najszczesliwszy dzien zwierzaka ? - yes yes yes :D + plener po 4rech miesiacach

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 02 Cze 2008, 21:39:10

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sierpniowajulka

pisz, bo jak nie to  :hammer: :hammer: :hammer:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

mamencik - koncze czestowac tortem w pracy
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mika


zosia2007

I jak też, troche niesmialo, skladam najserdeczniejsze zyczenia. Powodzenia i duzo milosci :)

5czwartych

Zwierzak pisz, bo katalog z fotami praktycznie gotowy :)

asia407

Zwierzatka, wszystkiego co najwspanialsze i najpiekniejsze. Milosci zyczyc wam nie trzeba  ;)

Wygladalas cudnie! Swietna ta twoja kiecka
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

Cytat: 5czwartych w 03 Cze 2008, 12:56:05
Zwierzak pisz, bo katalog z fotami praktycznie gotowy :)

:'( :'( :'( :'( Marcin, nie bądź taki.... pokaż choć jedno dla Zwierza na zachętę, a dla nas dla ukojenia/rozbudzenia jeszcze większej ciekawości...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sweedee

zwierzu, dawaj nam tu torta i pisz!!!  :hammer: :hammer: :hammer: bo Marcin nas w napięciu 3ma!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

zosanka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

panikarola

zosia, to wy w awatarze??? cudna fota!!! strasznie lubie takie ryzowe!!!!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

zosia2007

Cytat: panikarola w 03 Cze 2008, 13:16:51
zosia, to wy w awatarze??? cudna fota!!! strasznie lubie takie ryzowe!!!!

Dokładnie :)

sierpniowajulka

Zosia, a Twoje zdjęcia można gdzieś obejrzeć?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

errata

GRATULUJE!!!! Życzę dużo szcześcia i przez całe życie takiego uśmiechu :)

5czwartych

Cytat: sierpniowajulka w 03 Cze 2008, 13:00:08
Cytat: 5czwartych w 03 Cze 2008, 12:56:05
Zwierzak pisz, bo katalog z fotami praktycznie gotowy :)

:'( :'( :'( :'( Marcin, nie bądź taki.... pokaż choć jedno dla Zwierza na zachętę, a dla nas dla ukojenia/rozbudzenia jeszcze większej ciekawości...

Julka jedno mówisz... no dobra, żeby nie było że bez serca jestem :)


zwierzatko_mojej_mamy

juz pisze - relacja z wesela bedzie chaotyczna, bo malo pamietam w kolejnosci ;)

jechalismy chwile, brama byla jedna po drodze, pipczeli wszyscy - fajne to ;D

po zajechaniu na miejsce byl chlebek, sol, wodka i woda - tomek wybral wodke i wtedy jego tata sie skrzywil, wiec pomyslalam, ze wybral wode i zabralam mu kieliszek - po czym powachalam i oddalam ;D potem przenoszenie przez prog i tomek 3 razy sie przymierzal z roznych storn - jak tu zlapac taka kupe tiulu z obreczami :D

weszlismy na sale, a orkiestra, ktorej jeszcze nie slyszalam zaczela pieknie przycinac po weselenemu - to sie zalamalam :) sto lat i takie tam, potem gorzko ;) potem jedzonko - a po jedzeniu pierwszy taniec - fascination - nat king cole - zacukalismy sie 3 razy, umieralam ze smiechu - bo tyle czasu cwiczony uklad, a tu takie fiasko ;D ale konsekwentnie odtanczylismy z przerwami wszystkie umiane figury ;D

potem pierwsza piosenka kapeli - dance me to the end of love - cohena - no to juz wiedzialam, ze bedzie dobrze ;D

no i teraz latanie po ludzikach, gadanie z kazdym, zajecia w podgrupach - czyli mini-banie u kazdego ;)

marcin nas wyciagnal na ekspresowy plener w 5 minut za knajpe do pszenicy? zyta? ;D

przy pierwszym jedzeniu poczulam wady bycia ksiezniczka - myslalam, ze gorset postanowil mnie zabic poprzez rozciecie poprzeczne ;) jak siadlam to fiszbiny sztuk 5 w czesci miekkiej-brzusznej wklesly sie w brzuch, w czesci biodrowej wypukly na zewnatrz i malo brakowalo a by sie tak odksztalcily na stale i zrobila by mi sie bula na lonie ;) zatem siedzialam sztywno, glownie stalam i tanczylam, bo wtedy nie przeszkadzal - kolo 22.00 skoczylam z mama sie rozsznurowac troszke, bo poczatkowo mnie zacisnely na maksa i juz bylo ok - w ogole mnie nie ruszalo to, ze mi stanik wystaje pomiedzy sznurowaniem :D

potem tort, dlugie swieczki strzelajace na torcie to nie za dobry pomysl, bo czekalismy z minute, az sie wypala no i zadymily cale pomieszczenie :) tort byl jedynym mini-wkurwem dla mnie, bo kupilam piekna dekoracje, zawiozlam do cukierni, zeby tym udekorowaly, to zuzyly 1/5 mojej wymarzonej, a na reszcie byly malowniczo jebniete sztuczne kwiaty.... wrrrrrrr , ale jak go sprobowalam, to machnelam reka, bo byl pyszny...

potem KWIATY OD STREFY, wierszyk przeczytany przez wokalistke, po akcji spedzenia wszystkich gosci :D zaskoczenie totalne :D goscie nie wiedzieli w wiekoszci o co chodzi, ale dobre dusze wyjasnily niektorym co nieco ;) taniec wokol bukietu - wystapil jako totem :D  dopiero w polowie wyczulam goge :D

oczepiny bardzo przyjemne, bez wyglupow nadmiernych, moja swiadkowa zlapala podwiazke, a musznik - naprawde przypadkowo -  jej facet ;) zatem bylo wesolo ;)

podziekowania dla rodzicow, czyli dla rodzicow tomka i mojej mamy + babci, ktora wydarlam na sile - bez piosenek, tylko sto lat odspiewane.

gdzies pomiedzy tym wszystkim kapela przebralam sie w stroje ludowe i wyszla przed knajpe z przyspiewkami - ludzikom sie chyba podobalo ;) dostali flaszke w nagrode - tomek wlozyl saksofoniscie szyjka w dol do saksofonu, a ten dalej gral :D

potem bieganie z pozegnaniami powoli wychodzacych gosci, z ciastami na wynos, ogolnie jeden wielki galop, zeby zdazyc z kazdym, no i ok. 03.00 poszli wszyscy, o 03.30 moja rodzinka pojechala, a mysmy jeszcze zostali z "mlodziezowa" - czyli w naszym wieku ;) grupa ludzi ze studiow i z pracy + kawalek mlodej rodzinki i wtedy juz bez ograniczen walilismy kielona za kielonem ;D

to tak na goraco ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mika

no piękny nasz Zwierzak jest :D
Zwierzak dawaj tą relacje i torta!!!

twinnie77

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika


sweedee

zwierzu, jakbym tam była!  :drunk:
a teraz, Marcinku, dawaj, coś obiecał!!!  :P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

5czwartych

narazie jest dobrze, bo wszystko co Zwierzak opisuje mam na zdjęciach :) włączając flaszkę w saksofonie :D

Zwierzak właśnie w nagrodę za relację dostał link :) do części fot z przygotowań.

mika


zuzia

no tak! teraz to wszystko za plecami będą załatwiać!

wrobelek0403

ale super  brawo brawo brawo brawo brawo brawo

zwierzaku, my tez chcemy fascination i umawiamy sie na indywidualne lekcje układu. Cos czuje, ze bedzie drugi walc szarpany  ;D ;D ;D zwłaszcza w mojej wąskiej jak pierun sukni  :P
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

katgoli

Zwierzaku przepieknie wygladalas...suknia w 100% pasowala do Ciebie.. Jeszcze raz serdeczne gratulacje !

zuzia

no tak! teraz to wszystko za plecami będą załatwiać!,

trzeba było w tym bukiecie kamerkę internetową schować i byłoby najlepiej :D