pomóżcie wybrać bukiet emci

Zaczęty przez emcia, 26 Maj 2008, 18:53:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kwiaty-aga

#25
o matko! magdalinska - kto ci taki bukiet zrobił i wmowił że to ślubny..
NIe obraź się, ale straszny!
Sama już byś chyba sobie lepszy zrobiła, a ten ktoś w kwiaciarni, to sprzedawca a nie florysta!
Jak można tak zepsuć takie piękne kwiaty jak goździki  :'(

Kasia

kwiaty-aga teraz to juz po jabłkach ...........

i nie ma co magdalinskij załamywać

często w dzień slubu nie ma czasu na walke z wykonawcami  >:D

ja też miałam kilka niedociagnięć i z perspektywy czasu jakoś małoważne mi się to wydaje :)

magdalinska

e tam, co bylo to bylo, lata mi to, juz kiedys pisalam w ktoryms watku ze slub nie byl dla mnie wydarzeniem mojego zycia, wiec tym bardziej kwiatami nie bede sie przejmowac ;) Zreszta jak bym tak miala patrzec na wszystko, to teraz zmienilabym sukienke, buty, dekoracje auta, i pewnie nie zrobilabym wesela, chociaz bylo calkiem fajne i udane ;)
a "florystke" i tak zmienilam, najpierw zamowilam w innej kwiaciarni, pani mi obiecywala na wszytskie swietosci, ze beda pomaranczowe gozdziki (chcialam pomaranczowe kwiaty), szczescie w nieszczesciu ze zagladnelam tam tydz przed slubem i pokazala mi bukiet z "pomaranczowych" gozdzikow - cycki mi opadly, dla mnie i mojej mamy to byl ewidentny róż :) malo tego, zobaczyłam bukiet przygotowany do odebrania dla innej z gozdzików ecru - kwiaty niezbyt swieze, dookola mialy ciemna obwódke, no mowie wam masakra.... odebralam zaliczke i poszlam do innej. Wyszlo jak wyszlo, ale albo ja mam pecha i nikt mnie nie rozumie, albo u nas nie ma florystek, bo w kazdej kwiaciarni chcieli mi zrobic zwisajacy bukiet, a takiego absolutnie nie chcialam. Wierzcie mi, po 2 tyg odwiedzania kwiaciarni mialam dosyc tego slubu  i naprawde bylo mi wszystko jedno ;)
dobra usuwam ten bukiet,m bo bedzie sie wam snil po nocach  ;D

kwiaty-aga

Cytat: mika9983 w 27 Cze 2008, 15:14:15
Emcia specjalnie dla Ciebie jupi
goździki nie muszą być w mikrofonie, moje nie były, były na drucikach, ładnie owinięte wstażką tak jak tu
Bukiet przepiękny! ja bym na Twoim miejscu taki wybrała!

Cytat: magdalinska w 01 Lip 2008, 09:25:13
e tam, co bylo to bylo, lata mi to, juz kiedys pisalam w ktoryms watku ze slub nie byl dla mnie wydarzeniem mojego zycia, wiec tym bardziej kwiatami nie bede sie przejmowac ;) Zreszta jak bym tak miala patrzec na wszystko, to teraz zmienilabym sukienke, buty, dekoracje auta, i pewnie nie zrobilabym wesela, chociaz bylo calkiem fajne i udane ;)
a "florystke" i tak zmienilam, najpierw zamowilam w innej kwiaciarni, pani mi obiecywala na wszytskie swietosci, ze beda pomaranczowe gozdziki (chcialam pomaranczowe kwiaty), szczescie w nieszczesciu ze zagladnelam tam tydz przed slubem i pokazala mi bukiet z "pomaranczowych" gozdzikow - cycki mi opadly, dla mnie i mojej mamy to byl ewidentny róż :) malo tego, zobaczyłam bukiet przygotowany do odebrania dla innej z gozdzików ecru - kwiaty niezbyt swieze, dookola mialy ciemna obwódke, no mowie wam masakra.... odebralam zaliczke i poszlam do innej. Wyszlo jak wyszlo, ale albo ja mam pecha i nikt mnie nie rozumie, albo u nas nie ma florystek, bo w kazdej kwiaciarni chcieli mi zrobic zwisajacy bukiet, a takiego absolutnie nie chcialam. Wierzcie mi, po 2 tyg odwiedzania kwiaciarni mialam dosyc tego slubu  i naprawde bylo mi wszystko jedno ;)
dobra usuwam ten bukiet,m bo bedzie sie wam snil po nocach  ;D
Może i racja, że nie ma co się kwiatkami aż tak przejmować :)
Chociaż jak sie za coś płaci to by chciało się mieć coś na prawdę ładnego :)

emcia

Bukiet wybrany.
Mikowy.... :)
kwestia "ogona" wyjdzie w praniu.

Chermelle

Cytat: mika9983 w 27 Cze 2008, 15:14:15
Emcia specjalnie dla Ciebie jupi
goździki nie muszą być w mikrofonie, moje nie były, były na drucikach, ładnie owinięte wstażką tak jak tu

śliczny

Chermelle

Cytat: emcia821 w 01 Lip 2008, 17:59:38
Bukiet wybrany.
Mikowy.... :)
kwestia "ogona" wyjdzie w praniu.

piffko  :drunk: za super wybor  :D

mika

Cytat: emcia821 w 01 Lip 2008, 17:59:38
Bukiet wybrany.
Mikowy.... :)
kwestia "ogona" wyjdzie w praniu.

jupi jupi jupi jupi jupi ależ się cieszę jupi jupi aż Ci poleję :D

kwiaty-aga


justynaaaa2


emcia


didi_loczek

emcia821 bukiet wybrałaś śliczny, ja też będę miała goździki - kremowe, z dodatkiem róż i santini

emcia


wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

emcia

#39
nic nie piszę, bo się rozkręca

magdalinska


salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

errata

a tu co emcia znowu szuka bukietu? :D

Nella