Polecane i niepolecane kluby fitness

Zaczęty przez Anupka, 07 Lip 2008, 15:50:17

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anupka

Ekhm.. chciałam ta strefe, to zaczynam...

Wprawdzie nie testowalam, bo w PL jestem teraz tylko gościnnie, ale moja kumpela polecala mi  Gymnasion na Ursynowie. Jęsli ktoras miala negatywne doswiadczenia z nimi, tez prosze o wpis.

Adres skopiowalam z netu, ze strony: http://www.gymnasion.pl/kluby.php#warszawa1

Fitness Dla Kobiet Warszawa:

WARSZAWA
Multikino
Al. Komisji Edukacji Narodowej 60
email: multikino@gymnasion.pl

Kontakt: Tel:  +48 (22) 20 11 648       

Godziny otwarcia:

pon. - pt.: 7.00-22.00
sob. - nie.: 9.00-17.00
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

a ja polecam wszystkie kluby, gdzie jest dużo facetów - oni nie zajmują urządzeń aerobowych i tych typowo babskich ;)

kamila13

Ja cwiczylam przez 3 lata w Gymnasionie i bylam bardzo zadowolona.
Teraz przenioslam sie do Shape, ze wzgledu na bliskie polozenie.Jesli chodzi o Gymnasion to nie jest tam bardzo tanio.Jesli jestes studemntka to jak ja chodzilam to byly karnety studenckie duzo tansze niz normalne tylko ze w ograniczonych godzinach

Basia

Trochę mnie tutaj nie było.... Tyyyle zmian!
a tutaj taki fajny wątek!


kamila13 ile płacisz za karnet w Shape? jupi

Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

kamila13

Ja za karnet place 169 miesiecznie, z tym ze umowa jest roczna.Jednak ta cena byla na poczatku.jak moj narzeczony kupowal niedawno to placilismy 199 miesiecznie i taka chyba jest teraz cena.Jest to oczywiscie karnet open( na wszystko)

adrianna79

szukam silowni w okolicach krakowskiego rynku? czy znacie jakas fajna?

rubin04

Ja polecam we wrocławiu ten na Pl. Solidarnosci.
Tylko dla kobiet, długo czynny, zajeć dużo + siłownia,
profesionalnie. Cen nie znam bo mamy z pracy karnet Multisport wiec w teorii na wszytkie kluby fitness.

Była jeszcze na pl. Staszica, barbara chyba sie nazywa - nie polecam - totalnie nieporozumienie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marcheewka

Cytat: rubin04 w 23 Lip 2008, 21:45:19
Ja polecam we wrocławiu ten na Pl. Solidarnosci.
Tylko dla kobiet, długo czynny, zajeć dużo + siłownia,
profesionalnie. Cen nie znam bo mamy z pracy karnet Multisport wiec w teorii na wszytkie kluby fitness.

Była jeszcze na pl. Staszica, barbara chyba sie nazywa - nie polecam - totalnie nieporozumienie.

Fajnie tam, ale dla zwykłego śmiertelnika sraaasznie drogo ostatnio. Chodziłam tam kilka lat, ceny i jakość usług byly na odpowiednim poziomie. Ostatnio niestety bardzo podrożało i jednorazowe wejscie do siłowni kosztuje 30 zl!!!!! Ale w karnecie nawet znośnie.
Dużo fajnych zajęć, brak spoconych gapiacych się facetów. Mogę polecić.

Basia

a ja szukam czegoś na wilanowie...

znacie jakiś fajny klub?
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

Basia

otwierają właśnie w Wilanowie klub Golds Gym.
czy któraś coś o nich wie?
a może ktoś się zapisał?

http://www.goldsgymfitness.pl/index.php?id=2
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

tusia

#10
Anupka moja koleżanka z pracy uczęszcza do Gymnasiona i bardzo sobie chwali :thumbup:
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

chudonoga

Rubin, Barbara to najukochańszy klub mojej teściowej  :point_lol: już ze trzeci rok chodzi tam na pliates i cała jest w ochach i achach.

Osobiście przerabiałam z 7 różnych wrocławskich klubów i absolutnie odradzam Bodyfit na Borna. Porażka pod każdym względem. Natomiast z Bodyfitem na Krzykach jest nieco lepiej. Mimo szergu wad (szatnie, sanitariaty, obrażona pani na recepcji, ciasnota etc), ma fajną kadrę i przeszeroką gamę zajęć.
Zwycięzcą w kategorii "niezła jakośc za przyzwoitą cenę" jest moim zdaniem Activ na Grabiszyńskiej.
Najfajniej było w Gymnasionie i Aquaparku, ale to nie moja kategoria cenowa.