Pierwsze efekty remontu :)

Zaczęty przez inkageo, 21 Sie 2007, 15:12:00

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

olgaaa1

Inka a te zdjęcia to są na płótnie, czy to poprostu zdjęcia w antyramie? Wyglądają genialnie.

inkageo

Imagine there is no hate

ze_nitka

Inka mam do Ciebie pytania o tego łóżko malmowe...Czy dostępne są różne szerokości tego łóżka? My nie mamy za dużo miejsca w pokoju który będzie sypialnią, a to wyro z półkami nam się szalenie podoba.

inkageo

Łóżka są różnej szerokości, ale półka pasuje tylko do tego 160 cm. Chyba, że coś się ostatnio zmieniło..
Imagine there is no hate

ze_nitka

Inka a co znaczy że pasuje? Będzie wystawać po za te węższe?
A 160 to wymiar materaza czy już ramy łóżka?

inkageo

Półka i to wezgłowie łóżka czy jak się to nazywa mają po 176,5 cm, czyli 160 cm to szerokość materaca.
Imagine there is no hate

ze_nitka


inkageo

Ta wyjeżdżająca półka jest tylko w jednym rozmiarze:
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40109418
A łóżko w trzech - 140, 160 i 180 (wymiary materaca).
Imagine there is no hate

martullek

ja też mam malm - 140 i zajmuje mi prawie cały pokój :)

ze_nitka

Martullek, materac masz 140? a rama to takiego materaca jaki ma wymiar? 156,5?

Zasatnawiam się czy to by bardzo zlę wyglądało gdyby do 140 dostawic te półe , no wystawaloby ale czy az tak zle by bylo...

zwierzatko_mojej_mamy

ze_nitka pozwolisz, ze ja odpowiem, chociaz nie mam :D - tak  156x210 ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ze_nitka

Zwierz, już wiem, czytam stronę ikei ;)
Dzięki ;)

mary

Inka, pamiętasz jeszcze gdzie kupiliście tapety (o ile to był zakup przez www)?

inkageo

#188
Cytat: mary_popins w 24 Sie 2009, 15:38:06
Inka, pamiętasz jeszcze gdzie kupiliście tapety (o ile to był zakup przez www)?
Oglądałam je na http://www.gamatapet.pl, ale kupiliśmy w leroy merlin i w dużym sklepie BRW (były tam tańsze niż w internecie), na allegro też ceny nie były korzystne, chociaż niższe niż na gamietapet.

Ps. Miło Cię widzieć :)
Imagine there is no hate

mary

a to są jakieś specjalne tapety? winylowe czy papierowe? I czy nałożone na pomalowaną ścianę?

p.s.
mi również miło :)

inkageo

#190
Winylowe, teraz chyba większość jest winylowa. Na jednej ścianie są na regipsach, a zielona jest na starej pomalowanej ścianie. Tą fioletową już zamalowaliśmy na ciemny fiolet, bo nam się kwiatuszki szybko znudziły ;)

Dodany tekst: 24 Sie 2009, 16:00:37

Znalazłam tą zieloną:
http://www.gamatapet.pl/public/wzory/wzory_zoom.econ?cms_id=4199&
Imagine there is no hate

mary

ok, dzięki ;) Ja dopiero myślę nad kolorem, jak coś wymyślę to się skonsultuję z Tobą ;)

Przy okazji- czy jesteś zadowolona z rolet w sypialni? Z czego one są wykonane? Bardzo przepuszczają promienie słońca (my mamy w sypialni praktycznie wieczne słońce) i jak z ich odkurzaniem?

inkageo

My mamy na oknach rolety zaokienne, więc śpimy w całkowitym zaciemnieniu, a te bambusowe wewnątrz to tylko dla ozdoby i przed ostrym słońcem w dzień. Samodzielnie raczej zaciemnienia nie spowodują..
Imagine there is no hate

mary

więc pewnie nie wiesz czy wieczorem przy zapalonym świetle wszystko widać przy takich bambusach? Co prawda żaden dom nie stoi dokładnie na wprost naszego okna ale i tak wolałabym by nie można nam było zaglądać do pokoju ;)

inkageo

Myślę, że widać, bo są prześwity między źdźbłami bambusa :D
Imagine there is no hate

mary

Inka :P
przejrzałam sobie teraz Twoje fotki i zauważyłam (eureka!) te prześwity ;) Wiesz, ja teraz mam kiepskie jarzenie. Słońce cały dzień w pokoju, rolet brak  ;)

inkageo

Imagine there is no hate

mary

masz piwo (za tapety i rolety) i śmiej się do woli ;)

jestynka

inka, odkopałam wątek :)
wstawisz zdjęcia swojej kuchni :) marzy mi się żółta i może podpatrzę coś od Ciebie ;D
piwo już leję na zachętę :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Imagine there is no hate