cena bukietu

Zaczęty przez elizapj, 12 Lip 2008, 11:51:38

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elizapj

pytam z ciekawosci, pytalam sie tylko jednej ze swoich 2 konsultowanych florystek...wiec nawet nie wiem czy drogo czy tanio:)

wiem, ze zalezy od tego jakie kwiatki, ale i tak chcialabym zrobic rozeznanie ile placilyscie/musicie zaplacic za swoj

jak macie fotke to wrzuccie:)
i moze miasto...to tez ulati:) :flowers:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

ja placilam za wszystkie kwiaty uzyte przy weselu lacznie z bukietem razem. wiec sam bukiet to nie wiem za ile byl.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

elizapj

Cytat: panikarola w 12 Lip 2008, 12:14:29
ja placilam za wszystkie kwiaty uzyte przy weselu lacznie z bukietem razem. wiec sam bukiet to nie wiem za ile byl.
no dobra hahah
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mignon

Jak się dopytywałam orientacyjnie to - storczyki ok. 200 zł, róże + eustmy - ok. 150 zł.

Miasto Lubin (ok. 80 tys. mieszkańców)

konwalia

a ja zamierzam zmieścić się w stówie, skąpiradło ze mnie

Kasia

mo poczatkowo za bukiet ze storczyków panie krzyknęły 400zł

ale ostatecznie podobno ledwo co zmieściłam sie w kwocie voulcheru o wartości 250zł

no ale zamiast wielu storczyków z kilkoma MAŁYMI peoniami miałam duże peonie z kilkoma storczykami

suma summarum byłam zadowolona

rilla

Katowice - mała kwiaciarnia, bukiet ze storczyków i eustomy, bukiet dla świadkowej z eustomy, przypinki : łączna suma 220 zł



rozanamama

Teraz koleżanka była w kwiaciarni- najlepszej chyba w Krakowie, zamówić kwiaty na sierpniowe wesele. Zapłaci 500 zł za bransoletkę z kwiatów i sznury z kwiatów, w kształcie litery V (odwróconej do góry nogami), które będą przymocowane do suknie z tyłu.
Strasznie drogo, mam nadzieję, że mi za sam bukiet mniej zawołają

elizapj

dodalam nowe opcje cenowe, bo wiedze, ze powzyej 200 to za malo precyzyjne...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zosia2007

eliza ja tzn mój R. płacil ok 400 zł za mój bukiet, bukiet dla świadkowej, 2 bukiety dla rodziców i przybranie samochodu - tylko, że to było w Zamościu :)  a tam trochę inne ceny niz w Warszawie :)

vobi

Cytat: konwalia w 13 Lip 2008, 13:27:17
a ja zamierzam zmieścić się w stówie, skąpiradło ze mnie

konwalia, wystarczy ze nie przyznasz sie ze to slubny bukiet... najczesciej cena jest wtedy o kilkadziesiat procent nizsza, za okreslenie "slubny" trzeba slono doplacac

golinda

zaznaczyłam 320-400, ale z tego co wiem to ok. 450 kosztował mój+ 3 dla druhen i do butonierki dla męża i jego świadka

kwiaty-aga

#12
a może w wątkach dodajcie zdjęcia tych bukietów, bo bywają takie które są łatwe do zrobienia, ale z drogich kwiatów, ale i takie, które są z tanich kwiatów a florystka musiała ładnych kilka godzin swojej pracy poświęcić, żeby je wykonać. Cena nie zobrazuje tu wszsytkiego, w tym nakładów pracy...

swój bukiet ślubny wykonywałam sama, więc koszty były małe, ale włożyłam w niego sporo pracy, a tego już w wycenie nie da się ująć
Bukiety moich klientek też wyceniam nie tylko według ceny kwiatów i dodatków, ale także według pracy jaką trzeba włożyć aby efekt był olśniewający!

Kasia

ja bukiet na sesje robiłam około 10 minut
margerytki (8zł) + kilka kwiatków storczyka (powiedzmy 30zł) + mikrofon (nie pamietam ceny ale niewielkie pieniadze) i kawałek wstążki (grosze)

bukiet nie był idealny ale ja też sprawnych raczek nie mam (bez starannego drutowania i bez klejenia)

myślę że sprawna/normalna florystka zrobiłaby go w max 30 minut z całym odrucikowaniem i klejeniem


nie chce komuś zagladać w portfel ale niestety wiekszość cen ŚLUBNYCH kwiatów jest zawyżona :(

dekoracja na stoły też nie kosztowała mnie majątku
gąbka florystyczna (10zł) + kwiaty z giełdy za śmieszne pieniądze


dodatkowo storczyk wcale taki drogi nie jest

dla mnie dla detalisty cena bez tagowania za 6 gałązek PIĘKNEGO storczyka cymbidium = 180zł
czyli jedna okazała gałązka wychodziła po 30zł

nie kupiłam bo 6 gałązek to było dla mnie za duzo

w kwiaciarni za jedną gałązkę takiego sobie storczyka zapłaciłam 80zł what

gioseppe

300 z hakiem, z butonierka
bukiet byl bardzo pracochlonny; butonierka byla miniaturka bukietu, rownie pracochlonna
ale wiedzialam, ze na tej pani moge w 100% polegac :)

http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

sierpniowajulka

250 zł - bukiet+3 przypinki
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marlen_ka

260 za bukiet z butonierką- bukiet z dużych calli.
był problem ze znalezieniem właściwego koloru kwiatów.

jo_miekka

200 za bukiet "z różnych kwiatów" ;) i butonierkę oraz kwiat do łba

wrobelek0403

120 zł za bukiet dla mnie - róża, eustoma i cantadeska, po 50 zł za bukiety druhen - róze i eustomy. Przypinka gratis. Ale za ten sam bukiet inna kwiaciarnia w tym samym miescie chciala 250 zł.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

beesok

Ja tez nie mam oddzielnej kwoty na bukiet - licze za calosc - kwiaty na stoly, w namiocie, dekoracja stolu przy ktorym siedzimy, "oltarz" na ceremonie, 4 przypinki, bukiet swiadkowej itp itd czyli za sam bukiet nie mam pojecia:)

kamila13

Ja zamowiłam bukiet z róż i storczyk( jakis drobniutki) i Pani powiedziała 100-150 zl - Częstochowa
Natomaist jak bylismy na targach slubnych w Warszawie w Palacu Kulrury to widzialam tez bukiety po 500 zł

Kasia

Cytat: kamila13 w 30 Lip 2008, 12:14:24

Natomaist jak bylismy na targach slubnych w Warszawie w Palacu Kulrury to widzialam tez bukiety po 500 zł

to pewnie widziałaś te z mojej kwiaciarni
BARDZO marna kwiaciarnia a ceny z kosmosu !!!!!!!!!!!

kamila13

Nie wiem jaka to byla kwiaciarnia. Interesowalam sie tak bardzo ogolnie i spytalam bo chcialam sie zorientowac w kosztach.Mocno sie zdziwilam jak uslyszalam cene okolo 500 zł. Normalna wiazanka kosztuje w granichach 50 zł a slubna 500.To naprawde był szok
Ale orientujac sie po roznych florystkach wiem takze ze nie zawsze ta najdrozsza bedzie nalepsza.Czesto male kwiaciarnie tez potrafia zrobic sliczny bukiet zwlaszcza jak masz juz swoj pomysl

justynaaaa2

Kasia a co to za kwiaciarnia  ???

Kasia

kwiaty u Bożeny czy jakoś tak

w podziemiach ronda przy Mariocie