Mój próbny makijaż

Zaczęty przez marcheewka, 13 Cze 2008, 20:36:17

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marcheewka

Przedstawiam mój probny makijaż, chyba taki zostanie...


golinda

na górnej powiece dałabym mocniejszą kreskę podnoszącą ją do góry
nie chciałabyś jakichś bardziej wyrazistych ust i niekoniecznie tak różowych?

marcheewka

Cytat: golinda w 13 Cze 2008, 20:38:45
na górnej powiece dałabym mocniejszą kreskę podnoszącą ją do góry
nie chciałabyś jakichś bardziej wyrazistych ust i niekoniecznie tak różowych?

Usta są moje czyli zlizane ;D, mam trochę podrażnione i wyglądają jak malinki :P

justynaaaa2

Moim zdaniem bardzo ładnie wyglądasz :)
Nie znam się na makijażach, tak jak niektóre dziewczyny tutaj obecne, mogę tylko oceniać wygląd ogólny, bo żadnych drobnych niedociągnięć i tak nie zauważę  :-\

A tak swoją drogą, fajna fryzurka :), podobają mi się panny młode z krótkimi włosami, a nie jest to zbyt częsty widok.

justynaaaa2

Mogłaś założyć do zdjęcia coś białego, łatwiej byłoby ocenić jak się komponuje z białą sukienką. No chyba że masz w innym kolorze kieckę  :)

marcheewka

Cytat: justynaaaa2 w 13 Cze 2008, 20:46:22
Mogłaś założyć do zdjęcia coś białego, łatwiej byłoby ocenić jak się komponuje z białą sukienką. No chyba że masz w innym kolorze kieckę  :)

No widzisz, nie pomyślałam, żeby zrobic zdjęcie z białym, ale przykładałam biały ręcznik no i było ok

Jedyne co, to myśle o tym, aby pod łukiem brwiowym było trochę jaśniej, no i moze troche cieplejszy ten brąz....

Monika

hmmm... no ja powiem szczerze, że mi się w ogóle nie podoba :( Moim zdaniem ta kolorrystyka do Ciebie nie pasuje - oczy wyglądają źle, jakbyś całą noc nie spała. No i z różem jest coś nie tak - bardzo nienaturalny jest. Ale to Tobie ma się podobać, nie mi ;) Ja się nie znam ;)

zosanka

mi sie za bardzo nie podoba :( albo mialas ciezka noc, albo ten makijaz sprawil ze wygladasz na zmeczona. Oczy masz zaczerwienione i ten makijaz to podkresla. Za to podklad wyglada na dobrze dobrany i ładnie zaznaczone policzki
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

cumberland

więcej światła !!! niby wszystko OK, ale efekt końcowy taki "przezroczysto-transparentny"...

marcheewka

Cytat: zosanka w 13 Cze 2008, 21:07:00
mi sie za bardzo nie podoba :( albo mialas ciezka noc, albo ten makijaz sprawil ze wygladasz na zmeczona. Oczy masz zaczerwienione i ten makijaz to podkresla. Za to podklad wyglada na dobrze dobrany i ładnie zaznaczone policzki

Nie chce, aby wyglądało na to, że sie tłumaczę, ale... faktycznie mialam cieżką noc. Kilka dni przed makijażem soałam po 4 godziny, w noc pzred makijażem również, na dodatek były trochę opuchniete od łez ( dola miałam wieczorem i sobie poryczałam)
Zastanawiam sie, czy nie rozjaśnić troche oczu, np. cieplejszym brązem. Co do koloru cery - planuję sie trochę opalić :)

Monika

marcheewka nie wiem, jaki jest oryginalny kolor tego makijażu, ale u mnie oko wygląda jak fiolet - brązu to ja tam nie widzę... na pewno coś cieplejszego byłoby lepsze. A kolor cery to chyba jest w sporej mierze kwestia podkładu... powiem szczerze, że dobra makijażystka powinna umieć ciężką noc zamaskować

zwierzatko_mojej_mamy

marcheewka cieniowanie ladnie w fasonie, ale ja tam za duzo widze jednego koloru - jakby polamac jakies dwa kolory ze soba to wydaje mi sie, ze byloby lepiej, a tutaj jest tylko kilka odcieni tego samego koloru, dlatego pomimo "ladnosci"polaczen pomiedzy nimi, to tak naprawde tego nie widac, bo sie zlewa w jedno - dla mnie za malo kolorow i roznic w kolorach - mi brakuje wyrazniejszego akcentu w kaciku i rozjasnienia w przeciwleglym

i tak jak pisze inka - to sa chyba jakies zupelnie matowe cienie, bez polysku - wyglada bardziej jak roztarta kreda - moze lepiej troszke sprobowac z polyskiem? na pewno bedzie swiezszy, a nie taki zmeczony ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

astrainca

Mi sie wydaje, ze te kolory sa jakies takie za zimne i za szare-bure dla Ciebie....proponoalabym cos cieplejszego ;)

golinda

Cytat: astrainca w 14 Cze 2008, 13:03:10
Mi sie wydaje, ze te kolory sa jakies takie za zimne i za szare-bure dla Ciebie....proponoalabym cos cieplejszego ;)

ja też odniosłam takie wrażenie

bagietka12

popieram dziewczyny :) moim zdaniem makijaż dobrze wykonany ale za szary!! wprowadzilabym jakies cieple kolorki i bedzie oki :)

marcheewka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 14 Cze 2008, 11:22:31
marcheewka cieniowanie ladnie w fasonie, ale ja tam za duzo widze jednego koloru - jakby polamac jakies dwa kolory ze soba to wydaje mi sie, ze byloby lepiej, a tutaj jest tylko kilka odcieni tego samego koloru, dlatego pomimo "ladnosci"polaczen pomiedzy nimi, to tak naprawde tego nie widac, bo sie zlewa w jedno - dla mnie za malo kolorow i roznic w kolorach - mi brakuje wyrazniejszego akcentu w kaciku i rozjasnienia w przeciwleglym

i tak jak pisze inka - to sa chyba jakies zupelnie matowe cienie, bez polysku - wyglada bardziej jak roztarta kreda - moze lepiej troszke sprobowac z polyskiem? na pewno bedzie swiezszy, a nie taki zmeczony ;)

Hmm, ostatnio mialam połysk, no i wszystkie forumki orzekły, że tylko mat! No to teraz mat, a wy chcecie połysk, nie nadążam ;D

marcheewka

Dziekuje za wszystkie opinie, przekaże to mojej makijażystce. Mnie też trochę za szaro, już sama wiem, że chce czegoś cieplejszego, no i moze trochę opalizujące..., zrujnuję sie na te próbne makijaże ;D

jo_miekka

marcheewka za tymi makijażami to ja też nie nadążam, ale masz dwa piwa za krótkie włosy ;)

marcheewka

Cytat: jo_miekka w 15 Cze 2008, 09:34:11
marcheewka za tymi makijażami to ja też nie nadążam, ale masz dwa piwa za krótkie włosy ;)

Dzięki, ty też masz dwa piwa za krótkie włosy!

zwierzatko_mojej_mamy

marcheewka o widzisz - opalizujacy to dobre slowo  ;D o to mi chodzilo - no jakikolwiek blysk - nie perlowy ani jakis inny fuj ostry, ale zeby nie bylo tak straznie matowo ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

gioseppe

http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP


zwierzatko_mojej_mamy

Twoj wlasny ma lepsze kolory o niebo !! ani nie przerozownione, ani nie ciemne, ani matowe, ani perlowe ;D w tym kierunku - ja jestem za ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

kamu2

Mnie też wydaje się że te kolory są dosyć zimne i oczy wygladają na zmęczone,może spróbuj coś w brązie,będzie trochę cieplej i mocniej bym podkreśliła oczy, usta też mocniej podkreśl bo na zdjęciach to "zginie"
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

marax

ty dziewczyno musisz sie opalic masz ziemista cere-jakies maseczki odpoczynek. makijaz sam w sobie nei ejst zly ale ty jestes za blada jakbys byla chora