Jak to jest z jedzeniem dla fotografa?

Zaczęty przez kate.zet1, 23 Sie 2007, 16:50:37

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dorcia


aneta

#76
Cóż. Rozumiem w zupełności o czym mówi 5czwartych.

Bodzioch Marek

Cytat: bibulka w 08 Mar 2010, 12:40:25
na weselu mojej kuzynki było wesoło, nie dośc, że fotograf pił na umór, to jeszcze uprawiał sex ze swoją 17-letnia asystentka. ale to był fotograf "pan zdzichu", a nie zawodowiec... ;)
a co to zawodowiec nie może uprawiać seksu??;)
a tak poważnie hydraulik przychodzi do nas z kanapkiami, możemy go czasem poczęstować kawą, malarz maluje pokoje i też ma swoje, jednak tu troszkę inna specyfika malarz może się urwać na obiad, kelner zje na zapleczu a my ..?? trochę głupio tak siedzieć lub co gorsza stać i patrzeć jak inni jedzą;) Ja pytam czy będzie stolik, czy będzie posiłek, nie narzucam młodym - wezmę wówczas kanapki (jednak do tej pory mi sie nie przytrafiło). Co do ilości to wg mnie - choć lubię zjeść- wystarczy obiad i jakaś zimna płyta lub drugi posiłek ok 23.00 i to jest max- zdarzało się, ze był tylko obiad i do 1.00 (bo dłużej nie zostaję) tylko woda i napoje i też nie było problemu. My pracujemy na nogach lecz nie skaczemy, nie pijemy, jak goście i nie spalamy aż tylu kalorii by była potrzeba je uzupełnić. Jednak obiad IMO jest konieczny, by wam fotograf nie zamówił pizzy z dowozem i by dostawca z pudełkiem nie przeleciał przez całą salę;)

rudasekawf

U nas restauracja pytala ilu bedzie ludzi z obsługi (Dj, fotograf itp). Za gości płaciliśmy po 200 zł a za fotografa i innych po  125zł. W tych pieniążkach miał: obiad, zimna płyte, dwie cieple kolacje. Nie wyobrażam sobie, ze ktoś pracuje od 10 - 1 w nocy i nie zapewni się mu posiłków. :):)

marax

#79
Cytat: magoo w 02 Gru 2009, 23:13:58
a ja nawet o tym nie pomyslalam, bede musiala sie dowiedziec, jak jest u nas

i tez nie rozumiem tej roszczeniowej postawy, moze jeszcze nalezy fotografa, kamerzyste i zespol z goscmi posadzic i wodeczki polac?? ;) Niech sie dobrze bawia..
moim zdaniem fotograf powinien przyniesc przezent slubny bo jak to tak wypada bez koperty na wesele lol lol 5/4 super ująl temat i chyba nic dodac nic ująć

paela

Ja tez nie wyobrażam sobie dac jeść zespołowi i fotografowi :P Od tego, jak ich potraktujemy, zależeć będą przecież efekty ich pracy... a wiadomo, że człowiek jak głodnym to zły :D W interesie Młodych jest więc te ekipę nakarmić ;)