Pierwsze efekty remontu :)

Zaczęty przez inkageo, 21 Sie 2007, 15:12:00

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

A to Ikea Family, powinni mi to przysłać :) Dzięki :)
Imagine there is no hate

zuzia

tzn. ja sam katalog dostalam pod drzwi. Jak wszyscy moi sąsiedzi. Fotka pochodzi z maila.
Jak wejdziesz na stronę Ikei to w zakladce Nowości są te wszyskie rzeczy z katalogu ale na papierze jakoś to lepiej wygląda. Jakby coś to mam zapasowy egzemplarz :)

mika

ja wczoraj dostałam ten katalog - bardzo mi się podoba ten pojemnik na gazety muszę sobie taki sprawić tylko szkoda że nie jest ciemniejszy

zuzia

mika9983,
zawsze możesz go pomalować :)

mika

zuzia, racja tym bardziej że gdzieś mam resztki ciemnej bejcy zobaczymy :mrgreen:

zuzia

mika9983,
ja K. od pól roku namawiam, żeby mi ramę lustra pomalowal. Na razie bezskutecznie.

mika

zuzia, ja takie rzeczy robię sama lubie malować szczególnie bejcą bo lubie zapach, a ja mojego Ł od dwóch dni proszę żeby wynósł walizkę na strych więc cię pocieszę że nie jesteś sama

inkageo

Ostatnia poremontowa odsłona, chyba mogę się teraz zająć łazienką :) Powiesiliśmy fotki, kupiłam kolorowe poduszki żeby trochę ożywić pokój i fotel do sypialni bo czegoś mi tam brakowało.. Wreszcie jestem prawie zadowolana :) Wkurzają mnie tylko czarne wtyczki i plątające się kable..
Imagine there is no hate

twinnie77

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

inkageo, to zdjęcie przy drzwiach balkonowych - B A J E R A !!!  :) Doskonale tam pasuje. Tym bardziej się cieszę, bo to była moja propozycja  :mrgreen:

inkageo

Cytat: "mary_popins"Tym bardziej się cieszę, bo to była moja propozycja
Widzisz jaka jestem grzeczna i Cię słucham :)
Imagine there is no hate

mary

inkageo, Widzę ;) Nawet nie sądziłam, że będę tu miała takie wpływy :-P
W zamian za moją poradę Ty powinnaś poradzić mi w kwestii sukienki. W końcu się w tej materii wydoskonaliłaś :)

inkageo

Cytat: "mary_popins"W zamian za moją poradę Ty powinnaś poradzić mi w kwestii sukienki. W końcu się w tej materii wydoskonaliłaś  
Czekam na Malasie :)

[ Dodano: 08-11-2007, 18:24 ]
A póki co stawiam piwo :)
Imagine there is no hate

mary

inkageo, dzięki ;) Ja nawet nie wiem jak się to piwo stawia. Z malasią to jedna wielka niewiadoma, ale to już sprawa na inną dyskusję.
Powiedz jeszcze ile kosztowało zrobienie zdjęcia w takim formacie, bo mam zamiar ściągnąć od Ciebie pomysł i nasze ślubne (o ile będą dość dobre) też tak urządzić ;)

inkageo

Format 50x70 cm jest wszędzie raczej drogi 50-70 zł, ale znalazłam promocję w necie za 29,99 zł :)
http://www.labfoto.pl/

Ps. Zobacz pod moim postem, po lewej powinno być piwo obok profilu, pw i emaila ;)
Imagine there is no hate

mary

Cytat: "inkageo"Format 50x70 cm jest wszędzie raczej drogi 50-70 zł, ale znalazłam promocję w necie za 29,99 zł :)
http://www.labfoto.pl/

Ps. Zobacz pod moim postem, po lewej powinno być piwo i emaila ;)

Namiar na www. zaraz sobie zakoduje :)

Niezłą kompromitację tu muszę odwalić, ale nie mam pojęcia co znaczy "obok pw". Widzę, że mam piwo, ale nie wiem jak się te piwa komuś daje.  Mam ciężko w pracy, niech to mnie wytłumaczy :mrgreen:

inkageo

Cytat: "mary_popins"Niezłą kompromitację tu muszę odwalić, ale nie mam pojęcia co znaczy "obok pw". Widzę, że mam piwo, ale nie wiem jak się te piwa komuś daje. Mam ciężko w pracy, niech to mnie wytłumaczy  
Haha :) Trzeba na ten napis kliknąć :)
Ja też zaliczyłam kompromitację, na ogłoszenie zwierzątka, że "pomógł" zamieniła na stawianie piw, zapytałam co to jest "PIW" ;) Myślałam, że to jakiś tajemny skrót ;)
Imagine there is no hate

mary

o kurcze, teraz to widzę!!!  :lol:
Cóż, od dawna powinnam chodzić w okularach  ;-)
Inka, masz u mnie PIWo  :-D

rilla

inkageo, my własnie wybiermay łóżko.. macie z ikei kolekcja malm, ono jest dość niskie prawda? jaka macie szerokosc? my myslimy nad tym najwiekszym 180 na 200... i dwoch materacach

inkageo

My mamy 160 cm. Przyjaciółka chciała kupić 180 cm, ale w kończu zdecydowała się też na 160 cm bo materc na 180 jest właśnie łączony z dwóch (mimo, że jest w jednym pokrowcu), można też kupić właśnie dwie 90-tki. Do 180 cm nie ma też tej wysuwanej półki z tyłu. Rama łóżka jest dosyć niska, ale materac można umieścić wyższej (tam jest regulacja). Jakoś tak średnio wysoko w końcu mamy.
Imagine there is no hate

rilla

dzięki polałam piwko. My byśmy chcieli mieć osobne materace... i chyba wezmiemy wieksze... ale ta szafka. W poniedziałek jedizmey do ikei to wybadamy wszystko... I sprawdze jak najwyzej mozna dac materac.
Dzieki


aja


mika

wow Aja piękne!!! polewam, też chcę śliwkę węgierkę w sypialni jupi a z jakiej firmy farba??

zwierzatko_mojej_mamy

aja zaloz wlasny watek!! please - potem sie bedzie kopac sto lat w poszukiwaniu Twoich fotek ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl