Nadszedł czas na relację Kasi - profesjonalne foty na str. 8

Zaczęty przez Kasia, 16 Cze 2008, 19:27:14

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


5czwartych

Kasia jest pięknie - kamash się super spisał. mało fisheye - jak na niego :)

5czwartych

Cytat: Agaaa w 26 Cze 2008, 11:18:54mam juz tez wszytkie fotki ktore napstrykal, jakies 2000 :o

dżizas - 2000 zdjęć??? ilość niewyobrażalna - muszę go spytać ile robi zdjęć skoro 2000 oddaje klientowi :) i dobrze że cyfrą robi, bo na analogu byłoby bankructwo :D

Cytat: Agaaa w 26 Cze 2008, 11:18:54ciezko jest mi wybrac te 130 do albumu bo wszytkie sa wyjatkowe...

wszystkie są wyjątkowe, bo to był wyjątkowy dzień, dlatego też problem z wyborem, ale zawsze chyba możesz poprosić kamasha żeby zasugerował Wam wybór = selekcję. w końcu to on widział ten dzień i oglądacie to co on zobaczył :)

anyway te co widziałem to dobra robota - gratulacje!

Majeczka

url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dzidzia101

GRATULACJE!!!!!!
Kasiu, nic nowego nie wymysle-  pieknie wygladaliscie, tacy szczesliwi i usmiechnieci  :D :D :D
Aby Wam tego usmiechu na wiele, wiele lat wystarczylo!!!!  przytul :love: przytul :love:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Cytat: 5czwartych w 26 Cze 2008, 17:03:52
Kasia jest pięknie - kamash się super spisał. mało fisheye - jak na niego :)


hej super że sie Tobie podobają :)

my jesteśmy MEGA zadowoleni


tych 1000-2000zdjęć to są wszystkie zdjęcia, te udane i te mniej udane, powtarzajace sie ujęcia itp.
są to zdjęcia nieobrobione

dopiero z tego wszystkiego wybiera się 130 (zaloeżnie od pakietu) i te są obrabiane


kamash zaproponował zdjęcia, które jego zdaniem mogłyby znaleźć sie w albumie - są w osobnym folderze
część z nich jest właśnie na stronce



ja też muszę sie zmierzyć z wybraniem tych 130 :) i nie wiem jak to zrobię ;)

Kasia


5czwartych

Cytat: Kasia w 27 Cze 2008, 08:34:50tych 1000-2000zdjęć to są wszystkie zdjęcia, te udane i te mniej udane, powtarzajace sie ujęcia itp.
są to zdjęcia nieobrobione

a - to wszystko jasne. ja wykopuję dół, wrzucam tam te "powtarzające się mnie udane zamknięte oczy półprzymnięte oczy dziwne miny", zasypuję, a żebym wziął łopatę to trzeba napisać petycję z uzasadnieniem "nie ma mojej chrzestnej a przecież była". wtedy serce mi mięknie i szukam zagubionych ludzi w niekoniecznie cudownych zdjęciach :) z wersji hurtowej pt. na kilogramy wyleczyła mnie Kalina za co powinienem jej dziękować do końca życia :)

dagi

Cytat: 5czwartych w 27 Cze 2008, 09:12:11
a - to wszystko jasne. ja wykopuję dół, wrzucam tam te "powtarzające się mnie udane zamknięte oczy półprzymnięte oczy dziwne miny", zasypuję, a żebym wziął łopatę to trzeba napisać petycję z uzasadnieniem "nie ma mojej chrzestnej a przecież była". wtedy serce mi mięknie i szukam zagubionych ludzi w niekoniecznie cudownych zdjęciach :)
hahaha nawet wiem o czyją chrzestną chodzi ;)  ;)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

Kasia

ja tam od razu wiedziałam że chce wszystko bo nieraz osoby na pierwszym planie wyszły kiepsko a gdzieś tam z tyłu ktoś fjnie wyjdzie
wtedy kadrujemu i już ten drugoplanowiec ma fajna fotkę



ja uwielbiam bawić sie fotami wiec jakbym nie dostała wszystkich to bym chodziła niepewna czy czasem jakaś fajna fota nie poleciała do kosza




5czwartych

Kasia - zawsze jest "wszystko" tylko nie zawsze oznacza to to samo :P

5czwartych


Kasia

Cytat: 5czwartych w 27 Cze 2008, 10:20:54
Kasia - zawsze jest "wszystko" tylko nie zawsze oznacza to to samo :P

ja wiem ;)
ja juz kiedyś w wątku adriany pisałam że to ryzyko dawaać wszystkie zdjęcia bo ktoś może nie zrozumieć że wszystko to wszystko a nie efekt końcowy :)

ale ja juz tak mam że sama musze wszystkiego dopilnować, także segregacji zdjęć ;)

zobacz nawet zdjęcie w avatarku jest wyciete po mojemu a nie po kamashowemu (wersja orginalna na www)

5czwartych

Kasia - mam tak samo z pilnowaniem, dlatego staram się wyeliminować rzeczy jakich niechciałbym oglądać :)

Agaaa

Cytat: 5czwartych link=topic=2235.msg160955#msg160955 date=1214492907
anyway te co widziałem to dobra robota - gratulacje!
/quote]

dzieki:)


Kasia

Agaaa ty wrzucaj lepiej swoją relację :)

i jak masz jekieś moje/nasze foty z Waszego ślubu to POPROSZĘ :)




5czwartych

Cytat: Kasia w 27 Cze 2008, 13:17:07
i jak masz jekieś moje/nasze foty z Waszego ślubu to POPROSZĘ :)

brzmi nieźle, ja po kawie, prawie 14ta a niezdążam o co chodzi :)

Kasia

o to chodzi że my sie z Agą znamy

Aga zobaczyła prace kamasha w moim wątku fotograficznym
i też się na kamasha zdecydowała

a ponieważ się znamy to byłam na jej ślubie no i pamiętam że mnie tam kamash uwiecznił :)


i tyle historii .................

Agaaa

A ja na Kasi nie bylam bo akurat zaliczalam podroz poslubną...
No cuz szkoda..moze nastepnym razem...  ;)

zartowalam :P


Kasia

Agaaa to kiedy mi prześlesz fotki ;)


i bez takich jaj ...............


Agaaa

Kasia dzisiaj albo w niedziele Ci wrzuce, jutro nie dam rady bo  :drunk: kolejny panieński... ;)

golinda

Kaśka, piękne fotki! zwłaszcza te czarno - białe! bardzo mi się podobają! super!