Suknia ecri a pokrowce w kosciele?

Zaczęty przez aniak1211, 26 Maj 2008, 23:28:40

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aniak1211

Moja szwagierka ma miec suknie ecri,zatrudnia firme dekorujaca sale i kosciol,
chciala kosciol na ecri ale babka z firmy ze ma tylko biala dekoracje kosciola,
czyli pokrowce na krzesla tez biale,jak to sie ma do sukni ecri,
moze nie ciekawie to wygladac,

wlascicielki sukni w innym odcieniu niz biala jak mialyscie-bedziecie mialy?

Kasia

aniak1211 już ci w plotach odpisałam ;)


ja bym zrezygnowała w takim przypadku i z pokrowców i z materiału przy klęcznikach


naprawdę wygląda to jak brudna suknia


aniak1211

Tez o tym pomyslalam,tylko krzesla musza byc jakies ladniejsze.

Hunta

Ja planuję krzesła ubrać w pokrowce w kolorze zbiliżonym do sukienki (kolor szampana). Z pewnością nie będzie to biały kolor.

Kasia

ja już pisałam o tym że przy sukni ecru warto pomysleć o pokrowcach o bieżniku na klecznik w podobnym kolorze


widziałam już suknię ecru na tle bieli i niestety suknia wyglądała na bardzo brudną :(

aniak1211

szwagierka juz po slubie i najlepsze jest to ze nie pamietam jakie miala te pokrowce :ag:

ale z tego co pamietam mowila ze beda biale,ale nie rzucil mi sie w oczy jakis kontrast,
suknie miala ecru ale takie jasne ecru :)

atrament.owa

Hihi  :hihi: No to pewnie nie było widać różnicy albo była bardzo subtelna skoro nie zwróciłaś uwagi ;)

konwalia

Witam dziewczyny, ale mi się chce nadal spać.....

Kasia

konwalia no widać żeś zaspana skoro plotowy post w tym wątku piszesz  ;D ;D ;D ;D

konwalia

kasia a ja się zastanawiałam, gdzie go przepiłam  :point_lol:.
ja miałam białe pokrowce i suknię ecri/cappucino, nie wyglądało to brudno, nie zaprzątałam sobie zreszta tym głowy:
http://picasaweb.google.pl/sylwia20.12.82/Ceremonia#5252435767875376450

kamelia04.08.2007

ja bym na takie rzeczy nie zwrcała uwagi. Pokrowce na krzesła to element wyposazenia wnetrza, a nie stylizacji panny młodej.

Idac tym tropem bedziemy dobierac kolory scian, lisci na drzewach i lakieru samochodowego do sukni. Bez przesady, poza tym panna młoda, jak ta mimoza nie jest przykrecona do krzesła.

Suknie miałam jasnobłekitna, do sukni był dobrany bukiet i buty i makijaz oczu. Wnetrza ratusza i lokalu weselnego miały byc ładne i eleganckie, i tyle.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

Kasia

kamelia04.08.2007 jasne że nie ma co sie przejmować wszystkim wokoło ale ..........


ja akurat zwróciłam uwage na bieluśkie pokrowce i brudną żółtą suknię nie dlatego że się przygladałam tylko dlatego że tak bardzo to się rzucało w oczy

dodat że suknia tak naprawdę była śmietankowo biała !!!!!!!

w takiej sytuacji wolałabym gołe krzesła niż cokolwiek białego

zwierzatko_mojej_mamy

moze w przypadku takich dylematow olac pokrowe? :> ja nie mialam :)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

kamelia04.08.2007

Kasia

zawsze jakis kontrast czy niezgodnosc sie trafi. Nie bądzmy jednak fantykami.
Dla mnie najwazniejsze by stylizacja była sharmonizowana, zeby pan młody miał kwiatek w klapie, a nie w kieszonce, by były winietki, nie było fuszerek, by lokal był ładny i gustowny.

Ratusz był taki jaki był - w małym miasteczku, stylowy, eklektyczny i wygladał bardzo przyzwoicie, pani z kwiaciarni udekorowała wnetrze kwiatami. Lokal weselny byl w tonacjach ciepłych, pokrowce i kwiaty tez były w takich kolorach, obrusy i serwetki białe. Poniewaz u nas była demokracja  ;), czyli okragłe stoły, to by podkreslic nasz status princepsów  ;), to pokrowce przy naszym stole były białe - chodziło o zaznaczenie, który stół jest nasz.

jak krzesła sa brzydkie, zuzyte lub niewiadomojakie, to lepeij by te pokrowce były
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

Kasia

kamelia04.08.2007 mi absolutnie nie chodzi o stylizację !!!!!!!!!!!!!!!!!!

też uważam że nie ma co wszystkiego dopasowywać

ale jeżeli jest taka możliwość to po co w imię niezmieniania i unikania drobiazgowości nie zrezygnować z białych pokrowców

taki niekorzystny dobór kolorystyczny jest tylko w przypadku sukni ecru i białych pokrowców lub np. białych obrusów w knajpie

inne połaczenia tak nie wypadają :)

no chyba że ktos chce podkreślić kolor ecru swojej sukni to wtedy jak najbardziej można zastosować biel :)


pamietam jak rubin przyjechała do Warszawy poprzymierzać kiecki
przymierzała śmietankowe, które wygladały na piekne bieluśkie

do momentu gdy pani nie przyłożyła bielusieńkiej kiecki do tej śmietankowej

ta śmietankowa jakby momentalnie zżółkła - byłysmy w szoku

chodzi o to aby wybrany kolor (smietankowy czy ecru) prezentował się tak jak ma sie prezentować a nie jak zżółknięta kiecka

kamelia04.08.2007

#15
Kasia

jesli jest mozliwosc dopasowania tych pokrowców, to oczywiscie czemu nie i jak najbardziej. Tutaj sie z toba calkowicie zgadzam.

Jesli nie ma takiej mozliwości, to trudno, nie bedziemy sie z tego powodu wieszac, czy w gorszym przypadku zmieniac sukni, by pasowała do krzeseł  ;).
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

Kasia

ale pokrowce mozna całkowicie wywalić ;)

kamelia04.08.2007

#17
Cytat: Kasia w 21 Paź 2008, 11:43:14
ale pokrowce mozna całkowicie wywalić ;)


pewnie, że można, ale jesli sie spod nich wyłonią brzydkie, zużyte, poplamione, przetarte krzesła, a w najlepszym przypadku w kolorze nie pasujacym do reszty, to juz lepeij zostawic te pokrowce.

Wydaje mi sie, że lokale decyduja sie na te pokrowce, bo pokrowce jest łatwiej i taniej wymienic niz całe krzesła. Jak sie ubrudza, czy poplamią, to po prostu upiorą i już. Poza tym, jak sie jakies krzesło zniszczy, to nie trzeba zachodzic w glowę, gdzie tu kupic drugie identyczne, bo po prostu wymienia sie na inne-podobne, naklada kapturek i gotowe  :)
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

Kasia

no to wtady zostawiamy jak jest :)



no i mamy już przedyskutowane wszystkie mozliwości

watek mozna zamknąć :hihi: żartuję :)

Klaudia112

#19
ładne pokrowce na krzesła do kościoła kupisz tu tehore.pl