Chirurgia plastyczna

Zaczęty przez adrianna79, 09 Cze 2008, 23:52:58

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

adrianna79

jakie jest najlepsze centrum chirurgii plastycznej w polsce. interesuje mnie szczegolnie plastyka twarzy. z gory dziekuje.

zuzia

adrianna79,
witaj :)  przytul
znowu konto zalożylaś.

po co ci ta chirurgia plastyczna? mam nadzieję, że nie dla siebie!

mika

Adrianna witaj!!!! miło Cię znów zobaczyć, zaglądaj do nas częściej. jesteście już w Polsce??

mayagaramond

adrianna - nie mam pojecia, moj wujek znieczulal kiedys w klinice chirurgii plastycznej w szczecinie, ale nie wiem jakich maja chirurgow.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

panikarola


jest tez taki slynny lekarz chirurg plastyk, z nim jest wywiad w ksiazce "dobry zawod lekarz", nie mam jej w domu, ale moze ktoy ma i by sprawdzil, co? on robi operacje twarzy. na tym moja wiedza sie konczy :(
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

golinda

Cytat: zuzia w 09 Cze 2008, 23:56:42


po co ci ta chirurgia plastyczna? mam nadzieję, że nie dla siebie!

jak chce sobie dziewczyna coś zmienić, to czemu nie?

zuzia

Cytat: golinda w 10 Cze 2008, 11:55:33
Cytat: zuzia w 09 Cze 2008, 23:56:42


po co ci ta chirurgia plastyczna? mam nadzieję, że nie dla siebie!

jak chce sobie dziewczyna coś zmienić, to czemu nie?

moim zdaniem - nic nie musi zmieniać.
ale nie to, że jestem generalnie przeciwna - każdy sam podejmuje decyzje.

golinda

Cytat: zuzia w 10 Cze 2008, 12:02:44
Cytat: golinda w 10 Cze 2008, 11:55:33
Cytat: zuzia w 09 Cze 2008, 23:56:42


po co ci ta chirurgia plastyczna? mam nadzieję, że nie dla siebie!

jak chce sobie dziewczyna coś zmienić, to czemu nie?

moim zdaniem - nic nie musi zmieniać.

ale sami widzimy się inaczej, niż widzą nas inni i pewne cechy prawie niezauważalne dla otoczenia mogą nas mocno denerwować
więc gadanie w stylu: "a po co to Tobie? Ty nic nie musisz zmieniać" jest bezsensu...

zuzia

nie jest bez sensu. czasami chodzi tylko o podniesienie komuś samooceny.

marax

ee tam czemu nie byle nie robic tego glupio.nei kazdy wyglada bombowo z ustami pameli anderson:)

adrianna79

czesc dziewczyny...

dzieki za odpowiedzi. jak bede w polsce to sprawdze te ksiazke ktora polecila panikarola - przyjezdzam juz 21go  ja urodzilam sie z krzywa przegroda i zlamalam moj nos 1 raz jak bylam dzieckiem.  w stanach tego typu operacje sa czesto przeprowadzane wlasnie przez plastykow chirurgow, stad tez pytanie. od dwoch latach moja wada badzo mi dokucza w oddychaniu - nigdy w zyciu nie moge plywac z glowa pod woda, jak jest bardzo gorace mam problem z oddychaniem ale to tylko te male nieprzyjemne objawy... bylam u lekarza w stanach ktory mi polecil zebym zrobila te operacje jak najszybciej zeby sie nie musiala meczyc.

ja nie mam nic przeciwko operacja plastycznym. nie wiem czy bede sie poddawac zmiane nosa, ale musze zrobic operacje przegrody. i jak do czegos dojdzie w czasie mojego pobytu w polsce to che miec najlepszego chirurga w polsce.

 

panikarola

http://www.mareno.pl/prod/MIDN/83-240-0684-2

to ta ksiazka jest.

ja swoja pozyczylam, jak wyegzekwuje to sprawdze nazwisko. ale zweryfikuj to nazwisko, bo moze sa jacys inni? nie wiem czy on jest najlepszy w polsce.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

adrianna79

dzieki karola !!!! przyznam sie ze w przeszlosci nie zawsze mialam latwe zycie z powodu nosa (dzieci sa czasem bardzo nietaktowne.. lol) ale nie jestem tez psychicznie gotowa zeby go zmieniac. ja lubie miec opcje...

marax

hmmm to nie operacja a raczej zabieg i u nas wykonuja to zwykli chirurdzy( chyba) bo nastawiaja tylko przegrode ewentualnie mala korekta.

marax

no i oczywiscie plastyczni sa ku temu bardziej ukierunkowani

magda_ok

Moja siostra jak czekala na corke w przedszkolu uslyszala: "wie pani, po drugim dziecku to cycki trzeba sobie koniecznie zrobic, moge pani namiar dac, tylko 5 tysiecy bierze. Ale starcza tylko na dwa lata, za dwa lata trzeba powtorzyc. "
Wiec plastyka jest czasem niezbedna!!!
;)

marax

Cytat: magda_ok w 13 Cze 2008, 11:47:34
Moja siostra jak czekala na corke w przedszkolu uslyszala: "wie pani, po drugim dziecku to cycki trzeba sobie koniecznie zrobic, moge pani namiar dac, tylko 5 tysiecy bierze. Ale starcza tylko na dwa lata, za dwa lata trzeba powtorzyc. "
Wiec plastyka jest czasem niezbedna!!!
;)


moj kolega sie wybiera na chirurgie plastyczna juz mi obiecal jednaego cycka ze mi zrobi a za drugiego musze zaplacic sama  :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: wiec na razie zro :hammer:bie tylko jednego  jupi jupi jupi jupi jupi

magda_ok

Maraxela, a wiecej dobrych kolegow nie masz? ;) Tak kazdy by po jednym zrobil, to bys mogla latami sie "upiekszac" ;)

marax

#18
 :foch:

rubin04

No najbardziej popularnym Ośordkiem Chirurgii Plastycznej jest Polanica Zdrój.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

adrianna79

Cytat: rubin04 w 19 Cze 2008, 17:43:28
No najbardziej popularnym Ośordkiem Chirurgii Plastycznej jest Polanica Zdrój.

jest nie tylko popularnym osrodkiem ale najlepszym w Polsce. Akademia Medyczna we Wroclawiu ma tam swoj oddzial. Szczegolnie slyszalam wiele dobrych rekomendacji na temat Dr. Latkowskiego ale kazdy lekarz tam jest dobry od czegos. :)

abkasia

krzywa pzregrodo to tylko u laryngologa!!!!!!!!!!!!plasyk zrobi ci dobrze z wierzchu... aniekoniecznie w srodku... ;D

adrianna79

Cytat: abkasia w 05 Cze 2010, 14:41:55krzywa pzregrodo to tylko u laryngologa!!!!!!!!!!!!plasyk zrobi ci dobrze z wierzchu... aniekoniecznie w srodku...

zgadzam sie ze plastyk moze dobrze zrobic z wierzchu, ale dobry plastyk ktoremy zalezy na robocie bedzie chcial zeby zrobic testy czy nie ma zadnych polipow czy innych cholerstw.  ja ogolnie bylam bardzo zaskoczona, chociaz wiedzialam ze Polanica to kolebka dla chirurgow plastykow, ze mamy tak dobrych plastykow i ze nie trzeba jezdzic nigdzie inniej.

moja kumpela miala liposukcje miesiac temu w usa i mowila ze jej pani doktor mowila ze teraz wielu plastykow przyjezdza z innych krajow zeby sie szkolic i a i sami amerykanscy plastycy jezdza po swiecie na szkolenia.

abkasia

Cytat: adrianna79 w 06 Cze 2010, 14:49:40
zgadzam sie ze plastyk moze dobrze zrobic z wierzchu, ale dobry plastyk ktoremy zalezy na robocie bedzie chcial zeby zrobic testy czy nie ma zadnych polipow czy innych cholerstw.  ja ogolnie bylam bardzo zaskoczona, chociaz wiedzialam ze Polanica to kolebka dla chirurgow plastykow, ze mamy tak dobrych plastykow i ze nie trzeba jezdzic nigdzie inniej.

moja kumpela miala liposukcje miesiac temu w usa i mowila ze jej pani doktor mowila ze teraz wielu plastykow przyjezdza z innych krajow zeby sie szkolic i a i sami amerykanscy plastycy jezdza po swiecie na szkolenia.

diagnostyka polipow nie jest niczyn nadzwyczjnym  w przypadku operacji przegrody...
no a polanica jest dobrym osrodkiem :)