mini reportaż z makijażu próbnego feeling.good;)

Zaczęty przez feeling.good, 23 Maj 2008, 14:36:11

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

feeling.good

Wczoraj byłam na pierwszym próbnym makijażu. Specjalnie umówiłam się w terminie kiedy szłam na wesele koleżanki i miałam okazję go "przetrenować":)

Makijaż trwał ponad godzinę i trzymał się całą noc.


spragnienie

ja widzę tylko 1 zdjęcie, a make upu na nim nie widać :(

Pan CI robił makijaż? ?

feeling.good

już poprawione.

Tak, malował mnie pan Piotrek:)

spragnienie

#3
ok już widzę

generalnie wrażenie : ładnie, makijaż jest dość naturalny, ale nie wyobrażam sobie Ciebie wymalowanej , ja może b. podkreśliłabym oko, a odpuściła usta

trochę mi się nie podoba konturówka wokół ust
ja widzę CIę w błyszczyku, to doda lekkości makijażowi

na tym ostatnim zdjęciu  wyglada jakby róż był za nisko i za blisko ust trochę, a nie na kościach policzkowych - ale może tak po prostu wyszło

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=38bcce39d74492b6

Pan dobrze dobrał podkład i jest matowo, ale zreszta masz ładną cerę więc nie musiał się namęczyć  ;)

spragnienie

a jeszcze 1 pytanko na szybko - na którą masz ślub, a na która makijaż, bo aktualnie się nad tym zastanawiam
ja ślubuję o 15 i chcę z dojazdem do domu/ albo hotelu, jeśli jest możliwość szybszego udostępnienia pokoju

golinda

taka piękna kobieta i taki brzydki makijaż jej zrobili!
tzn. tak do końca tragicznie to nie jest, bo oczy w porządku, ale dalej....ten róż na policzkach jakoś nie do końca chyba tam, gdzie jego miejsce no i kolor ciepły do zimnych ust i oczu - nie bardzo
a usta - dramat!
ta ostro widoczna konturówka i kolor wypełnienia - stanowcze nie!

może się czepiam za bardzo, ale masz taką ładną buzię, że naprawdę trzeba być ofiarą, żeby coś takiego na niej zrobić

feeling.good

Usta na pewno tak nie będą. Nie lubię szminek. Pomalował mi tylko dlatego żebym się upewniła w mojej decyzji o braku konturówek etc:)
Sztucznie się czuje z pomalowanymi ustami:)

Róż chyba tak wyszedł na zdjęciu. To modelowanie owalu twarzy bardzo mi się podobało. Naprawdę fajnie to zrobił.

Na właściwym makijażu będę miała jeszcze doczepione kępki rzęs.


Cytat: spragnienie w 23 Maj 2008, 14:48:25
a jeszcze 1 pytanko na szybko - na którą masz ślub, a na która makijaż, bo aktualnie się nad tym zastanawiam
ja ślubuję o 15 i chcę z dojazdem do domu/ albo hotelu, jeśli jest możliwość szybszego udostępnienia pokoju

Slub o 16, makijaż o 10.

panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

aja

nie jest tak źle mi się podoba tylko może faktycznie te usta tylko!  

golinda

Cytat: feeling.good w 23 Maj 2008, 14:49:51


Na właściwym makijażu będę miała jeszcze doczepione kępki rzęs.




a może tym razem uda mu się rzęs nie posklejać? ;)
może to rzeczywiście efekt na zdjęciu, ale dla mnie ten róż też jest za nisko (i ma niedobry kolor)

feeling.good

#10
Cytat: golinda w 23 Maj 2008, 14:49:22
taka piękna kobieta i taki brzydki makijaż jej zrobili!
tzn. tak do końca tragicznie to nie jest, bo oczy w porządku, ale dalej....ten róż na policzkach jakoś nie do końca chyba tam, gdzie jego miejsce no i kolor ciepły do zimnych ust i oczu - nie bardzo
a usta - dramat!
ta ostro widoczna konturówka i kolor wypełnienia - stanowcze nie!

A jaki powinnam mieć kolor różu? Na codzień używam tylko pudru i tuszu do rzęs i szczerze mówiąc nie znam się za bardzo na makijażu.
Gdyby nie te usta to z makijażu byłabym zadowolona. Teraz mam zagwózdkę z tym różem...

Cytat: panikarola w 23 Maj 2008, 14:51:59
a gdzie to jest w ogole? w jakims salonie?

Atelier Fryzur w Pasażu pod błękitnym słońcem

Kasia


golinda

Cytat: feeling.good w 23 Maj 2008, 14:55:34

A jaki powinnam mieć kolor różu?



masz zimny typ urody, w tej tonacji umalowane oczy, więc i róż powinien mieć zimny odcień, np. taki:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/produkt.php?produkt=641
choć mógłby być jeszcze chłodniejszy, może być: chłodny róż, arbuzowa czerwień, różowy beż, malwa

zwierzatko_mojej_mamy

na szybko:

oko - pieknie dobrane kolory - ja bym przyciemnila troszke kaciki, ale ja lubie mocno ;) wiec juz jest ok
usta - nie za bardzawo, ale to juz sama wiesz, ze tak nie chcesz
policzki -  roz, ktory rozowy nie jest tylko dziwnie pomaranczowy, niepotrzebnie pociagniety az do ust - swoje kosci policzkowe masz tak piekne, ze wystarczy je lekko podkreslic, a nie robic na sile od nowa- przez ten nadmiar pomaranczu - jak sie nie usmiechasz to robia Ci sie since obok ust ;( bo jak sie usmiechasz to dziwny kolor ginie w usmiechu ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

spragnienie

róż faktycznie różowy, a nie pomarańczowy

rozanamama

Mnie się podoba, ale usta bym mocniej podkreśliła, może jakiś błyszczyk?

feeling.good

Dziękuję za Wasze rady;
Będę wiedziała na co zwrócić uwagę przy makijażu właściwym.
Jestem umówiona jeszcze na jeden prbny, ale nie jestem pewna czy iść.
Za ten wczorajszy zapłaciłam kupę pieniędzy, trzymał się bardzo dobrze, a po pewnych poprawkach powinien być ok.
Piortek maluje świetnymi kosmetykami. Wszystkie bazy i utrwalacze są stosowane na planach filmowych i wytrzymują nawet 50st. temperatury.
Szkoda mi trochę kolejnych pieniędzy na drugi próbny, ale może spróbować? Jak sądzicie?

Tak się jeszcze zastanawiam (a prosos tych plam wokól ust), że to chyba nie wina makijażu. Posmarowałam się dzien i dwa dni wczesniej samoopalającymi chusteczkami garniera i to raczej ich wina.
Dostałam uczulenie na 1,5 tygodnia przed weselem i nie mogłam opalić się na solarium, więc zastosowałam te chusteczki. Moja mama widziała plamy już wcześniej, próbowałam zetrzeć je peelingiem, ale chyba nie wyszło :-[

zwierzatko_mojej_mamy

feeling.good buehehe :D dobre - ale chyba niemozliwe - takie cos by Ci raczej zniklo pod podkladem :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

golinda

Cytat: feeling.good w 23 Maj 2008, 15:34:09
Szkoda mi trochę kolejnych pieniędzy na drugi próbny, ale może spróbować? Jak sądzicie?

nie ma sensu, zmień róż i wywal konturówkę, sam błyszczyk wystarczy, fajnie jakby był w kolorze arbuzowej czerwieni (ale nie kryjący), żeby nie było za blado i będzie dobrze!

spragnienie

dokładnie
nie chodzi o zmienianie makijażu, tylko drobne poprawki typu błyszczyk zamiast konturówki ze szminką i inny odcień różu ;)

jesteś ładną dziewczyną, więc czy szminka czy błyszczyk i tak będziesz wyglądać ładnie, ale jeśli można coś poprawić to czemu nie skorzystać :)

rubin04

A ja zapytam ile ta przyjemnosc kosztuje.
Ja mam próbny 2 czerwca ale jakby cos nei poszło to chce  mieć alternatywne rozwiazanie.

Bardzo mi sie oczy podobają... Co do reszty to ja sie nie znam :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

feeling.good

Dziękuję Wam za miłe słowa  :-[

Za ten makijaż zapłaciłam 200 złotych, tyle też ma kosztować właściwy, a na sesję po ślubie 100.

gioseppe

oko - super
owal - PIEKNIE
odcień różu jest IDEALNIE dopasowany  do Ciebie i do tego makijazu(to, ze lekko za nisko to juz wytlumaczylas - wina samoopalacza ;) bez tego bedzie git, zobaczysz)
kolor pomadki bdb dobrany do koloru Twoich oczu ale robi wrazenie, jakby Ci sie pomadk na ustach zważył :) za ciezko, lepiej bedzie z blyszczykiem, tak jak piszesz

przygladnij sie jeszcze kolorowi samego podkladu. Wydaje sie, ze jest dobrze dobrany ale na tym zdjeciu twarz+szyja wyglada blado w stos. do reszty ciała
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=6d2310b2d2ccda2b na zdjeciach nie mozesz tak miec bo sie odetniesz ;) ale moze to wina zdjecia i ustawien monitora. ja pisze co widze :)
tu wygladasz pieknie, swiezo i masz super kolor teczowki http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=38bcce39d74492b6 :)

http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

aniak1211

Jak reszta -oko super
usta-lepiej kup sobie blyszczyk ktorym pozniej mozesz zrobic poprawke,
roz-jak dla mnie nie ten odcien i za nisko polozony

cena-nie wiedzialam ze makijaz jest taki drogi!!! :o

feeling.good

A jaki błyszczyk mogłybyście polecić? Żeby nie był za ciężki i usta się nie kleiły za bardzo:)
Gioseppe...Ty pewnie masz największe doświadczenie.

A kolor?
Golinda już jeden zaproponowała arbuzowa czerwień, nie kryjący). Wiem, że muszę posprawdzać na sobie, ale wszelkie sugestie będą baaardzo mile widziane:)