rilla-fryzura podejście drugie

Zaczęty przez rilla, 21 Maj 2008, 13:33:16

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tachogti

No i ok jak bedzie przedzialek :) w sumie racja nie moze byc opaska bo  by bylo za duzo z kolczykami ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P


golinda

Cytat: rilla84 w 21 Maj 2008, 14:10:52
z przedziałkiem nie bedzie różnicy... obawiam się

będzie na 100%

rilla

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


tutaj był... i tak się napuszyły włosy... na makijaż nie patrzeć:D

sznapkowa

#29
Chicałabym coś dodać ale wszystko już napisano ...
Zwróć fryzjerce uwagę, żeby ci te drobne włoski nie latały - i to nie jest wina twoich włosów tylko fryzjerki że nie umie nad tym zapanować. Wszystko musi być gładko, przy głowie, nic nie może fruwać. Ja bym zrobiła przedziałek na maxa z boku i włosy zaczesała na boki ale lekko w tył... coś jak Sienna na fotce z prawej strony - tylko wszystko na gładko i przedziałek z boku.

rilla

bylam godzinę u kosmetyczki, leżałam na tym koku i nadal jest ok, może to dobry z znak... przód troszkę podciągnęłam do góry i jest lepiej. Siostra powiedziała mi, że bardzo fajnie mi w takim

kathrines

#31
Tył koka jest super, sama chcę mieć coś podobnego. A przód...Kasia dobrze radzi, przedziałek po boku i tam gdzie większa część włosów dac je bardzij na czoło. Coś w podobie jak na fotce poniżej:

Kasia

Cytat: rilla84 w 21 Maj 2008, 14:15:17
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


tutaj był... i tak się napuszyły włosy... na makijaż nie patrzeć:D


no ale tutaj włosy sa za wysoko

te pasmo włosów ma być opuszczone na czoło !!!!!!!!!!!!!!

włosy maja być wygładzone i nabłyszczone i wtedy będzie super :)

rilla

sprobuje tak wlasnie w dniu slubu, a jak nei to do góry... na żywo nie wygląda to tak źle... naturalnie. grunt, że tył może zostać... uff

rilla

ta panna młoda ma chyba dość podobną fryzurę:

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


czyli przód na przedziałek i resztę zostawiam...


elizapj

rilla ja bym sie tym ze przod 'normalny' nie przejmowala. tyl jest piekny i moze lepiej ze przod jest zwykly:) bardziej go przez to chyba podkresla:)
bedziesz miala nietypowa suknie, bizuterie, kwiaty i welon...wiec gladki z przodu kok moze byc do tego swietnym tlem:) moze gdyby sie z przodu cos jeszcze dzialo to by bylo za duzo. moze byloby lepiej. nie rwyj sobei wlosow z glowy myslac o tym za duzo. Jelsi bedzie tak jak na probnym czesaniu to wg mnie calosc wyjdzie slicznie:)

nie mozesz patrzec na swoj wyglad wyrywkowo:) a zawsze w kontkekscie. wiec niekotre elementy musza byc lagodzaco gladkie i zwykle. inaczej, jesli kazdy jest "mocno zrobiony" (piekny ale w oderwaniu od reszty ) wychodzi troche choinkowato. wiec nie martw sie:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rilla

elizapj wiem, ja chyba lubię mieć "pusto z przodu"... zobacyzmy całość 31 maja:) myślę, że będzie ok bo mój N. właśnie mi szeptał, ze mnei kocha... więc co mnei tam obchodzi fryzura:)

polałam:)

mary

Rilla, podoba mi się tył i ostatni przód. Na pewno całość będzie powalająca :D To już tylko 9 dni zostało ;)

elizapj

Cytat: rilla84 w 22 Maj 2008, 11:17:13
elizapj wiem, ja chyba lubię mieć "pusto z przodu"... zobacyzmy całość 31 maja:) myślę, że będzie ok bo mój N. właśnie mi szeptał, ze mnei kocha... więc co mnei tam obchodzi fryzura:)

polałam:)
wazne miec co sie lubi i kogos kto mowi, ze kocha...fryzura przy tym faktycznie schodzi na 2 plan;)
odlewam!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


dagi

wszystko będzie pięknie, pogoda już jest ;)
wirtualne kwiaty  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

elizapj

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tachogti

rilla wszytskiego pieknego :) trzymam kciuki i zycze Wam zeby to byl najcudniejszy dzien w Waszym zyciu!
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

martullek

rilla, powodzenia! pogodę piekną masz, więc tylko uśmiech na twarzy i bedzie wszystko dobrze! wszystkiego najlepszego!!! :)

ulala28

Rilla wszystkiego najlepszego! :flowers: :flowers: :flowers:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

Kasia



goga

Wszystkiego najlepszego, oby było w życiu Wam tak jak piękny jest ten dzień :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

mika

Rilla powodzenia!!!! i wszystkiego najlepszego!!!!!