Menu weselne

Zaczęty przez zuzia, 22 Sie 2007, 11:37:11

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magdarynka

Kasia zmienilas awatarka brawo i to na jakiego jupi jupi jupi
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

magdarynka15 no chociaż jedna doceniła :)
:drunk: dla Ciebie :)

natka

dziewczyny czy wy oprócz tych opłat za menu macie jakieś dodatkowe?? (korkowe, za wynajem, obsługę, dekoracje itd??) ja byłam oglądać u mnie 3 lokale i wszędzie zaśpiewali mi 2 menu za 200 i 220 zł, oczywiście wszędzie bez ciast, alkoholi, napoi ( w dwóch mam dekoracje ale symboliczną)...aż mi sie nie chce wierzyć że Tarnowskie Góry są aż tak drogie :(

jo_miekka

200 i 220? ło matko, ja miałam za 120 dwudniowe menu! W du..ch się tym właścicielom poprzewracało!

natka

no wlasnie :( szlag mnie trafia i nie wiem co jest grane...mam wrażenie że to zmowa właścicieli ;)

Kasia

natka_26 moje menu wklejałam gdzies powyżej
150 zł bez korkowego, opłat dodatkowych ale też bez alkoholu, napoi (to akurat norma) ciast i tortu

natka

Kasia a na ile osób planujesz imprezę?? może moje 50 to za mało stąd taka cena ??? szukam dalej ale zawiedziona jestem :/ mogę zrobić taniej imprezę np w Zabrzu, może w Gliwicach tylko transport. Część gości z Kędzierzyna czyli mają do zrobienia 60 km plus  30 km na sale... Kto wie ile transport nas wyniesie...nic szukam dalej ;)

jo_miekka

natka_26 transport to zwykle ok. 0,8 do 1,0 PLN za kilometr
Myślisz, że tyle Ci mówili, bo 50 osób? Hmm, trochę jakby nie fair...

natka

jo_miekka niewiem, troche jestem w szoku. Fakt jeden lokal to tutejsza górna półka, więc tam mnie cena nie zaskoczyła ale te pozostałe to już bardzo. A i jeszcze jeden, stołówka przy zakładzie skupującym złom, fakt odnowiona i z dobra marką, wnętrze podobno super ale zewnątrz okolica przemysłowo-kolejowa i tam mi zaśpiewali w sumie 250 zł, bez ciast i napoi  :o

Kasia

natka_26   u mnie nie ma róznicy na ile osób wesele

taka sama cena przy 50 i przy 100


szukaj dalej

ja podczas poszukiwań natrafiałam na różne ceny
od 90zł wzwyż :)

karamela

Cześć Dziewczyny!
W sobotę zarezerwowałam restauracje na nasze wesele w Gliwicach (uwaga, bo termin mnie samą doprowadza do śmiechu - 2010 rok, ale niestety u nas jest tak, że jeśli chce się wybrać termin i trochę przy tym powybrzydzać, to trzeba sie bardzo :P pospieszyć)
Nasze menu będzie ustalane indywidualnie, tzn, jakie dania sobie wymyślimy takie będą ;) Płacimy 150 zł i mamy zapewnione:
# Obiad (zupa, 3 rodz. mięs po 2 szt. na osobę, surówki [tych podobno jest bardzo duży wybór], dodatki)
# Deser (prawdpobnie lody z malinami na gorąco lub szarlotka na gorąco z lodami)
# Kawa, herbata bez ograniczeń
# Zimna płyta - wg ustaleń (tu będą przeważać pieczone mięsa i surówki/sałatki)
# 2 gorące kolacje ( 2 rodzaje mięs po 1,5 szt na osobę; druga typu barszcz z krokietem)

Oczywiście alkohole, tort, ciasta, napoje wszystko na własną rękę (o tyle pomoże nam restauracja, że mają "umowę" z hurtownią, która zgadza się by zwrócić do nich niewykorzystane napoje i alkohole)

W cenę 150 zł wliczony jest też barman (czy barman na weselu to dobry pomysł????), pełna obsługa kelnerska i dekoracja sali głównie żywymi kwiatami (a jak podpisywałam umowę, to szykowali właśnie przyjęcie weselne i naprawdę pięknie to wyglądało - tylko te terminy rezerwacji)
Zawsze zrób siusiu, jeżeli tylko masz okazję.
A.W. WELLINGTON

Guests are not allowed to view images in posts, please
Register or Login


zwierzatko_mojej_mamy

karamela witamy 0 jesli chcesz szybkich odpowiedzi na zadane pytanie - bonie wiem, czy pytasz o to co wybrac, czy tylko dzielisz sie informacja - zaloz watek pt - menu dla karameli i gotowe ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

karamela

Tylko dzielę się informacją, ale dzięki za zaintersowanie :D
Zawsze zrób siusiu, jeżeli tylko masz okazję.
A.W. WELLINGTON

Guests are not allowed to view images in posts, please
Register or Login


zwierzatko_mojej_mamy

karamela no to gratulacje z powodu 2010 :) mam nadzieje, ze forum dlaej bedzie kwitnac ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

sonja

Zwierzątko, forum to proszę utrzymaj do 2012 bo ja wtedy "zamierzam":)))

karamela

No, to już dwie bardzo przyszłościowe panny młode dobrze rokują forum :) Jesteśmy "rozwojowe" ;)
Zawsze zrób siusiu, jeżeli tylko masz okazję.
A.W. WELLINGTON

Guests are not allowed to view images in posts, please
Register or Login



karamela

natka 26 nasza restauracja to pod platanem w Kozłowie http://www.podplatanem.pl/ praktycznie zaraz za Gliwicami. Ich dużą zaletą jest piękny park, a także hotel, który pomieści spokojnie 50 osób (a u mnie jest to sprawa priorytetowa :P). Natomiast do końca 2009 roku maja już prawie wszystko zarezerwowane (z tego co sie pytałam, to zostały chyba jakieś 2 czy 3 terminy).

Natomiast jeśli jesteś zainteresowana jakąś inną restauracją w Gliwicach, to spokojnie w większości miejsc nie ma problemu z rokiem 2009 (także bez takich szaleństw:D)
Zawsze zrób siusiu, jeżeli tylko masz okazję.
A.W. WELLINGTON

Guests are not allowed to view images in posts, please
Register or Login


natka

karamela dzięki za informację. Gliwice to trochę dla mnie za daleko, jestem z Tarnowskich Gór, część gości z Kędzierzyna, musiałabym chyba logistyka i firmę transportową wynająć żeby to wszystko ogarnąć :D Najgorsze to to, że u mnie co fajniejsze lokale windują ceny od ok 200zł za sam jedzenie oczywiście bez alkoholi, napoi i ciast...A słyszałaś coś może o http://www.kasztanyzabrze.pl/ ??? W sumie to też kawałek, ale menu zaczyna sie od 150 zł ;) i nawet mają wolny termin 11 października tego roku ;)

karamela

natka_26 Znam tę restaurację, ale bardziej z czasów studniówkowych. Pamiętam,że wszystko było fajnie przygotowane, ładnie podane, jedzenie było smaczne, mniemam, że na weselach też trzymają poziom. Natomiast minusem była śliska podłoga i z tego, co wiem, to tam jest kilka sal w których się odbywa kilka wesel jednocześnie.
Zawsze zrób siusiu, jeżeli tylko masz okazję.
A.W. WELLINGTON

Guests are not allowed to view images in posts, please
Register or Login


inspiracja

Cytat: natka_26 w 21 Kwi 2008, 14:59:29
A słyszałaś coś może o http://www.kasztanyzabrze.pl/ ??? W sumie to też kawałek, ale menu zaczyna sie od 150 zł ;) i nawet mają wolny termin 11 października tego roku ;)

ja w prawdzie na temat przyjęcia weselnego w "Pod kasztanami" niestety nie jestem zorientowana, wiem tylko, ze kilka szkół w moim mieście robiło tam Studniówki, i pod tym kątem wszystko było ładnie, pięknie (i obsługa i menu). Za wiele nie pomogłam, ale zawsze to jakiś trop  ;)

natka

dzieki dziewczyny :) zawsze to jakies informacje :) leje wam piwko ;)

inspiracja

natka_26   :thx:

jako, ze to moj "piwkowy debiut"  , z przyjemnością odlewam  jupi a co!  :drunk:  :)

natka

inspiracja faktycznie :) to w takim razie na druga nóżkę :D a co sobie będziemy żalować :D

inspiracja

#74
Cytat: natka_26 w 22 Kwi 2008, 16:42:15
to w takim razie na druga nóżkę :D a co sobie będziemy żalować :D

brawo   no to na drugą natka  :drunk:    :D  tu nikt nikomu załował nie będzie, a juz napewno nie ja!  :P