Remont łazienki czas zacząć :)

Zaczęty przez wis, 11 Cze 2008, 14:11:39

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wis

A taka szafeczka ?? Ona wisi, nie jest do samej podłogi.

mika


nionczka

Bardzo fajna szafka. Projektantami nie tzreba sie do konca przejmowac. projektant mojej kolezaki chcial jej wcisnac super efekt wody wylewajacej sie z wanny na podloge (zrobiony z turkusowych mozaiek) :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wis

Taką szafeczkę ma moja mama (zresztą łazienkę remontowała 5 lat temu...)
Jest delikatna, mała i nie rzuca się w oczy. Aczkolwiek mamy jeszcze jedną wizję, jak ją jakoś umieścimy na projekcie to Wam pokażę.

elve

łazieneczka będzie bardzo ładna, jeśli
- wprowadzicie szafeczkę, usuniecie półki (bo będą korcić, żeby je zagracać)
- zminimalizujecie ilość dekorów, np tylko przy toalecie....

jestem posiadaczką jeszcze mniejszej łazienki, wybrałam białe kafelki i drewno.... od razu większa się zrobiła

jeśli możecie jeszcze trochę pieniędzy zainwestować, to może wstawcie gdzieś duże lustro...

marax

ten pasek kolo lustra pasuje jak piesc do oka-nie chce mi sie czytac calosci ale reszta jest ladna tlyko ten pasek

Monika

zgadzam się z dziewczynami - pasek koło lustra koniecznie do wyrzucenia! No i ja bym zrobiła mniej mozaiki... A poza tym bardzo mi się podoba

wis

Cytat: elvelve w 12 Cze 2008, 23:04:58
łazieneczka będzie bardzo ładna, jeśli
- wprowadzicie szafeczkę, usuniecie półki (bo będą korcić, żeby je zagracać)
- zminimalizujecie ilość dekorów, np tylko przy toalecie....

jestem posiadaczką jeszcze mniejszej łazienki, wybrałam białe kafelki i drewno.... od razu większa się zrobiła

jeśli możecie jeszcze trochę pieniędzy zainwestować, to może wstawcie gdzieś duże lustro...

Obok pralki jest lustro od sufity prawie do podłogi !

elve

wis, a to przepraszam.... myślałam że to kolejny rodzaj płytek :P

marek22

#34
Gdzie Wy szukaliście porad i inspiracji podczas remontu swoich wnętrz? W moim przypadku skorzystałem z oferty profesjonalnego i nowoczesnego studia dekoracyjnego Rzecz Gustu, gdzie zamówiłem m.in.  listwy przypodłogowe w kolorze drzwi w bardzo atrakcyjnej cenie.

Malina112


Deremere

#36
Duże znaczenie ma też odpowiednia wentylacja pomieszcenia, polecam zastanowić się nad systemem rekuperacji. Rekuperacja wydaje się na początku droga, ale tak naprawdę zwraca się z czasem (rachunki za ogrezwanie będą mniejsze)>
Od siebie polecam kontakt z nimi https://www.ultrawent.pl/ W firmie powinni dobrać odpowiedni rekuperator. Firma zajmuje się montażem rekuperacji w Lublinie.