No ja nie mogę

Zaczęty przez paranoja, 17 Cze 2008, 21:23:17

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elizapj

rety...przeczytalam wszystko po fakcie..
do mnie sie ostatnio bardzo duzo osb na n dolacza...czy czasem to nie byla jedna z tych?

salsa przeslesz mi na priv kt to byl na nk?
dzieki
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

elizapj,
wysłałam ci pw.

elizapj

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ze_nitka

Kurcze, ale mnie sensacje omijają ;)

malybob

Mnie też nie było jeden dzien na strefie, a tu taka akcja! Gratuluję unicestwienia trola:D

zosia2007

#105
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 18 Cze 2008, 17:05:30
fikumiku, paranoja i gosialand - konczymy ta zabawe w kotka i myszke i banujemy - pobawilysmy sie rowniez - ale zaczynasz sie rozpedzac w inne watki, a ja nie mam czasu na pierdoly i kasowanie twoich wypocin.

Czy to znaczy, że fikumiku, paranoja i gosialnad to ta sama osoba??

zuzia

zosia2007,
no niestety - z rodziną to różnie bywa :(

zwierzatko_mojej_mamy

zosia2007 mozliwe, ze nie ta SAMA osoba, ale to samo IP - a wiemy, ze gosialand nie pracuje i korzysta z netu z domu - czyli jest to to samo mieszkanie/siec mieszkan - czyli jesli sie podzielila informacja o strefie z kims - wspollokatorka/sasiadka - i namowila na akcje trollowa po to jedynie - co widac bylo, zeby pokomentowac w watku twinnie/popisac glupie komentarze i posty, ktora sie gosiland "narazila" delikatnym zwroceniem uwagi - no to niestety, ale ban dla wszystkich trollic.
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zosia2007

Piwko za wyjaśnienie:)

Kasia

dla mnie to jedna osoba

najpierw stworzyła gosieland, później paranoję

następnie poprosiła o wykasowanie tych kont i pewnie myslała że je wykasowała

i dlatego też juz na nie nie próbowała się zalogować

niewiemjaka

Zwierzu <pifko> :)
oby wiecej trolli nie przybywalo, obawiam sie tylko ze sobie trollki poradza i znowu pozakladaja konta korzystajac z innych kompow u znajomych itp itd, ale mam nadzieje ze juz sie im nie bedzie chcialo, no i ze sa zbyt tępe jezeli chodzi o zmiane IP we wlasnym hausie ;P

zwierzatko_mojej_mamy

niewiemjaka tepe jak tepe, IP tak latwo sobie nie zmienisz na uslugach dostawcow ;D IP kompa a zewnetrzne IP routera to co innego, a raczej adminami sieci lokalnej nie sa :D zakladac moga, ale w domu tez se nie pogadaja, bo nie tylko rejestracji IP jest sprawdzane na banie, ale i logowania
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

dragonfly

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 19 Cze 2008, 14:29:14
niewiemjaka tepe jak tepe, IP tak latwo sobie nie zmienisz na uslugach dostawcow ;D IP kompa a zewnetrzne IP routera to co innego, a raczej adminami sieci lokalnej nie sa :D zakladac moga, ale w domu tez se nie pogadaja, bo nie tylko rejestracji IP jest sprawdzane na banie, ale i logowania
nie rozumiem zupelnie, ale wywnioskowalam, ze sie nie dostana z powrotem.... zwierz rulez!

niewiemjaka

no tak ale na takim IP ogolnym providera moze byc wiecej kompow w danym budynku, a cotam najwyzej zablokowalismy caly jej blok :)

zwierzatko_mojej_mamy

niewiemjaka tak wlasnie zrobilysmy ;D bo tutaj widze tylko IP zewnetrzne ;) i znowu prze jednostke beda cierpiec miliony.. tfu, jeden blok :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

dragonfly

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 19 Cze 2008, 15:22:02
niewiemjaka tak wlasnie zrobilysmy ;D bo tutaj widze tylko IP zewnetrzne ;) i znowu prze jednostke beda cierpiec miliony.. tfu, jeden blok :D
cholera wie, w czym ta menda mieszkala...

zuzia


zuzia

dodaa84,
tutaj ja nie mam wątpliwości - język i styl wypowiedzi podobny. ale mi np. allegro zablokowało kiedyś konto bo mój kolega (podłączony w sieci) narozrabiał a ja miałam to sami IP. Ile się musiałam tłumaczyć  >:D >:D >:D

marax

jakos nie wierze ze ta idiotka dala sobie spokoj i nic wiecej nei napisze.zaloguje sie z innego komputera zobaczycie

olgaaa1

myśle, że będzie jej głupio, no bo poznaliśmy jej imię, nazwisko wiemy jak wygląda, przynajmniej mi byłoby bardzo głupio i bym nie próbowała

spragnienie


ishka82

Trochę czasu mnie nie było, a tu takie akcje...masakra. Brawo dla zwierza za szybką reakcję :) Może mi któraś napisać co to za laska była, bo nie było mnie jak były jej dane, a ostatnio na Naszej Klasie trochę zaproszeń dostałam...
P.S. Nie mogę wejść na ploty i nie wiem czy hasło nieaktualne, czy to może wina mojego ostatnio szwankującego kompa.

goga

ishka82 nie dostałaś PW??
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

Monika


vobi

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 18 Cze 2008, 17:05:30
fikumiku, paranoja i gosialand - konczymy ta zabawe w kotka i myszke i banujemy - pobawilysmy sie rowniez - ale zaczynasz sie rozpedzac w inne watki, a ja nie mam czasu na pierdoly i kasowanie twoich wypocin.

a propos glupich dziewczatek, ktore przekazuja sobie nazwiska, szczegoly zycia prywatnego i sa na tyle glupie:

ty za to jestes kompletnie anonimowa droga XXXXX XXXXXX, lat 24, studentko! - dziwne, ale prawdziwe - inzynierii srodowiska XXXXXXX, wlascicielko pokojow do wynajecia  ul. XXXXX 8; XXXXXXXXXX oraz konsoli Xbox

do widzenia papa - zostawie jeszcze chwilke twoje liczne konta, zebys mogla poprosic o usuniecie twoich danych, skoro lubisz tak szafowac danymi innych..

lol umarlam.... potem powstalam z martwych i znowu umarlam  lol ze smiechu....
ale trzeba przyznac ze drugi w kolejnosci nick - paranoja - idealnie tu pasuje... lol