina, 17 Lip 2008, 21:04:10

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gatka2804

Serdeczne gratulację. I oby ten czas rozłąki jak najszybciej minął.

gioseppe

http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

sonatina

dziękuję Wam bardzo dziewczyny. Byłam już dzisiaj u synka,spał słodko. I nawet mogłam go już bliżej zzobaczyć bo nie naswietlal go już. żółtaczka odchodzi a jutro będzie miał serię badań na to czy ma infekcje. poleży na pewno tydzień. Tymczasem jedyne co mogę dla nego zrobić to odciagam pokarm i dostarczam mu go. Mam nadzieje, że pokarm nie zaniknie a mały nie przyzwyczai się do szybkiego najadania przez szczykawkę. Na pewno po jego powrocie bedziemy musieli znowu popracować nad karmieniem.

dzidzia101

sonatina gratulacje
Trzymajcie sie cieplutko, maly juz niedlugo bedzie z Wami w domu  :) :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jusia

sonatina jeszcze raz wielkie gratulacje, chlopcow Ci u nas malo, wiec serdecznie witamy Ignasia  :flowers:
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

bozena.dp

sonatina gratuluje  :flowers:

trzymaj się, jeszcze tylko kilka dni i synek bedzie z toba  :)

mika

Sonatina moje wielkie ogromne gratulacje!!! Witaj Ignasiu
Trzymajcie się oboje :D wszystko będzie dobrze

ishka82

sonatina, gratulacje i  :flowers: i dużo zdrowia dla Ignasia, niech szybko wyjdzie ze szpitala do domku :)

moonlight

Sonatina!

Gratulacje najgorętsze... "Ignasiu doczekaliśmy się"  jupi
Pozdrawiamy z Jarkiem i życzymy szybkiego wyjścia Ignasia ze szpitala byście mogli się sobą cieszyć.

dagi

Sonatina gratulacje  brawo i ściskam mocno  przytul
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

Kata

sonatina gratulacje i nic się nie martw, wszystko będzie dobrze :)
Pozdrawiam

Kata

nionczka

Gratulacje!
Ja tez mialam ostra zoltaczke, przetaczali mi krew i sama nie wiem co jeszcze. No i wazylam 2000gr a zobacz jaka teraz ze mnie czarownica!
Obyscie jak najszybciej byli razem!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Basia

Ja tez trzymam za Was mocno kciuki!

Nie zamartwiaj się! wszystko będzie dobrze. Wiele dzieci moich koleżanek miało żółtaczkę, było naświetlanych. Potem wszystko się dobrze potoczyło! Ważne by teraz go wyleczyli, by mógł szczęśliwie wrócić z Wami do domku! przytul

Daj koniecznie znać co u Was nowego!
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

sonatina

Ignacy od środy jest w domu. Ma się dobrze. Żółtaczka ładnie się cofnęła. Terapia antybiotykowa może pozostawić tylko pamiątkę w postaci niedosłuchu, jedziemy niedługo na badanie przesiewowe słuchu. Trochę sie tym martwię, ale nie dopuszczam nawet myśli, że coś mogłoby być nie tak.
Mały ładnie śpi, je. Przybiera na wadze. Robi słodkie minki, uśmiecha się nawet  :), płacze tylko gdy jest głodny. No i mały z niego przystojniaczek :)

zosia2007

Cytat: sonatina w 29 Lip 2008, 15:03:11
Ignacy od środy jest w domu. Ma się dobrze. Żółtaczka ładnie się cofnęła. Terapia antybiotykowa może pozostawić tylko pamiątkę w postaci niedosłuchu, jedziemy niedługo na badanie przesiewowe słuchu. Trochę sie tym martwię, ale nie dopuszczam nawet myśli, że coś mogłoby być nie tak.
Mały ładnie śpi, je. Przybiera na wadze. Robi słodkie minki, uśmiecha się nawet  :), płacze tylko gdy jest głodny. No i mały z niego przystojniaczek :)

sonatina pochwalisz sie zdjeciami, plizzzzzzzzz :)

nionczka

Przystojniaczek, przystojniaczek... Dobre sobie.
Na slowo mamy Ci wierzyc?
Forum ma opcje wklejania zdjec!
Nie uwierze dopóki nie zobacze. Moze bedzie chlopak dla mojej Irenki????
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sweedee

sonatina, gratuluję małego facecika!  :drunk:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

ishka82

sonatina, super, że mały już w domku :D A czy aby na pewno przystojny, to wolimy same ocenić ;)

martullek

gratulacje! dobrze, że już jesteście razem w domu

vobi

sonatina, swietne wiesci  brawo Trzymam kciuki zeby zadnych skutkow ubocznych leczenia nie bylo. Dobra, ja wierze na slowo ze przystojniak z niego. Ale kilkoma zdjeciami tez nie pogardze  ;D

sonatina

#45
Troszkę z opóźnieniem :), oto Ignaś:


martullek

sonatina, ale masz małego przystojniaczka! gratulacje  :flowers: dobrze, że już jesteście w domu!

vobi

O rany, sliczny chlopiec!  :thumbup:
I ten wzrok przejmujacy ... eee tam, da sobie rade, zoltaczki i inne badziewia nia maja szans!  :yes:

Angie


zosia2007

sonatina on jest śliczny  brawo brawo brawo

gratuluje raz jeszcze i życzę duuuuuużo zdrówka małemu Ignasiowi  :yes: