cena za makijaz

Zaczęty przez damka, 18 Cze 2008, 08:47:58

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


mackerel

i jak? a cena? jak mi mówia 150 za probny i za slubny to duzo??? za probny chyba przesada....pytam o ceny warszawskie....

Kasia

150 za slubny to raczej normalnie


za próbny biorą przeważnie 50%

poli

ja miałam chyba za 150, a próbny za darmo:) świetna dziewczyna polecona przez sierpniową julkę - mocno wkręca się w temat :D
adrian od kasi też jest bardzo fajny:)

sierpniowajulka

Cytat: poli w 13 Sty 2009, 16:09:55
ja miałam chyba za 150, a próbny za darmo:) świetna dziewczyna polecona przez sierpniową julkę - mocno wkręca się w temat :D
adrian od kasi też jest bardzo fajny:)
Poli, Ania Cię malowała? Fajna dziewczyna.  :thumbup: Ja nadal ją polecam - widziałam efekty na żywo (oprócz siebie) na siostrze i znajomej.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Cytat: poli w 13 Sty 2009, 16:09:55

adrian od kasi też jest bardzo fajny:)


no właśnie pamiętam że jak ja się szykowałam na ślub do sis to Adrian Ciebie próbnie malował :)

później moja sis a później mnie i moja mamę :)

sunflowerka

cumberland to zacznijmy od tego - gdzie są u licha twoje zdjęcia ślubne? Chciałam sobie spojrzeć na nie pod katem makijażu, a tu zonk, ni ma :knuje:
Sylwia Muszyńska (link wyżej) jak się okazało jest ode mnie z Czeladzi, więc zastanawiam się głownie nad nią (odpadają koszty dojazdu). Ale ...hmm 130zł za fryzurę ślubną i 110 za próbny. Jak na mój gust to za próbny trochę sporo. Ale widzę, że to już się robi taki standard.

czarna_oliwka29

POLI czy mogłabys podzielic sie namiarem??? czy Pani dojezdza poza W-we? Jakimi kosmetykami maluje?

jo_miekka

cumberland ale ta Twoja pani pojechała nieco z info na swojej stronie... ;)

cumberland

#59
Cytat: jo_miekka w 14 Sty 2009, 09:50:51
cumberland ale ta Twoja pani pojechała nieco z info na swojej stronie... ;)

;D

na szczęście malowanie wychodzi jej lepiej ;)

Dodany tekst: 14 Sty 2009, 14:49:10

sunflowerka ano już ni ma ;D

poli

#60
Cytat: sierpniowajulka w 13 Sty 2009, 16:41:30
Cytat: poli w 13 Sty 2009, 16:09:55
ja miałam chyba za 150, a próbny za darmo:) świetna dziewczyna polecona przez sierpniową julkę - mocno wkręca się w temat :D
adrian od kasi też jest bardzo fajny:)
Poli, Ania Cię malowała? Fajna dziewczyna.  :thumbup: Ja nadal ją polecam - widziałam efekty na żywo (oprócz siebie) na siostrze i znajomej.

Tak, Ania:) Bardzo jest fajna, i słucha, i taki naturalny styl ma, i w ogóle - dzięki za namiary:) Co mi przypomniało oczywiście, żeby jej zdjęcia wysłać ;)

Cytat: Kasia w 13 Sty 2009, 17:53:29
Cytat: poli w 13 Sty 2009, 16:09:55

adrian od kasi też jest bardzo fajny:)


no właśnie pamiętam że jak ja się szykowałam na ślub do sis to Adrian Ciebie próbnie malował :)

później moja sis a później mnie i moja mamę :)

no mówił mi, że poem do Ciebie jedzie :D niezły klan mamy:D
fajny chłopak, ale w końcu padło na Anię od Julki - mąż szanowny decydował :D

czarna oliwka odpisałam na priv ;)

bibulka

mnie będzie malowała Beata Gładysz - 150 zł za próbny i 150 za ślubny, cena wydaje mi się normalna, biorąc pod uwagę, że używa kosmetyków mac i te wszystkie dodatki są w cenie. slyszałam o niej same dobre opinie, z resztą moja koleżanka też u niej robiła i była baardzo zadowolona.

salsa

Cytat: bibulka w 08 Mar 2010, 12:08:38
mnie będzie malowała Beata Gładysz - 150 zł za próbny i 150 za ślubny, cena wydaje mi się normalna, biorąc pod uwagę, że używa kosmetyków mac i te wszystkie dodatki są w cenie. slyszałam o niej same dobre opinie, z resztą moja koleżanka też u niej robiła i była baardzo zadowolona.


koszmarnie drogo

ja miałam malowanie (w tym juz próbne) za 70 zł
i kosmetyki tez z najwyższej półki
makijaż wyszedł bardzo fajnie, trzymał sie cała noc bez zarzutów
osoba ta z mojego polecenia malowała jeszcze kila osob i wszystkie bardzo zadowolone

także bardzo przepłacisz
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

musurana

Odradzam wszystkim makijaż ślubny u Beaty Gładysz!!!!!!!!!!!!

Pani Beata odwołała mi umówiony makijaż ślubny w dzień ślubu!
O 14.30 miała być u mnie na makijażu, a o 14.00 zadzwoniła, że jednak jej nie będzie
ponieważ coś tam jej się poprzesuwało i makijaż umówiony na wcześniej wykonywała później , a w ogóle to jest jej słabo , żle się czuje i nie dojedzie .

Co prawda wysłała do mnie jakąś swoją koleżankę, która miała zrobić mi ten makijaż zamiast niej , ale po pierwsze tak jej wytłumaczyła jak dojechać do mnie , że szanowna koleżanka zgubiła się i dzwoni , że nie wie gdzie jest ( a do ślubu zostały 3h),
a po drugie po cholere mi było robić i płacić makijaż próbny u Beaty , jeśli w dzień ślubu i tak ten makijaż robi mi ktoś inny , ktoś kogo ja nie wybrałam i kto został mi narzucony przez nią!

Nikomu nie życzę takich przeżyć w dzień ślubu , więc serdecznie przestrzegam przed Beatą Gładysz i przed jej kombinacjami.
Szkoda nerwów.

Ja po tym jak Beata zadzwoniła o 14.00 , że nie przyjedzie , a o 14.05 zadzwoniła jej kolezanka, że jedzie do mnie ,ale się zgubiła i nie wie gdzie jest , tak się spłakałam z nerwów , że jak w końcu ta kolezanka dojechała byłam cała czerwona , zbeczana i roztrzesiona, a
o 17.00 już mialam stać przed ołtarzem i pięknie wyglądać.

Mój tato , który szukał tej koleżanki w nerwach , również był cały roztrzęsiony i długo nie mógł dojść do siebie ( 2 tygodnie przed ślubem leżał w szpitalu , cierpi na nadciśnienie i takie przygody są zdecydowanie nie na jego zdrowie )

Nie wyobrażam sobie jak można pozwolić sobie na taka niefrasobliwość (!) ,  tym bardziej że widziałam się z Beatą dzień przed  ślubem i mówiła , że ma dużo makijaży przede mną  , ale bez problemu dojedzie na ten ostatni makijaż do mnie. Nie dojechała ...............i jeszcze nie pofatygowała się , żeby dokładnie wytłumaczyć koleżance  gdzie ma jechać.
(mieszkam w Myślenicach , a z Krakowa do Myślenic jest  najprostszy dojazd na świecie,
jedzie się p prostu przed siebie wzdłuż Zakopianki , co ta koleżanka zrobiła , że znalazła się na A4  to tylko ona wie)

Michalina_81

To jest dla mnie wprost niepojęte, że wizażystka tak może się zachować. Dzień ślubu i tak jest pełen stresu. Niestety byłam świadkiem podobnej sytuacji u koleżanki na ślubie. Z tym, że wizażystka w końcu przyjechała, tyle, że z godzinnym opóźnieniem i dosłownie na ostatnią chwilę zdążyła pomalować Pannę Młodą.