który welon- moje zdjęcia

Zaczęty przez trik26, 17 Maj 2008, 18:38:03

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

trik26

Dziewczyny  juz wcześniej prezentowałam moją sukienkę i resztę.
Dzisiaj chciałam się poradzić. na zdjęciu mam już kolczyki i bransoletkę którą wybrałam. Jeszcze muszę zdecydować się na welon. W moim poprzednim watku pokazywałam zdjęcia z krótkim welonem,a  dzisiaj długi i co wy na to??
Linka do watku poprzedniego http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,1312.130.html

zuzia



mona_liza


trik26

Dziękuję i do tej opcji się skłaniam.
mam jeszcze pytanie co byście zrobiły:
panie zproponowały mi kupno tego welonu u nich w salonie cena 200zł., czy posuzkac na allegro widziałam jeden który kosztowałby 100zł, ale nie wiem czy będzie taki jak ten??

Kasia

drugi, drugi tylko drugi :)

ale bedzie pięknie :)

kurdę kolejny szczuplaczek , już mi guuuuuuuuul skacze :(


inkageo

Długi pięknie :) 200 zł to drogo jak za mgiełkę..
Imagine there is no hate

ellena

Drugi :)
Co do kupowania w internecie - ja kupiłam tak swój, ale odcień był zupełnie inny niż suknia, więc musiałam go sprzedać i dopasować w salonie. Zapłaciłam 240 za długą mgiełkę, dwuwarstwową ale z kryształkami, co trochę rekompensuje cenę, ale i tak uważam, że to stanowczo za dużo jak na kawałek tiulu :)

wrobelek0403

w długim pieknie  brawo brawo
mysle, ze nie warto kupowac przez net, okaze się, ze odcien nie pasuje i bedziesz musiała dokupic drugi. Zamiast zyskac, stracisz :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

tylko długi
suknia też ładna :)

trik26

Dzięki dziewczyny. ja jestem juz zdecydowana na długi i chyba jednak kupię w salonie, choć naparwdę uważam, że za kawałek tiulu na grzebyku to lekka przesada, ale słusznie piszecie, że jak sie okaże odcień nie ten to lipa straszna. ten jest zupełnie zwykły.
Dziewczyny, jeszcze doradzcie mi jedną rzecz. Jeśli kupię długi welon to będę go miała jedynie do kościoła ma 2,5 m. i ciężko będzie mi w nim tańczyć.
Jedyne co rozważam to welon na rękę w czasie pierwszego tańca, ale mamy walca z obrotami, więc moze być ciężko. Pytanie co zrobić:
czy zdjąć welon przed pierwszym tańcem, czy przemęczyć się w pierwszym tańcu.
Poza tym nie kupię już krótkiego, bo to bez sensu wydawać kolejne pieniądze. Opcja jest taka zdjemuję go na weselu i tańczę bez welonu z kwiatkiem we włosach, obcianm ten welon nożyczkami ;-) (to chyba głupie).
Moze dziewczyny które miały już ślub i miały długi welon napsizą jak sobie poradziły (chyba najczesciej miały drugi welon)

miki39_2005

tylko i wyłącznie długi, sama się nad takim zastanawiam wiesz? Pięknie wyglądasz!

inkageo

Trik mi panie w salonach podpinały długaśne welony i pokazywały jak sobie z nimi poradzić po ślubie. Łapały gdzieś w połowie pleców i dopinały tiul do grzebyka.
Imagine there is no hate

ellena

Tak, tak - Inka dobrze radzi :) Po prostu w połowie welonu niech świadkowa złapie go wsuwką albo nitką i przypnie do reszty na grzebieniu.

mignon

Ja też proponuję długi. Ode mnie panie w salonie chciały za zwykłą mgiełkę 400 zł, a jak poszłam do konkurencji to 600 :o.

Ale problem rozwiązałam inaczej. Welon kupiłam w necie, ale nie na allegro. Napisałam do dziewczyny, która sprzedawała sukienkę czy OSOBNO nie sprzeda mi welonów - sukienka koloru śmietankowego z madonny, czyli taka jak moja, więc nie bałam się o róznicę kolorów. Zresztą powiedziałam sobie, że jeśli będą się róznić, to sprzedam już na Allegro te welony i wtedy kupię w salonie. Długie mgiełki idą jak woda bo jest ich mało.

Za dwa welony - krotki i długi zapłaciłam 100 zł, ale wiele mnie to kosztowało, bo generalnie nie nagabuję ludzi :)

mika

a mi się podoba bardziej krótki, ale widzę że się już zdecydowałaś :D

moonlight

#16
Długi... Jest piękny, pięknie wyglądasz i sukienka - mniam i figura - pozazdrościć...
Co do pierwszego tańca - nie zdejmuj - podepnij lub podtrzymaj, daj mu trochę powirować - fotograf będzie miał radochę...
Pozdrawiam

ulala28

dlugi jest cudny. pieknie wygladasz.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

trik26

Dziewczyny dzięki za podpowiedzi, chyba zdecyduję się na długi, rzeczywiście ładniej wygląda (jak dla mnie subtelniej). Co do ceny to rzeczywiście kawałek tiulu potrafi kosztować, choć i tak w tym przypadku jeszcze to znośna cena w porónaniu do tego co pisały niektóre dziewczyny 400-600zł.
Co do tego jak on wygląda, wysyłam jeszcze zdjęcie od tyłu.

Dziękuję za pomysły dotyczące tego co zrobić podczas pierwszego tańca spróbuję jakoś podpiąć ten welon, bo jednak załozenie na rękę nic nie da, podczas obrotów.

tachogti

suknie masz szałowa! :D i welon tylko dlugi :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P


ewdomaga

jest cuuuuuuuuuuuuudnie. suknia rewelacja i długi welon super. po prostu zachwycasz.

wisienka

długi zdecydowanie i ja tez sklaniala bym sie pewnie z kupnem w salonie tylko z powodu odcieni, mozesz nie trafic z odcieniem ... innym wyjsciem jest zrobic samej tu ktos juz robil chyba samemu welon taki :)

martullek

długi jest piękny - zwłaszcza z tyłu. a kiecka rzeczywiście super - skromna, ale szalenie elegancka :)

trik26

Dzięki dziewczyny za wszystkie miłe słowa. Właśnie podczas tej przymiarki poczułam, ze to jest ta jedyna ;-)
Powiem wam szczerze, ze mam jeszcze watpliwości co do fryzury (niesttey tutaj na tym komputerze nie mam tych opcji, które rozważam), ale ma byc gładko do tego kwiaty:
1. tulipany (jesli sie uda bo florystka zadecyduje tydzien przed) kolor fiolet
2. frezje fioletowe i zielone
3. cantedeski (jak juz dwie poprzednie opcje nie wypala).
No iw alsnie ma byc pozniej kwiat we wlosach