Sala na wesele- kraków i okolice

Zaczęty przez sisimisi1982, 15 Maj 2008, 22:58:03

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sisimisi1982

Witam wszystkich
Przeglądam forum od jakiegos czasu i musze powiedzieć ze zaradne z was babeczki, a ja teraz potrzebuje pomocy. Chcemy zorganizować wesele na 70 osob ( w krakowie lub okolicy) i tu pojawia sie problem, z tego co pojezdziłam po krakowie i okolicach (oczywiscie nie byłam wszedzie, jeszcze nie:) to problemem jest to ze albo sala jest za mała, a jak juz mi sie cos spodoba to organizują wesela od 100 osob:(
Teraz mam prosbe do was, moze wiecie gdzie mozna zrobic fajne wesele na ok 70 osob? jak narazie wybrałam Hotel lispk i hotel Aspel, moze ktos słyszał, lub był tam na weselu?
Jesli przyjdzie wam do głowy inne miejsce to jestem otwarta na propozycje

rozanamama

Sprawdź Dwór w Tomaszowicach- mają 3 sale, dla różnej ilości gości. Jedzienie świetne, piękny wystrój, kilkanaście km za Makro w stronę Olkusza

Bodzioch Marek

a Karczma Łemkowska na Straszewskiego...?? robiłem tam zdjęcia 3 tyg temu i wydaje się własnie tek do 80 osób.  Tylko że trza lubic takie klimaty

beesok

Sprawdz Zamek w Niepolomicach, Palac Minoga, Dwor w Balicach, Wille Decjusza - wszystkie te miejsca robia wesela na ok 80 osob :) wiem, bo ja sie nadniektorymi zastanawialam a mam ponad 100 osob wiec wszystkie odpadly :)

malina315

Jeśli chodzi o Kraków, to podziele się tym, co udało mi się znaleźć - bo wiem, że łatwo nie jest. Jeszcze sama nic nie wybrałam, bo albo sala nie taka, albo za daleko, albo wszystko pozajmowane. Ale! Od początku:
- hotel piast w Bronowicach (piekna sala, baardzo drogo)
- hotel witek Zabierzów
- restauracja Grybe Ryby Zabierzów
- sala romatica Liszki ( tam nie byłam jeszcze)
- hotel sympozjum na Kobierzyńskiej ( super menu, ale droooogo)
- hotel ruczaj ( do 80 osób)
- hotel irbis - fajne miejsce, reszta so so
- hotel dworek skawinski
- hotel junior koło Skawiny ( bardzo mi sie podoba, kiepsko z teminami)
- hotel tyniecki
Na razie tyle.  :roza:

salsa

sisimisi1982
hotel europejski
robią do 150 osób
miałam tam i polecam
i blisko rynku:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

salsa

za miastem piekna salę mają pola golfowe w Paczółtowicach
przy plantach - mozna pomyśleć o Garnizonie ul. Zyblikiewicza 1
nie polecam Dworu w Tomaszowicach-panie menagerki sa tak zmanierowane i zmeczone i maja takie muchu w nosie, ze bedzecie mieli serdecznie dosyć
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Kajka0

Bardzo atrakcyjną weselną salę mają w Chochołowym Dworze w Jerzmanowicach (droga na Olkusz), duży, piękny ogród, parking, możliwość noclegu, no i w ofercie widziałam ciekawe menu, jak macie termin na lato, to pewnie na zewnątrz też dało by się zrobić przyjęcie.

Ga5bi

Hej dziewczyny!
Chciałam się podpiąć do wątku, gdyż sama szukam sali na wesele w Krakowie lub okolicach. Byłam już oglądać kilka, jednak albo są kiepskie, albo zajęte. Bardzo spodobała mi się sala w Gdowie "Babie Lato" jednak terminy na 2016 mają tylko w listopadzie na ten moment. Zresztą właścicielka już jest zmanierowana.... strasznie kręci nosem na wszystko. Mamy wstępnie zarezerwowany termin w Gospodzie Galicyjskiej (po drodze do Niepołomic), jednak mi nie specjalnie podobają się drewniane klimaty i nie wiem jak tam jest pod względem jedzenia. Pomóżcie proszę!
Szukam sali na ok 130 os (mam dużą rodzinę), chciała bym okrągłe stoły i fajnie jak by mieli pokoje dla gości, gdyż część rodziny jest z poza Krakowa. Miło by było żeby cena była przystępna ;)

Liczę na Waszą pomoc! Jesteście moją ostatnią deską ratunku.