Sukienka dla ciezarnej....

Zaczęty przez dragonfly, 17 Cze 2008, 17:36:39

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

eva_luna

ja stawiam na 2, bardzo podoba mi sie fason, pozostaje pytanie co do koloru, niestety blekit nie kazdemu pasuje.

mi sie bardzo podoba ta sukienka, ale doszlam do wniosku, ze poza weselem raczej nigdzie wiecej jej nie ubiore, wiec ja odpuscilam.

dragonfly

eva_luna, jak to nie? na jakas kolacje z mezem/kozlezankami; pololudnie na miescie... wszysko zalezy jakie dodatki dobierzesz, kiecka super, wg mnie!

eva_luna

w sumie ona mi sie tez bardzo podoba, ale jak pokazalam w sklepie mezowi biale lniane spodnie z biala lniana tunika wykonczona w pomaranczu to zwariowal i powiedzial, ze absolutnie w niczym innym isc nie moge, bo to jest rewelacyjne. No i zarowno spodnie jak i tunike moge nosic w dowolnych kombinacjach i w wielu sytuacjach wiec sukience musze powiedziec nie.

dragonfly

Cytat: eva_luna w 19 Cze 2008, 12:58:10
w sumie ona mi sie tez bardzo podoba, ale jak pokazalam w sklepie mezowi biale lniane spodnie z biala lniana tunika wykonczona w pomaranczu to zwariowal i powiedzial, ze absolutnie w niczym innym isc nie moge, bo to jest rewelacyjne. No i zarowno spodnie jak i tunike moge nosic w dowolnych kombinacjach i w wielu sytuacjach wiec sukience musze powiedziec nie.
a, no jezeli masz wybor i cos ci sie bardziej podoba, to nie ma gadania;)

kamelia04.08.2007

dragonfly_80

ta w kolorze aqua ma fajny krój i kolor.

Wyeliminowałabym stanowczo tę w kolorze ecru (czy tez smietankowym), bo to troche niegrzeczne udawanie panny młodej (no chyba, ze chcesz byc jak moja gówniarowata paryska szwagierka na moim weselu-suknia w kolorze kosci słoniowej - z krótkim trenem i zdobionym dekoltem).

Czarna odpada, bo to wesele, a nie pogrzeb, poza tym w lecie lepiej wybrac cos zywszego.

Srebrna nie za bardzo mi sie podoba, ma taki sobie fason, a i ten kolor to bardziej sylwestrowy, a nie na letnie przyjęcie.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

kamelia04.08.2007

Cytat: eva_luna w 19 Cze 2008, 12:58:10
biale lniane spodnie z biala lniana tunika wykonczona w pomaranczu

jak dla mnie za duzo bieli na cudze wesele, biały jest zarezerwowany dla panny młodej, więc nie musisz wkładac tego na wesele, zwlaszcza, że spokojnie to wykorzystasz na inne, czestsze okazje.

Sukienka jest bardziej elegancka, a i okazja tez taka jak trzeba.

legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

eva_luna

mnie na moim weselu jakos biele i ecry u innych pan wogole nie przeszkadzaly. Poza tym w spodniach daleko mi do panny mlodej no i przede wszystkim biel jest mocno zlamana pomarancza- wszystkie dodatki + szal. A dodatkowy problem to kasa- sukienka na jeden raz a wydatek nie maly....

dragonfly

Cytat: eva_luna w 19 Cze 2008, 15:20:30
mnie na moim weselu jakos biele i ecry u innych pan wogole nie przeszkadzaly. Poza tym w spodniach daleko mi do panny mlodej no i przede wszystkim biel jest mocno zlamana pomarancza- wszystkie dodatki + szal. A dodatkowy problem to kasa- sukienka na jeden raz a wydatek nie maly....
agdzie taka sukienke mozna dostac? i ile kosztuje?

eva_luna

sukienka firmy 9months, widzialam ja poki co w sklepie internetowym www.pieknamama.pl

siog

Dragonfly zdecydowanie silver! ma przepiekny kroj (nie misz-masz) i kolor. Jest bardzo elegancka i ma klase. Do niej dobralabym ladne srebrne sandalki i jakas ciekawa kopertowke (nie jednolita). Dodatki moga byc srebrne lub w kolorze fuksji, lub delikatny,zimny, przydymiony roz.