O wszystkim i o ...! tzw. śmietnik ciążowy

Zaczęty przez aja, 27 Maj 2008, 09:43:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aja

#175
Cytat: brawurka132 w 20 Cze 2008, 09:17:50
no myslalam ze go zabije
też miałam ochote ich powybijać
Cytat: brawurka132 w 20 Cze 2008, 09:17:50
do facetow dociera ze kobieta jest w ciazy i moze zle sie czuc jak juz brzuch widac
brzuch to ja mam juz taki jak niektóre kobitki w 6 miesiącu ciąży - już się raczej nikt nie zastanawia czy ja się tak najadłam czy przytyłam od tak sobie! - jedynie tak bardzo się nie rzuca w oczy jak założe tunikę dośc luźną!
a dzień wcześniej w środę my wróciliśmy o 11 - bo mojej świadkowej zawiozłam suknie, które kupiłam a niestety są za ciasne i ja na wesele sie w nie nie zmieszczę a jej się znów bardzo podobały a ma wesele w sobotę - a chłopcy do tego strzelili sobie po piwie! dlatego też właśnie przez to miałam ciężką noc bo moj "belmondo" ja się napije (a wystarcza dwa piwa) to tak zaczyna chrapać,że aż ściany chodza!!!  >:( 


ale masz rację to czy kobieta się może źle czuć w ciązy to dla faceta chyba jakaś abstrakcja! ten moj to nawet się nie zapytał czy zmęczona jestem czy nie! wydawało mi się, że dałam mu do zrozumienia mówiąc, "zaprosiłeś to się nimi zajmiesz" że  nie mam ochoty ich obsługiwać ani zagadywać - aj tam

nionczka

Moj od samego poczatku skacze nade mna jakbym chora byla. Jak siadalam na sofie zamyslona pytal czy wszystko w porzadku :-) Nie mzoe sie tylko przyzwyczaic do tego, ze ja teraz wolna chodze. Normalnie nikt nie mogl dotrzymac mi kroku a teraz to jak zostaje w tyle :-(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Ja sobie nie wyobrazam, zeby moj maz kogos do domu zaprosil bez uprzedzenia. A jak goscie sami sie zwalaja to niceh przynajmniej przywioza wlasna walówke. ALbo niech sobie pizze zamówia, chyba nie tak trudno jest.
Aja, pogadaj z mezem. Bo tak sie nei robi. Nie wazne czy jestes w ciazy czy nie.
I pamietaj, ze zawsze mozesz powiedziec, ze zle sie czujesz i ze ich zostawisz. Albo sobie pojda albo przynajmniej TY zostaniesz zwolniona z zabawiania towarzystwa.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

 nie no ja sama też zapraszam bez uzgadniania i o to nie mamy do siebie pretensji (obgadujemy jedynie wieksze spotkania a takie pojedyńcze czy dwie osob  raczej sporadycznie)ale przez te dwa dni - wczoraj byłam zmęczona i nie miałam na nich ochoty! wszystko się skumulowało a ogólnie bardzo lubie mieć u siebie gości...
oczywiście przywieźli ze soba przekąski ale wiecie ja jestem nauczona że swoich gości goszcze zawsze jak tylko moge najlepiej i ze znjamymi bardzo lubimy urządzać sobie kolacyjki - dość obfite i smakowite
ale raczej siostra ze swoimi kolegami do moich ulubionych znajomych/rodziny nie należą (tzn. siostra jak najbardziej tak ale...mimo iż naudużywa wulgarnych słów)  ALE ten brat cioteczny  >:( a jak jeszcze te nogi rozłożył wryyyyy.. więc -
ale juz powoli mi przechodzi chociaż sama nie mam ochoty ich  teraz widzieć przez najbliższy miesiąc
dlatego to zwaliłam na nastrój bo i dzisiaj też mam pretensję do całego świata - postanowiłam pomoc tacie w porządkach w magazynach bo sam dzwigać nie może a i mi po 1h sprzatania już pobolewa lekko brzuch więc znów jestem zła bo on chyba czasem zapomina że takich ciężkich rzeczy nie powinnam nosić ani przestawiać
a wiem że jutro znów zapomni i wymyśli coś innego jeszcze! tak jak wczoraj - chciał żeby mu poukładać stare katalogi bo być może sie przdadzą na co dzisiaj przy przestawianiu regału stwierdził że można je wyrzucić no i chyba nas wszystkich powykańcza i zameczy ale nie chcemu mu robić przykrości ani go złościć - i dlatego tak latamy
  to się  Wam wyzaliłam  :D

marax

aczytane z forow
"edyto21 jak narazie nie mam pewnosci ze jestem w ciazy czy moge zazywac tabletki anty??czy mam je odlozyc jak wstaje rano to mnie glowa strasznie boli i non stop chce mi sie spac ale pale papierosy i mi ich narazie nie odzuca jak to jest??czy musze odczuwac mdlosci i wymioty jak podejzewana jest ciaza??prosze o szybka odpowiedz pozdrawiam
"

marax

#180
Cytat: maraxela w 22 Cze 2008, 14:20:21
aczytane z forow
"edyto21 jak narazie nie mam pewnosci ze jestem w ciazy czy moge zazywac tabletki anty??czy mam je odlozyc jak wstaje rano to mnie glowa strasznie boli i non stop chce mi sie spac ale pale papierosy i mi ich narazie nie odzuca jak to jest??czy musze odczuwac mdlosci i wymioty jak podejzewana jest ciaza??prosze o szybka odpowiedz pozdrawiam
"

Niestety ja też zauważyłam u siebie brązową wydzielinę, jest już drugi dzień i nie wiem co się ze mna dzieje...wystąpiła zaraz po kontakcie z moim chłopakiem(jego penetracji palcem). Nie birę tabl.antykon. Już kiedyś też wystąpił podobny objaw(ale "bez przyczyny")...to chyba nie objaw ciązy..za szybko???


ciekawe co ma palec wspolnego z ciaza  lol lol lol lol lol lol lol lol lol

aja

ooo a my dzisiaj mini urodzinki 16 tc
wiecie co ten czas tak szybko leci - dopiero co się o ciąży dowiedziałam a tu już tyle czasu upłyneło

nionczka

Prawda, prawda. Czas plynie bardzo szybko. My dzisiaj bylismy u poloznej i slyszelismy serducho naszego malenstwa :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jusia

Cytat: nionczka w 25 Cze 2008, 19:57:36
Prawda, prawda. Czas plynie bardzo szybko. My dzisiaj bylismy u poloznej i slyszelismy serducho naszego malenstwa :-)
no to jest niesamowite wrazenie, mnie to chyba nawet bardziej ekscytuje, niz zdjecia USG :)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

foszek

Cytat: jusia79 w 26 Cze 2008, 08:53:57
no to jest niesamowite wrazenie, mnie to chyba nawet bardziej ekscytuje, niz zdjecia USG
[/quote]
Hmm a mnie po kilku minutach sluchania usypia... Wy tez lezycie i sluchacie bicia przez ok 20 minut ??

nionczka

Cytat: foszek w 26 Cze 2008, 10:23:50
Cytat: jusia79 w 26 Cze 2008, 08:53:57
no to jest niesamowite wrazenie, mnie to chyba nawet bardziej ekscytuje, niz zdjecia USG
Hmm a mnie po kilku minutach sluchania usypia... Wy tez lezycie i sluchacie bicia przez ok 20 minut ??
[/quote]

Nie, polozna pomacala mi brzuch przez chwile a potem przystawila aparat i zmierzyla bicia serca, pare minut.
Ja przy tym moim "koniku" to bym nie usnela. Stuka jak kopyta o bruk :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka


foszek

Cytat: brawurka132 w 27 Cze 2008, 07:59:49
foszek może Ty ktg masz robione?
A to nie jest to samo??? :-[

Molestuja mnie o zrobienie USG 3D albo 4D, najbardziej zdesperowana jest siostra meza, tak ze postanowila to sfinansowac. Tylko czy w 31 tc warto jeszcze cos takiego robic???

zuzia


nionczka

Cytat: foszek w 27 Cze 2008, 09:24:23
Cytat: brawurka132 w 27 Cze 2008, 07:59:49
foszek może Ty ktg masz robione?
A to nie jest to samo??? :-[

Molestuja mnie o zrobienie USG 3D albo 4D, najbardziej zdesperowana jest siostra meza, tak ze postanowila to sfinansowac. Tylko czy w 31 tc warto jeszcze cos takiego robic???

Ja slyszalam, ze pod koniec juz nie (nawet na stronie firmy, ktora to reklamuje mowia, ze najlepiej do 26) bo potem dziecko jest juz za duze i niewiele widac. Poszukaj w necie zdjec 4D z 30-32 tygodnia i zobaczysz.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Foszek, na tej stronie mowia Ci keidy jest najlepszy moment na 4D i kiedy nie. Wprowadzilam Towja date porodu i wyglada na to, ze mzoesz zrobic usg do 28 czerwca.
http://www.studio9months.be/daterdv.htm
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

foszek

Cytat: zuzia w 27 Cze 2008, 09:28:34
foszek,
a co jej tak zależy?
Nie wiem, moze dlatego ze prawdopodobienstwo ze bedzie miala dzieci maleje?? Ma 33 lata i coraz mniej checi i zapalu, zarowno ona jak i jej maz?
Moze dlatego ze ich "dziecko" to 4 letni piesek ????
Ciezko powiedziec....
Dla mnie kwota jak tu chca za USG jest/byla za duza wiec sie bronilam, ale chyba fakt ze to bedzie pierwsze dziecko w rodzinie przewazyl u nich

foszek

Cytat: nionczka w 27 Cze 2008, 09:33:22
Foszek, na tej stronie mowia Ci keidy jest najlepszy moment na 4D i kiedy nie. Wprowadzilam Towja date porodu i wyglada na to, ze mzoesz zrobic usg do 28 czerwca.
http://www.studio9months.be/daterdv.htm
Dziekuje  :drunk:

nionczka

Cytat: foszek w 27 Cze 2008, 09:49:59
Cytat: zuzia w 27 Cze 2008, 09:28:34
foszek,
a co jej tak zależy?
Nie wiem, moze dlatego ze prawdopodobienstwo ze bedzie miala dzieci maleje?? Ma 33 lata i coraz mniej checi i zapalu, zarowno ona jak i jej maz?
Moze dlatego ze ich "dziecko" to 4 letni piesek ????
Ciezko powiedziec....
Dla mnie kwota jak tu chca za USG jest/byla za duza wiec sie bronilam, ale chyba fakt ze to bedzie pierwsze dziecko w rodzinie przewazyl u nich

Ile u Was kosztuje? U nas podobno jakies 150-200 euro. Ale wszyscy mowia, ze warto. Ja nie jestem przekonana. Mi wystarcza swiadomosc, ze dziecko ma sie dobrze i rozwija sie prawidlowo.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

foszek


jusia

ja sie na USG 3D/4D nie wybieram, zreszta i tak uwazam, za szalenstwo i objaw pewnej fiksacji, fakt, iz wybiore sie na USG za pare tygodni dodatkowo i prywatnie celem skonfrontowania opinii mojego dotychczasowego lekarza  :hammer:
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

aja

wiecie co ja nie wiem jak ja wytrzymam...
ciągła zmiana nastroju robi się dla mnie irytująca - od przedwczoraj mam schizę że coś jest nie tak... a wizytę mam w przyszłą sobotę i się zastanawiamm czy czasem gdzieś wcześniej nie podjechać i tylko sprawdzić czy serce bije?
nadzwigałam się w poniedziałek i we wtorek i od tamtej pory nic nie czuję  :(

kamu2

prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

aja

#198
wiesz co kopnięć jako takich to  nie  ale od 15 tc czułam takie łaskotanie - jakby siedział motyl i tylko jednym skrzydłem machał - tak bardzo powoli -
to nie to....?
chyba że mi się tak skóra rozciąga??? ale to zwawsze w tym samym miejscu



pisze, przecież że mam schizy  (to wygląda tak ;D >:D ::) :baby: >:( :o)

brawurka

aja dziecko jest małe, moze powedrowalo w inna strone i łaskocze w plecy, a nie czujesz