odstawić? nie odstawić?

Zaczęty przez importerka2008, 18 Cze 2008, 15:43:29

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

oj oj - ja po odstawieniu mam tak - dzidzia bedzie, ale z pryszczta matka ;D wczkolwiek przed wzieciem nie mialam jakichs strasznym problemow, teraz tez nie jest tragicznie, ale roznica jest
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ishka82

A ja trochę ponad rok od odstawienia tabsów wyglądam jak zapryszczała nastolatka. Najgorzej jest na plecach i ramionach, chociaż na twarzy też mam syfki niestety. Aj, z tabsami ładniej wyglądałam...

martullek

trochę mnie martwicie, bo zamierzałam ostatnie opakowanie skończyć w połowie września. a ślub 4 października...

elve

martullek, bez przesady w ciągu 2 tygodni organizm jeszcze nie zdąrzy zauwazyć, że odstawiłaś hormony......

ja zaczęłam obserwować pogorszenie stanu skóry i włosów tak po dobrym miesiącu

martullek

no mam taką nadzieję... dzięki

jo_miekka

a ja jeśli chodzi o skórę to właśnie po odstawieniu dużo lepiej!
przed erą tabletkową miałam buźkę jak pupcia niemowlęcia, przy tabletkach cierpiałam wiecznie na jakieś liszaje i przesuszenia, teraz znów jest ok, choć nie tak jak przedtem

spragnienie

ja objawy odstawienia odczulam po ok 2-3 m-cach
wysypalo mi dekold, trochę plecy (!) czego NIGDY WCZESNIEJ jako nastolatka nie mialam, na szczescie przeszlo
teraz mam pojedyncze bolace gulki/syfki na twarzy przed okresem i mega PMSy :/

ishka82

martullek, tak szybko Cię nie zsypie ;) U mnie to trwało chyba ok. 3 m-cy.
spragnienie, jest fajny lek na PMS, uświadomił mnie mój nowy gin. Coś tam o nim pisałam w wątku migrenowym (bo migrena raz w m-cu, zależna od hormonów, to też może być PMS :o), jak chcesz, to zajrzyj :)

dzidzia101

Cytat: salsa w 29 Cze 2008, 10:21:26
Cytat: dzidzia101 w 28 Cze 2008, 19:11:49
Ja biore tabsy juz ok 10 lat (nawet dobrze nie pamietam)
Zaczelam od Diany zeby tradzik wyleczyc i pomogla. Jakies 4-5 lat temu przeszlam na Regulon i tez jest dobrze, tzn. nie odczuwam zadnych skutkow ubocznych, przyzwyczailam sie po prostu.
A twarz nie jest najlepsza ale o niebo lepsza niz 10 lat temu.
Za jakies 3-5 m-cy bede chciala ostawic zupelnie i az sie boje co to bedzie  :o :o

mysle ze mozesz sie zdziwić-zaczełas brac pewnie jeszcze w czasach kiedy trądzik przysługuje z racji wieku:) teraz pewnie nie miałabyś nawet gdybyś nie brała Bletek.

i tej wersji proszę sie trzymać:)

Salsa, bede sie trzymac  ;D ;D
Ale podejrzewam, ze moze mnie wysypac  :'( :'(  bo teraz na tabsach caly czas cos mi wyskakuje, a szczegolnie przed okresem.
Chociaz jak robilam 2-3 miesieczne przerwy to jakiegos strasznego wysypu nie mialam (pewnie za krotko bez  ;) )
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dzidzia101

Cytat: martullek w 29 Cze 2008, 22:20:04
trochę mnie martwicie, bo zamierzałam ostatnie opakowanie skończyć w połowie września. a ślub 4 października...

A nie mozesz wziasc jeszcze jednego opakowania, tak dla swietego spokoju i odstawic zaraz po slubie?
Ja balabym sie odstawic przed, jeszcze ze stresow akurat okres mozna by  dostac na sam slub  :(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

spragnienie

ishka82 zajrzę , zajrzę
dzięki  :drunk:

asia407

Kazda reaguje inaczej, ale ja z wlasnego doswiadczenia mowie: odstawic.
Bralam tabletki przez 9 lat, odstawilam po slubie. Chialam wczesniej, ale balam sie skutkow odstawienia odczuwalnych i widocznych na slubie. I teraz zaluje, ze nie odstawilam przed. Od dwoch miesiecy ani razu nie mialam migreny, samopoczucie duuuzo lepsze, skonczyly sie wahania nastroju i wybuchy zlosci. I co najbardziej mnie zaskoczylo - cera zamiast sie pogorszyc zaczela sie powoli poprawiac. Okres w miare regularny (trudno dokladnie powiedziec, mialam dopiero dwa) i  znosny.
Plany dzieciowe troche sie nam pozmienialy, odkladamy starania do "po nowym roku". Ale nie zaluje odstawienia.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

to moze ja zamkne ten watek - bo sie robi watkiem o ogolnych rozwazaniach na temat tabletek - a importerka pytala nie "w ogole", tylko czy odstawiac na miesiac przed slubem.
bo potem ktos przeczyta post pierwszy i ostatni i odstawi tuz przed slubem i mu pryszcze powyskakuja :D albo ja zaleje w innym momencie niz chciala ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

zwierzatko_mojej_mamy

mozesz zamknąc, albo zmienic temat ;)

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login