Naolon - z kokoardką czy bez.

Zaczęty przez rubin04, 15 Maj 2008, 16:06:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

Cytat: dagi81 w 16 Maj 2008, 09:03:28
Bez kokardki jest według mnie bardziej elegancko i kobieco i wcale nie zwyczajnie, bo suknia jest piękna i strojna dzięki koronkom i tym warstwom na dole a poza tym jeśli dobrze pamiętam to welon też ma być obszyty koronką więc nie wiem czy jeszcze z kokardką to nie przesyt.

no właśnie. Moim zdaniem, koronki + koronkowy welon + kokardka to już za dużo i suknia sporo straci.
Wiem, że tutaj jest sporo zwolenniczek kokardek i generalnie mi one nie przeszkadzają (w sensie kokardki), ale tutaj mi nie pasuje!

rubin04

Suknia jest na halkach jakis takich sztywnych - w tej suknie co mierzyłam było ich dużo za dużo i panie obiecały ze w mojej to uporządkują :)
No i ta ze zdjęc jest na mnie za dużo, pospinana na szpilki wiec i biust (bez stanika) nie prezentuje sie do końca wlasciwie. W środę ide na przymiarke wiec jak cos to wrzuce zdjecia :)

Co do efektu jaki chcę uzyskac to tak jak kiedys pisałam chyba: mas byc z klasą, dziewczęco, romantycznie z lekką nutą niestandardowości, ekstrawagancji - lub jak kto woli - ułańskiej fantazji ;) Ale juz mi kiedyś Mika napisała - Takie rzeczy to tylko w Erze..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dagi

jak dziewczęco i romantycznie to kokardka może zostać  :)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

mika

ta kokarda mi nie pasuje do tej ułańskiej fantazji, właśnie przez nią ta suknia staje się bardziej podobna do wielu innych pronoviasek, przyjrzałam się dziś jeszcze raz tym zdjęciom wszyskim i pamiętam Cię na żywo w tej sukni w Mystiq: tamta też miała wstążke pod biustem ale koronka była bardzo symetrycznie schodządza w dół w równoległych pasach, cała suknia była bardzo harmonijna i tam ta wstążka dawała efekt podnoszenia biustu i podkreślała talie, a tutaj ta wstążka moim zdaniem nie robi nic, jest moim zdaniem nie na miejscu

zuzia

mika9983,
widzę, że się zgadzamy :D

inkageo

Haha i tak mamy więcej głosów  jupi jupi jupi
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

to resetujemy ankiete i od poczatku ? :>


nasz rubinek to taki pogromca tunczykow, ze gdzie tam z kokardka jej paradowac :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

dagi

Cytat: mika9983 w 16 Maj 2008, 10:49:16
a tutaj ta wstążka moim zdaniem nie robi nic, jest moim zdaniem nie na miejscu
tyle że dodaje dziewczęcości  ;) więc jeśli taki ma być efekt..., chociaż ja wolałabym bez kokardki,
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

zuzia

Cytat: dagi81 w 16 Maj 2008, 11:10:20
Cytat: mika9983 w 16 Maj 2008, 10:49:16
a tutaj ta wstążka moim zdaniem nie robi nic, jest moim zdaniem nie na miejscu
tyle że dodaje dziewczęcości  ;) więc jeśli taki ma być efekt..., chociaż ja wolałabym bez kokardki,

jeżeli welon ma być obszyty koronką to będzei tak bardziej dostojnie. I ta dziewczęca kokardka popsuje cały efekt :D

mika

mi się coś wydaje że i tak nie dojdziemy do porozumienia, pragnę jedynie zauważyć jeden fakt: co mówią dziewczyny które widziały Rubin na żywo??




ah jak sobie przypomnę Rubinka w tej kiecce z Mystique :D miodzio... odżałować nie mogę

inkageo

Ale w tej sukni jej nie widziały ;)
Imagine there is no hate

mika

Cytat: inkageo w 16 Maj 2008, 11:44:49
Ale w tej sukni jej nie widziały ;)

ale w wielu pronoviaskach widziały :P kokardkowych też

Kasia

dziewczyny i tak ciężko powiedzieć jaki bedzie efekt końcowy po usunięciu/uporządkowaniu tych OKROPNYCH halek - wiem co mówie bo mierzyłam Nalona :(

bo te nieuprasowane, napuszone halki strasznie zaburzają linię tej kiecki

a po poprawkach to może wyjść całkiem spokojna i zarazem elegancka sukienka, której kokardka doda uroku :)

magdarynka

Cytat: Kasia w 16 Maj 2008, 11:49:06
dziewczyny i tak ciężko powiedzieć jaki bedzie efekt końcowy po usunięciu/uporządkowaniu tych OKROPNYCH halek - wiem co mówie bo mierzyłam Nalona :(

bo te nieuprasowane, napuszone halki strasznie zaburzają linię tej kiecki

a po poprawkach to może wyjść całkiem spokojna i zarazem elegancka sukienka, której kokardka doda uroku :)
O !
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Mi się podoba, że dół jest taki napuszony :)
Imagine there is no hate

rubin04

no panie powiedziały ze czesc halek tzreba wywaic bedzie bo robia "bałagan.


Cytat: mika9983 w 16 Maj 2008, 11:15:50
mi się coś wydaje że i tak nie dojdziemy do porozumienia, pragnę jedynie zauważyć jeden fakt: co mówią dziewczyny które widziały Rubin na żywo??

Mika -  o tę chodzi?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

Moim zdaniem lepiej jest bez kokarkdki i bez wstążeczki, wiadomo że Rubin zrobi jak jej się podoba...nasze zdanie w tym wypadku jest baaaaaardzo podzielone i wcale się nie dziwię.... uważam że tak naprawdę nie wiele z tych zdjęć można wywnioskować... Nalona widziałam, Rubina widziałam, głosuje za tym aby było bez wstążki

mika


rubin04

Mikuś - wszystkie opinie są dla mnie cenne  - zawsze to jakieś podpowiedzi...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

ja bym dała wstążkę pod biustem, ale bez kokardki

mika

Cytat: rubin04 w 16 Maj 2008, 12:02:02
Mikuś - wszystkie opinie są dla mnie cenne  - zawsze to jakieś podpowiedzi...


ależ ja wiem, wiem że jesteś otwarta na propozycje, ale z nami nie dojdziesz do porozumienia

rubin04

Ja najpierw byłam za tym by ją wywalaać, potem by nie wywalać, falami mam to :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

wstążka pod biustem podkreśla go ładnie, a bez niej ta suknia wydaje się jakaś taka "goła"

mignon

Albo sama wstążka pod biustem, albo wcale. Faktycznie, tak jak pisały wyzej dziewczyny - koronki + koronkowy welon + kokardka to już trochę za dużo

nerinea

zagłosowałam za kokardką, ale pod cycuchami ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login