Gdzie plener w Warszawie

Zaczęty przez trik26, 14 Cze 2008, 19:41:09

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

trik26

Bardzo fajne zdjęcia.
A ta kamienica to na pradze?? fajny murek.
Widze ze czesc zdjec to wilanów, a ten potok gdzie??
Dzisiaj byłam na BUWie fajne widoki

zuzia

trik26,
a może warszawa o 5 rano??

zosia2007

trik26

Kamienica na Pradze - niedaleko szpitala praskiego

Potok to Wilanów

trik26

Cytat: zuzia w 22 Cze 2008, 22:55:51
trik26,
a może warszawa o 5 rano??

Tak myślałam o tym by zrobić zdjęcia o poranku, była taka koncepcja poweselna, ale jednak nie przeszła.

zosia2007 polewam piwko za wszelkie info i zdjęcia

Kasia

a mi sie własnie zmieniła koncepcja pleneru

teraz mam plan: park saski, okragły budynek przy placu Piłsudzkiego, starówka, praskie kamienice

trik26

Ja sie zdecydowałam na Wilanów, ogród w BUWie i starówka, zobaczymy jak będzie.

5czwartych

zdjęcia w Warszawie można zrobić wszędzie. dosłownie wszędzie. na dachu bloku, w metrze, na ulicy, w kawiarni, przed blokiem (żeby nie było - widziałem zdjęcia Kaliny robione przed blokiem), na placu x (dowolny plac :) - w fontannie, obok fontanny, na starym mieście, na schodach, w kamiennicy, nad wisłą, na plaży, na rowerze, pod murkiem, pod słońce, na placu zabaw, na wrotkach, na rowerze, w wózku sklepowym.... no skuza - fotograf głowę sprzedał? szybkie spotkanie na kawę z fotografem i plener jest wymyślony. nie jest istotne gdzie będą zrobione zdjęcia a bardziej - co będziecie robić i o której godzinie :)

Zuzia - zdjęcia o 5rano mają swój urok. polecam wbić się pomiędzy jakieś oszklone wierzowce - pamiętając że słońce wstanie od strony Pragi.  czyli rondo onz w stronę dw. centralnego (złotych tarasów).

5czwartych

Cytat: trik26 w 24 Cze 2008, 09:58:52
Ja sie zdecydowałam na Wilanów, ogród w BUWie i starówka, zobaczymy jak będzie.

będą wycieczki, turyści i studenci :)