jaka wódka na wesele???

Zaczęty przez anulla, 23 Maj 2008, 15:55:05

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

natka

spragnienie dzieki za informacje :) kurcze chyba bede musiala zakupic egzemplarz testowy :D albo zorbic porównaine z wyborowa ;)

bagietka12

my właśnie zastanawiamy się nad Finlandia, Maximusem i Panem Tadeuszem.

A kupowała któraś z was np. Finlandię w Czechach??  :) byliśmy wczoraj na przejsciu granicznym i okazalo sie ze litrowa Finlandia kosztuje tam 350 koron czyli niecale 40 zł  lol

Kasia

bagietka12 cena dobra ale ............

z litrowych to sie bedzie źle gościom nal;ewało

no i niech Cie straż graniczna z taka ilością wódki złapie  >:( >:( >:( >:(

bagietka12

wiesz co mysle ze spoko mozna u nich zamowic 0,5 litrowe butelki :D tylko czy warto?
a co do strazy granicznej to spoko... mamy blisko do granicy takze najwyzej bedziemy kursowac kilka razy :)

tylko czy to nie jakies podrobki?

spragnienie

być może nie, bo w czechach zawsze alkohol był tańszy ;)
ale sprawdzcie drobny druczek na butelce i jakąs akcyzę czy coś (nie wiem jak jest oznaczana w czechach, czy tak jak u nas w postaci banderoli czy inaczej)

Monika

najlepiej kupić jedną butelkę i sprawdzić, jak się nalewa - Finlandia chyba powinna mieć plastikowy "dozownik" - a tego podobno nie opłaca się podrabiać...

Ania14209

 ;)U mnie ma być Wyborowa. Tylko zastanawiamy się w jaką ilość tej wódki się zaopatrzyć. Na pewno jak zostanie to się nie zmarnuje. jupi Ile teraz liczy się na osobę czy na parę???? :drunk:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

u nas nie poszło 0,5l na osobę


zosia2007

Ania14209

my liczylismy 0,5 na osobe z tym, że drugiego dnia byly poprawiny a i tak duzo zostało. Ponadto było jeszcze wino i piwo (ale piwo tylko drugiego dnia)

twinnie77

Cytat: Monika w 23 Cze 2008, 12:29:18
najlepiej kupić jedną butelkę i sprawdzić, jak się nalewa - Finlandia chyba powinna mieć plastikowy "dozownik" - a tego podobno nie opłaca się podrabiać...

Mój kuzyn na wesele kupił Bolsa z dozownikiem, podróba jak się patrzy, zamarzła w zamrażalniku.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wredotka

a co sadzicie o sobieskim?? my nad ta wodka sie zastanawiamy bo cenowo jest przystepna.

spragnienie

u mnie wsród znajomych ta wódka nie ma zbyt dobrej renomy (nie wiem struli się w liceum czy co hahaha), wiec nie bierzemy jej pod uwagę
o smaku się nie wypowiem, bo nie pijam :)

wredotka

no ja wlasnie tez nie :( pewnie cos lepszego tez kupimy, ale nie mamy pomyslu na 'podstawowy trunek' :)

spragnienie

a o tym maximusie myślałaś?

wredotka

slyszec slyszalam ale nie pilam ;)

bagietka12

my zdecydujemy sie chyba na maximusa, jest z tej samej rozlewni co finlandia wiec chyba nie ma sie co bac :) a jak nie pilas to czas sprobowac :D

damka

a ja mysle o wyborowej
rozpytywalam wsrod znajomych i wiekszosc wskazywala na ta wodke

Kasia

u nas wszyscy chwalili wybór wyborowej

ja tam sie nie znam bo nie piję

ale goście mówili że wyborowa dobrze smakuję i nie truje :)

natka

ja w sumie to zdecydowana na wyborowa jestem, ale mieszka mi w glowie sobieska, maximus i smirnoff -tata byl ostatnio na hucznych urodzinach i zachwalal (tylko do konca pewny nei jest czy to byl smirnoff ;) ). chyba trzeba bedzie zrobic test :D

spragnienie

kurcze , a w ogole to powinna być tylko 1 wódka ?
czy może być np. maximus i wyborowa pół na pół

niewiemjaka

hmmm w sumie nie widzialam nigdy na zadnym weselu dwoch rodzajow.. dla mnie lepiej jedna - nie miesza sie:)

spragnienie

w sumie można zmieszać i mieć drinka  ;D

Majeczka

U nas tez bedzie Pan Tadeusz, wodki nie lubie a ta ma fajna butelke :D
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

martullek

tak jak pisałam wcześniej - my kupujemy Wyborową. jeśli chodzi o Warszawę, najtaniej jest w Auchan, nawet taniej niż w Makro

spragnienie

Cytat: Majeczka w 25 Cze 2008, 22:21:34
U nas tez bedzie Pan Tadeusz, wodki nie lubie a ta ma fajna butelke :D

to prawda, ze wzgl estetycznych też ją rozważam :)