najszczęśliwsza żona swojego męża ;) są już zdjęcia str.4,5,9

Zaczęty przez dagi, 13 Cze 2008, 12:01:41

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dagi

url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

5czwartych

no. bo mi się strasznie podoba jak na siebie patrzycie, a policzyć na palcach razy ile udało mi się wcisnąć obok księdza i złapać parę RAZEM w kadrze w momencie przysięgi.

dagi

Cytat: 5czwartych w 18 Cze 2008, 08:24:15
no. bo mi się strasznie podoba jak na siebie patrzycie, a policzyć na palcach razy ile udało mi się wcisnąć obok księdza i złapać parę RAZEM w kadrze w momencie przysięgi.
:thx: :thx: :thx: :thx: :thx: brawo brawo brawo brawo brawo

i jeszcze za to, że nie poddałeś się mojemu mężowi, który zdecydowanie wymigiwał się od zdjęć ;)
:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:, tylko się nie upij ;)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

mignon

dagi, nie będę oryginalna - PRZEPIĘKNIE, aż zaniemówiłam z wrażenia

i wszystkiego dobrego, rzecz jasna :flowers:

feeling.good

Ślicznie...pezepięknie wręcz:) Oby całe Wasze życie było tak piękne jak ten dzień:)


P.S. Będę jeszcze namolna w sprawie welonu. Czy długość krókich warstw była taka sama czy się różniły między sobą? Jeśli znasz ich długość to bardzo proszę o podanie.
Dokłądnie o takim welonie marzyłam, a Ty upewniłaś mnie, że 3 warstwy to nie za dużo:)
Piwko!

5czwartych

eh, było pięknie, co tu dużo mówić :) [to wracam do fot z wesela]

dagi

Cytat: feeling.good w 18 Cze 2008, 09:57:51
Ślicznie...pezepięknie wręcz:) Oby całe Wasze życie było tak piękne jak ten dzień:)


P.S. Będę jeszcze namolna w sprawie welonu. Czy długość krókich warstw była taka sama czy się różniły między sobą? Jeśli znasz ich długość to bardzo proszę o podanie.
Dokłądnie o takim welonie marzyłam, a Ty upewniłaś mnie, że 3 warstwy to nie za dużo:)
Piwko!
Zdecydowanie nie za dużo i ta warstwa na twarzy w momencie wchodzenia do kościoła chwyta za serca, wszystkim bardzo się podobało. Polecam a długości nie znam ale nie ma żadnego problemu, sprawdzę w domu i jutro Ci napiszę.
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

mary

Dagi, ja parę dni przed własnym ślubem więc dopiero teraz zobaczyłam Wasze zdjęcia. Po prostu wpadam w zachwyt :D PIĘKNIE!!!

feeling.good

CytujZdecydowanie nie za dużo i ta warstwa na twarzy w momencie wchodzenia do kościoła chwyta za serca, wszystkim bardzo się podobało. Polecam a długości nie znam ale nie ma żadnego problemu, sprawdzę w domu i jutro Ci napiszę.


Będę bardzo wdzięczna:)

Monika

WOW ale pięknie wyglądaliście! dagi, skąd Twoje wątpliwości? laska z Ciebie taka, że hoho. Chociaż, jak tu ktoś napisał, w kompleksy można wpaść - ja to chyba nie będę miała odwagi Wam zdjęć po ślubie pokazać... chyba że pan Piotr Kaleta okaże się cudotwórcą ;)

abkasia

piekne zdjecia i piekni wy! gratulacje...i bardzo jestes na niektorych fotach do sierpniowej julki(chyba ) podobna..:)

wredotka

no ja nawet przez chwile pomyslalam ze to jakies nowe wcielenie sierpniowej julki. Ale zdjecia cudne, a ja zycze duzo szczescia i samych pogodnych dni we dwoje.

5czwartych

fryzura i suknia robi swoje podobieństwo, ale obie dziewczyny mają zupełnie inny typ urody, owal twarzy, osadzenie oczu, usta etc. nawet patrząc tylko na zdjęciach - bo sierpniowejjulki JESZCZE nie widziałem :P na żywo. no i obie zupełnie inaczej się uśmiechają :)

dagi

url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

ze_nitka

Dagi, głupio to chyba zabrzmi, ale jesteś piękna, bardzo mi się podobasz :)

dagi

ze_nitka dziękuję  :-[ :-[ :-[
ja do pięknych to raczej nie należę, a do fotogenicznych to już zupełnie, więc tym bardziej uściski dla 5czwartych, że mnie tak pięknie obfotografował  :thx:  :thx:  :thx:
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

ze_nitka


5czwartych

ze_nitka, spóźniłaś się  lol
Marcin był pierwszy z wyznaniami :)

sierpniowajulka

...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia


inkageo

Dagi co tu dużo mówić - przepięknie :) I nie uważam, żebyś napisała coś niewłaściwego :)
Imagine there is no hate


dagi

Uraziłam tym postem Julkę a nie miałam nic złego na myśli, więc jeśli możecie usunąć to także ze swoich postów to będę wdzięczna. Już to wyjaśniłam przez priv.
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

sierpniowajulka

...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

5czwartych

jak dla mnie sierpniowajulka popełniła mistrzostwo: z rzeczy dość instytucjonalnej i traktowanej przez większość osób z lekceważeniem (jaką jest niestety ślub w USC) zrobiła Sztukę. detalu, stylizacji itd. IHMO jej ślub w niczym nie ustępował ślubom kościelnym jakie mam okazję oglądać. czyli - można pod warunkiem że się chce.

ślub w kościele ma potencjał przestrzeni kościoła (pod warunkiem że jest), bardziej intymnego oświetlenia (byle nie wersja kaplica drakuli), bardziej spektakularnych przejść - przez kościół - młodej pary, sama ceremonia jest dłuższa etc. - z mojego punktu widzenia to jest potencjał, który powinien być 'by default', natomiast wybór brzydkiego kościoła, czasem nędzne przystrojenie w kościele, sam wystrój (dramatycznie zwisające kable w kościele, jakieś ogromne tablice) może po prostu posadzić ten potencjał. idąc dalej - ksiądz może tak poprowadzić msze i wygłosić takie kazanie, że czar magii ślubu pryska.

reasumując: można zorganizować ślub w USC na miarę ślubu kościelnego (moim zdaniem - wierzę w to oglądając zdjęcia ze ślubu Julki).

PS. myślę, że Dagi nic złego nie miała na myśli - kwestia ciągłego porównywania też może być męcząca. tak mi się wydaje, że nawet w tych sukniach i fryzurach i bukietach tkwi jedna różnica nie do przeskoczenia: nosiły je inne dziewczyny. a ślub tworzą ludzie a nie tylko rzeczy. no dziewczyny dać sobie po piwku i nie obrażać się.