jak Wam się podoba?

Zaczęty przez moniko81, 15 Cze 2008, 21:56:35

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

moniko81

Właśnie zamówiłam taką oto dekorację auta
Co o niej sądzicie? Jak do tej pory spodobała się tylko mnie i mojemu I. :(
Pozdrawiam

zwierzatko_mojej_mamy

moniko81 gwarantuje, ze tutaj znajdziesz wiecej pochlebcow ;) mi sie bardzo bardzo podobaja wszystkie witkowo-mchowe dekoracje ;) czyli ta rowniez jest fajowa ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Monika

bardzo ładne. A gdzie to zamówiliście? na necie? i ile kosztowało? :D
No i ja bym te sztuczne kwiatki żywymi zastąpiła...

moniko81

bardzo chciałam żywe kwiaty, ale nawet skromny bukiecik na samą maskę wychodzi dość drogo :( Jeśli chodzi o tą dekorację to zamówiłam ją na allegro w komplecie z kokardami na klamki i wstążkami na maskę za kwotę 85 zł + koszty przesyłki. Oto link  http://allegro.pl/item378755401_dekoracja_samochodu_serce_z_rozami.html 

wredotka

ja wlasnie czegos takiego szukam, skromne ale ladne. Musze popatrzec na allegro.

zwierzatko_mojej_mamy

moniko81 monice chodzilo tylko pewnie o te 2 kwiaty na mchu, zeby zastapic ;) ja mialam wszystkie sztuczne i powiem szczerze - na 3 h przed slubem ma sie to gleboko w tylku ;) i tak pomimo tych przyssawek 3 odpadly po drodze ;D nie gonilam ich :)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

gosialand

bardzo fajna ta Twoja dekoracja. Jestem ciekawa jaką ja będę miała. Jak rezerwowałam samochód pan powiedział że dekoracja w cenie. Znalazłam w internecie mój samochód i z dekoracji wynika że fajnej nie będę miała  :( Ale za to wybrałam sobie fajny napis na tablicach rejestracyjnych brawo .

moniko81

a napis jaki wybrałaś? Ja właśnie muszę jeszcze dokupić tablice rejestracyjne... Pozdrawiam

riannka

moniko81

bardzo ładne to serce, ale ja bym wymieniła sztuczne róże na prawdziwe - 5 róż nie kosztuje majątek,  wydaje mi się że warto  :)

zwierzatko_mojej_mamy

moniko81 ja mam takie kartonowe - moge Ci wyslac ;)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

u nas nic nie odpadło chociaz kierowca miał obawy


mieliśmy pojedyncze gerbery

gosialand

Cytat: moniko81 w 16 Cze 2008, 17:29:33
a napis jaki wybrałaś? Ja właśnie muszę jeszcze dokupić tablice rejestracyjne... Pozdrawiam

Będę miała "Koniec wolności" bo imiona i napis młoda para czy nowożeńcy to takie dla mnie oklepane i chciałam coś innego. Choć facet namawiał mnie na imiona nie dałam się. Na allegro można znaleźć dużo fajnych tablic.

moniko81

zwierzatko_mojej_mamy dziękuję :) muszę porozmawiać jeszcze z moim I. nad napisem. Ostatnio się obudził i chce decydować prawie o wszystkim :) Ale napis "Koniec wolności" też jest dobry :P



   

moniko81

Jeśli chodzi o dekorację to faktycznie muszę Wam przyznać rację, że żywe kwiaty ładniej sie będą prezentować. Jestem wogóle ciekawa jak ta dekoracja wygląda na żywo (właśnie powinna przyjść pocztą lada dzień:) ) Pozdrawiam Was wszystkie.

golinda

bardzo ładne, niepretensjonalne, delikatne

elve

Moniko a nie odpuścisz napisu....
Czy jestem jedyna która tablicom mówi stanowcze nie?!

Dekoracja na tyle szykowna że nie trzeba nic więcej, ludzie zauważą, że to młoda para :)

mignon

Bardzo ładna ta dekoracja. Nie dawałabym nic poza tym.

zosanka

mi sie bardzo podoba! ja lubie takie proste dekoracje. Tylko zastanawiam sie czy tej szarfy nie zdjac. Ale to mogla bym stwierdzic jak zobaczyla bym w calosci ta dekoracje
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

magdalinska

Cytat: elvelve w 16 Cze 2008, 22:21:12
Moniko a nie odpuścisz napisu....
Czy jestem jedyna która tablicom mówi stanowcze nie?!

Dekoracja na tyle szykowna że nie trzeba nic więcej, ludzie zauważą, że to młoda para :)
nie jestes jedyna, ja tez nie gustuje w napisach ;)  :drunk:


justynaaaa2

Dekoracja bardzo ładna  :), ale zastąp te sztuczne kwiaty kilkoma żywymi - to nie majątek a wygląda zdecydowanie ładniej. No ale to może moje zboczenie, ja sztucznym mówię stanowczo NIE >:(
No i pomyśl nad pozbyciem się tych wstążek na masce, przy klamkach ok, ale taka naciągnięta wstęga na masce nie prezentuje się zbyt dobrze  :-\

moniko81

nad tą wstęgą na masce się zastanawiałam, bo średnio mi się podoba na zdjęciu. Póki co nie widziałam jeszcze dekoracji w realu, ale myślę, że zostanę tylko przy kokardach na klamkach:) A napisy... hmmm mój I. chce rejestracje, więc niestety w chociaż w tym będę musiała mu chyba ulegnąć :(

zosia2007

dekoracja bardzo ładna

sierpniowajulka

Cytat: magdalinska w 17 Cze 2008, 08:19:51
Cytat: elvelve w 16 Cze 2008, 22:21:12
Moniko a nie odpuścisz napisu....
Czy jestem jedyna która tablicom mówi stanowcze nie?!

Dekoracja na tyle szykowna że nie trzeba nic więcej, ludzie zauważą, że to młoda para :)
nie jestes jedyna, ja tez nie gustuje w napisach ;)  :drunk:
dołączam się do beztablicowego grona.  :drunk: :drunk:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Jeszcze ja, ja..! Ja też jestem "nietablicowa"

Nie mielismy rejestracji i było mi z tym dobrze,
a jakbym miała juz meic to raczej "młoda Para" niz cokolwiek innego.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login