Juz nie jestem zalamana - stalo sie NAJLEPSZE :)

Zaczęty przez beesok, 21 Cze 2008, 00:53:58

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

beesok,
gratulacje :)
miałam tak samo jak wzięliśmy cywilny.

rilla

ale fajna historia:) wsyztskeigo najlepszego!

a zdjecia w sukni będa?

elizapj

Cytat: beesok w 02 Lip 2008, 19:08:30
he he he emocje byly owszem!

Eliza - jak sie kurcze wkleja obrazki? nie mam cierpliwosci do imageshacka!!!!!!!! dzieki  :-[

jak klikasz na odpwowiedz i masz okienko wiadomosci, zaraz pod nim w lewym rogu jest opcje doatkowe. klikasz, i wybierasz z kompa obrazki:)
nie moga byc wieksze niz 128 kazdy:)

czekam czekam!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

beesok

Dzieki Kochana - no i stawiam drinka :)

A tu zdjecia:) nie sa swietnej jakosci i ja sie na nich swiece lekko :) ale szczesliwa jestem i to widac chyba :):




wredotka

fajnie tak na luzie :) wszystko takie naturalne i szrzere, bez calej tej otoczki :) gratuluje!

poli

jacie:D wielkie gratulacje! teraz wypadałoby zmienić tytuł wątku  ;)
p.s. suknie masz absolutnie przepiękną

elizapj

hahha ale fajnie:)
na fotce gdzie widac sama gore, to spokojnie moglaby byc sukienka slubna;)

gratuluje !!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Monika

moje gratulacje! no i cieszę się, że z sukienką jakoś się ułożyło... ;D
a męża to masz takiego, że ho ho - gdzie takich dają? lol lol lol lol lol

sierpniowajulka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Ale cudnie! Piekni ludzie, fajnie ubrani... Az sie nie moge doczekac co to bedzie w sierpniu :-)
Jak zobaczylam 1 zdjecie juz mialam pisac. "A gdzie te dzinsy? Odwalilas sie bardziej niz niektorzy na slub koscielny!" Ale potem zobaczylam, co zreszta jest logiczne, ze dzinsy sa na dole :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vobi

beesok gratulacje!  :flowers:  :drunk:
az zazdroszcze takiego cichego slubu, o takim marzylam... ale wyszlo inaczej  ;)

mayagaramond

beesok - gratulacje!!!!!!!!!! Wszystkiego naj, naj, najlepszego :) :) :)


"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zosanka

beesok gratuluje! Swietnie wygladaliscie :) takiej stylizacji jeszcze nie widzialam ;) Z niecierpliwoscia czekam na sierpniowe zdjecia :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

zwierzatko_mojej_mamy

GRATULACJE - alez z Was jajcarze ;) super pomysl :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

beesok

Bardzo dziekuje wszystkim za gratulacje :) to byl naprawde mily (i goracy!) dzien - mowie Wam meczylismy sie w tych dzinsach :)

Eliza - dzinsy z NY a top kupiony w Nanette Lepore w zeszlym roku :)

Chyba widze efekty teorii - wyluzuj sie a bedzie wygladac swietnie - na tych zdjeciach strasznie mi sie swieci twarz (czego normalnie nie mam) i mam jeszcze aparat na zebach wiec usmiecham sie troche nie naturalnie (na weselu go nie bede miala) ale przez to ze bylam tak totalnie wyluzowana wyszlo dobrze :)

He he he mozecie sobie wyobrazic zaskoczenie naszych mam jak sie dowiedzialy o tym :) Jednak dopielam swego - mielismy luzacki slub a S.bedzie szczesliwy bo dostanie swoje "big wedding" w sierpniu - to sie nazywa malzenski kompromis :)

beesok

Cytat: Monika w 03 Lip 2008, 02:00:55
moje gratulacje! no i cieszę się, że z sukienką jakoś się ułożyło... ;D
a męża to masz takiego, że ho ho - gdzie takich dają? lol lol lol lol lol

Dziekuje  :-[ Mezus jest polowka - pol Palestynczk pol Hiszpan stad taki ladny   :P :P :P

zosia2007

beesok

jejciu, MOJE GRATULACJE

nie wiem jak mogłam przeoczyć taką nowinę.  a mężuś całkiem, całkiem :P

siog

Prawie umarlam!:))))))))  what what what

ale super wyszlo!!!!!!! wlasnie mialam Ci pisac o tej sukni Langnera. Jest tak piekna ze az duch zapiera. Super ze ja zamowilas!

no i gratulacje z okazji slubu!!!!!!!!!!! Super para!  jupi jupi

aha i zazdroszcze londynskiej ogody, u nas pada, pada i konca nie widac :(

elve

Ale akcję przegapiłam. Wszystkiego najlepszego!

katgoli


elizapj

Cytat: vobi w 03 Lip 2008, 11:13:13
beesok gratulacje!  :flowers:  :drunk:
az zazdroszcze takiego cichego slubu, o takim marzylam... ale wyszlo inaczej  ;)
no wlasnie co to jest w cichych slubach ze wszyscy je chca  lol lol
my tez chcielismy taki..i na taki po cichu liczylismy, ale w tajmenicy powiedzielismy tesciom i przyszlo 'tylko' 30 osob z ich strony;)

jesli mnie pamiec nie myli to to chyab pierwsza strefowa PM w dzinach:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

Gratulacje!
a suknia ktora wybralas idealnie do Ciebie pasuje i będzie super, cos czuje ze przykryjesz wszystkich az berety nam pospadaja ;) mimo tego "piasku w oczy" na poczatku z suknia..

Chermelle

beesok gratulacje  :flowers: :flowers:

martullek

beesok suknia jest boska. szkoda, że w Polsce tak mało sukien w takim stylu. no i ogromne gratulacje :flowers:

elizapj

Cytat: elizapj w 30 Cze 2008, 20:43:20
peter langer byl i moim faworytem rok temu. najb lubilam Rite http://www.peterlangner.com/langner_collezione.aspx?img=4&tipologia=LAC
wowoczas nie dopuszczlam do mysli takich cen, ale ma faktycznie swietne kroje - na granicy nowoczesnego i tradycyjnego:) duzo geometrii co ja lubie. we wloszech probowalas? tzn kontakotowalas bezposrednio jakis salon tam? niekoniecznie ten ich w rzymie, choc to najlogiczniejsze ze jesli gdzie moga zalatwic rush order to tam...

wg mnie w podobnym stylu do Peter Langner szyje jeszcze Giuseppe Papini http://www.giuseppepapini.it/ a do bergamo lataja tanie linie!!!:) choc masz i ich sklep w dublinie
wg mnie chyba na serio jednak bezposrednio rozmiawiac z gl salonem w kraju skad suknie pochodza...dystrybutorzy, franczyzy i inne moga niekonieczne miec takie same mozliwosci...

dodaa84
link do sukni powyzej:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login