plytki w lazience - PILNE PYTANIE!!!!

Zaczęty przez panikarola, 22 Cze 2008, 18:47:49

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konwalia

Za wiele komórką nie zrobię- kiepski zoom

konwalia

N. twierdzi, że łazienka by zyskała jakbyśmy wywalili szafki. Mądrala  :P
A pralkę mam w kuchni.

panikarola

konwalia, dzieki!!!!! polewam Ci morze piwa!!!! Kasia, Tobie tez!!!!!!

jedno i drugie mi sie podoba. chyba lepiej dam tak do drzwi tylko i takie jak u Kasi bez fug albo takie mniejsze jak u konwalii. jakby byly takie mniejsze, to w sumie i do sufitu by mogly byc... ale znowu bez tych swiatelek i zalaman to moze nie byc efektu...

najlepiej to zdecyduje w skepie jak zobacze jakiej wielkosci kafelki mi sie spodobaja. kochane jestescie, dziewczyny!!!!!!!! brawo

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

Kasia

panikarola to jest gres z Polkoloritu :)

w rzeczywistości są dużo ładniejsze bo maja prążkowana strukturę :)


Kasia

ja jeszcze  KONIECZNIE polecam zrobienie listew przy zakończeniu płytek

na tym drugim moim zdjęciu widać te listwy - mamy srebrne i moim zdaniem jest to rewelacyjne rozwiązanie

fugi są tylko 1/2 milimetrowe :)

panikarola

Kasia, a gdzie to sie kupuje? dostane takie ladne plytki tez w Obi albo Castoramie? bo mi sie nie usmiecha jezdzic po calym miescie...
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

Kasia


konwalia

Ja mam płytki chyba hiszpańskie, z terrano.
Gdyby nie wybicie ścianki, nie moglibyśmy sobie pozwolić na tak dużą umywalkę i wannę.
N.sam wszytko kładł  brawo i jestem z niego dumna.
Abstrahując od płytek polecam ceramikę roca, super się sprawdza.

panikarola

dobra, czyli polkolorit, cersanit, terrano, roca.

te sprawdzam i koniec. pol milimetra fuga. listewka wykonczeniowa.

podoba mi sie, ze macie takie jasne kolory i widze, ze dwukolorowe sie sprawdzaja.

no, to juz w sumie wiem co mam kupic brawo brawo brawo

a ktore klada sie prosciej - takie male jak konwalia ma czy takie jak Kasia?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

Kasia

u mnie każdy fachman mówił że te duże są łatwiejsze do kładzenia

panikarola

no i znow po piwku!

kurcze, ciekawe czy urzadzanie swojej wlasnej lazienki tez by mi tak szybko poszlo lol
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

panikarola

konwalia, a dla meza to normalnie respect :D moj kompletnie nie ma wyobrazni w tych kwestiach ;D

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

zuzia

u mojego dziadka w łazience kafelki kładłam razem z moim K. do tej pory się trzymają a minęły już 3 lata :D

konwalia

Cytat: panikarola w 22 Cze 2008, 21:39:14
konwalia, a dla meza to normalnie respect :D moj kompletnie nie ma wyobrazni w tych kwestiach ;D



:) nie bedę sama pić  :drunk:

panikarola

o nie, zuzia, normalnie wjezdzasz mi na ambicje lol

ale sie powstrzymam, wystarczy ze tym razem wybiore i przywioze kafle !
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

zuzia

no my nie mieliśmy większego wyboru - ograniczony budżet etc. i sami, tzn. w 5 robiliśmy remont 4 pokojowego mieszkania. uważam, że całkiem nieźle się sprawiliśmy :)

Kasia

my kładzenia kafelków jeszcze nie probowaliśmy ale pozostałe prace budowlane całkiem nieźle nam wychodzi :) - nawet sie zastanawialiśmy czy czasem nie zarobilibyśmy wiecej jako "fachowcy" od wykończe

zuzia

no mój K. na pewno by więcej zarabiał. ale on ma do tego dryg i zdolności.

panikarola

naprawde podziwiam i polewam!

ja sie zmeczylam juz jak sie okazalo, ze mam kafelki wybrac, sposob polozenia, przywiezc je  :-[

nie mam cierpliwosci do tych rzeczy, ale co zrobic jak wlasnie budzet ograniczony.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

sweedee

panikarola, ja mam położone nierównomiernie, w takie ząbki i bardzo fajnie to wygląda!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

zuzia


nionczka

Ja mam do samego sufitu (kremowa mozaike) i w kuchni tez bo w Hiszpanii oni lubia takie prosektorium robic. Ja wole plytki tylko tam gdzie sa niezbedne.
W mojej lazience nie wyglada to zle bo plytki sa jasne, male i matowe, ale bardzo tego nie lubie. A najgorzej jak sa ulozone w karo, brrrr....
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

sweedee

Cytat: panikarola w 22 Cze 2008, 23:33:25
no wlasnie :D

sweede fotki!!!


dobra,jutro trzasnę fota i Wam pokażę.
Po prostu, zamiast płytki (żółto-zielone u nas) zostawiać na tej samej wysokości, to jedna płytka/dwie są wyżej inne niżej, w zależności od koloru. Taki niby "Manhattan" kafelkowy.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

panikarola

tak mysle, ze wiem o co chodzi ale lepiej zoaczyc na zywo. mysle ze rodzice bardziej konserwatywnie beda chcieli, bo tez i mniej tym dla nich lepiej, ale moze ktos bardziej cierpliwy sie zainspiruje :D
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.