zel czy wosk?

Zaczęty przez ddu, 21 Cze 2008, 22:38:05

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ddu

halo. proszę o objasnienie, kiedy i w jaki sposób używa się wosku a kiedy i jak żelu?

zuzia

ddu,
do włosów? do depilacji? do czego ? :)

ddu

:D do włosów. do modelowania :)

zosia2007

wosk - nakłada się tylko na same końce włosów, bo innym przypadku włosy wyglądają jak przetłuszczone, a zel ? - żel jak kto lubi, zawsze mozna "mokrą włoszkę" zrobić  what

brawurka

do modelowania dobra jest tez guma

ddu

gumy to nawet sama używam. ale ciocia kupiła wosk. i żel. i mnie pyta, co  z tym. a ja nie wiem. więc na strefę!

siog

zalezy tez do jakich wlosow, krotkich czy dlugich? Czy ten zel jest w sprayu czy do nalozaenia rekami???
jak dla mnie uzywam tylko pianki do dlugich wlosow, w sprayu. jest super lekka, dobrze modeluje i latwa w uzyciu. Zel i wosk np.sa za ciezkie dla mnie.
Szczegolnie wosk wymaga umiejetnego nalozenia i tylko na koncowki. Bo inaczej wlosy wygladaja na przetluszczone. i nadaje sie raczej na krotkie wlosy
zel chyba lepszy ale tez zalezy od konsystencji. dobrze poszukac lekki w sprayu.

ddu

ciocia kupiła że w żelu, nie w sprayu, oba specyfiki Nivea. ma dość krótkie włosy do ramion....prawdę mówiąc takie siano . sama nie wiem, co tu można zrobić, żeby pomóc, a to bardzo miła dobra kobieta, stara się dbać o siebie, choć mieszka na wsi, kasy niewiele...
i wiecie - kupiła, wydała, co teraz??!! :) więc dzięki za rady, zadzwonię i przekażę Wasze uwagi

Monika

na włosy do ramion to raczej tylko pianka - żel i wosk to do krótki włosów raczej...
jeszcze ewentualnie wosk do jakiś wymyślnych cudów na głowie można chyba stosować... ja wosku i żelu używałam do nastroszenia krótkich włosów...