jaka wódka na wesele???

Zaczęty przez anulla, 23 Maj 2008, 15:55:05

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magoo

nie ma bata, kupuje po promocji
wy jeszcze nie pilyscie i juz spiewacie, ciekawe co sie bedzie na weselu dzialo :D

twinnie77

#176
 :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: leżę i kwiczę, bez alko  :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

effik

Cytat: magoo w 23 Cze 2010, 15:11:57wy jeszcze nie pilyscie i juz spiewacie, ciekawe co sie bedzie na weselu dzialo Cheesy


czyim? lol lol do twojego najbliżej :D

emcia


magdalinska


baska

Zdecydowanie polecam Pana Tadeusza , na pewno się sprawdzi, mam kontakt do fajnej hurtowni z Zielonej Góry, dowieźli nam do Gubina ;)

magoo

lol lol lol
p.s. reklama jest płatna ;)

luizee

My kupiliśmy wódkę Stock, jest bardzo delikatna. Myślę że się sprawdzi :)


podekscytowana

#184
Wódkę Pan Tadeusz również ja polecam, już zamówiłam. zdecydowałam się ze względu na to że ostatnio byłam na weselu gdzie tez była serwowana. Na smaku nie znam się za bardzo, inni chwalili, a mi bardzo podoba się butelka. Macie na początku linka do strony, z niej obczaiłam promocje, jakie są przy większym zakupie.
a co do chorowania.... jeżeli ktoś nie przesadzi z ilością, to po żadnej nie będzie chorował :champaign:

shakirion


brawurka

shakirion Witaj na forum :) Kiedy ślub?

mika21

My też zdecydowaliśmy się na Pana Tadeusza, będzie patriotycznie:D
W zemście i w miłości ko­bieta jest większym bar­barzyńcą niż mężczyzna.

DianaSzulim

U mnie królować będzie Stock, i to z dozownikiem. Może goście nie będą za bardzo rozlewać.
Przygotowania trwają ...

W końcu trochę spokoju :)

ewelinkaa

carpe diem

Maylena

Ostatnio na weselu na którym byłam podawan bimber. I cieszył się sporym zainteresowaniem.  :rotfl:

Kaisi

Coraz częściej widzę na weselach wódki samkowe. Soplica ma wiele takich wódek.

Sansa

Cytat: Kaisi w 30 Lip 2016, 14:54:08
Coraz częściej widzę na weselach wódki samkowe. Soplica ma wiele takich wódek.

Takie wódki są teraz bardzo popularne. Nawet kobiety sporo potrafią takiej wódki wypić.

Nikkolino

#193
Hej, mam pytanie czy ktoś z Was organizując wesele wybrał opcję alkoholu gwarantowanego przez salę? Są takie oferty gdzie napoje bez alko i wódka są bez ograniczeń. I jestem ciekawa jak to wygląda, czy to się opłaca, czy można w każdej chwili podejsc i wziąć butelkę? Co to znaczy- bez ograniczeń? Bo przecież na ewentualne bramy/jakieś oczepinowr konkursy trzeba mieć swój zapas.
http://www.alkoparty.pl/wodki
Może ktos zna tę hurtownie? Zamawialiście tam alkohole?

niewiemjaka

ryzyko alkoholu z lokalu jest takie, że ceny będą droższe, a goście będą prosić o whisky i inne szampany :D
za moich czasów kupowaliśmy sami w swoim zakresie alkohol

zwierzatko_mojej_mamy

pewnie zależy w jakiej cenie :) chyba ostatnio byłam na takim weselu - do stolików bezalko + wódkę noszono na bieżąco i uzupełniała obsługa, a te inne trunki - wina, łychy, stały z kieliszkami i szklankami odpowiednimi do napojow obok stacji z kawą i herbatą, i każdy sobie tam szedł uzupełnić albo pobrac butelkę i kieliszki :)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Deremere

#196
Wyśmienite wykonanie. I bardzo prosty przepis.Od czasu od kiedy odkryłam jst to mój ulubiony drink. Jak również króluje na imprezach - szczególnie wśród kobiet. Ważne jest użycie dobrej jakości aperolu (oryginalnego). Odradzam podróbki, których ostatnio zrobiło się wiele. To jednak nie jest już to... Można zastanowić się nad zamówieniem w sieci, na przykład tutaj https://amarone.pl/alkohole/cognac/aperitif-bitter