Naolon - z kokoardką czy bez.

Zaczęty przez rubin04, 15 Maj 2008, 16:06:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zosanka

#25
o teraz lepiej widać jak wyglądasz z kokardkami :) (Stabilo piwko)
i mi się najbardziej podoba jak kokardka jest w pasie. Bez jest trochę chyba za pusto, a pod biustem jakoś nie lubię kokardek :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

inkageo

Nooo... Teraz widać ;) Bez kokardki biust zmalał ;) Wogóle trzeba przypilnować, żeby tasiemka zgodnie ze sztuką stanikową miała jakieś 60 cm, no góra 65 ;)
W pasie właśnie trochę skraca sylwetkę. Odcięcie pod biustem wg mnie wydłuża.
Imagine there is no hate

niewiemjaka


mayagaramond

Cytat: inkageo w 15 Maj 2008, 19:49:44
Nooo... Teraz widać ;) Bez kokardki biust zmalał ;) Wogóle trzeba przypilnować, żeby tasiemka zgodnie ze sztuką stanikową miała jakieś 60 cm, no góra 65 ;)
W pasie właśnie trochę skraca sylwetkę. Odcięcie pod biustem wg mnie wydłuża.

a ja sie pod tym podpisuje  :) :drunk: :drunk:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

elve

panikarola no są gdzieś na strefie moje zdjęcia, ale zdziwiłabym się gdyby komuś się mój szal podobał (mnie w sumie się podobał, bo przynajmniej nie wyglądałam mdło). Non omen fryzurę też miałam średnio udaną

panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

zegarynka

opuścić   ;D spod cycek do pasa  :P

Kasia

rubin moim zdaniem to jakbyś założyła stanik to byłoby jeszcze lepiej bo biust by sie wydawał troszkę większy
no chyba że Panie mają ci wszyć jakieś miseczki

moim zdaniem i z kokardka (pod biustem) i bez jest bardzo ładnie


tasiemka w pasie odpada dla mnie całkowicie

mika


o nie!!!!  what zmieniłam zdanie, nie w pasie, nie w pasie, jeśli juz to pod biustem !!!!

Kasia

rubin chyba Ci nie pomożemy bo każdemu podoba sie co innego  lol lol lol lol lol

inkageo

Kasia piwko za te piękne trojaczki :)
Imagine there is no hate

zuzia

mój K. też glosuje za wersją bez kokardki :)

Kasia

no właśnie jak patrze na te trojaczki to BEZ chyba jest najlepiej

ale myślę że jakby powiększyć troszkę biust to z kokardką pod biustem byłoby najidealniej ;)



inkageo

Imagine there is no hate

Kasia


inkageo

Jeżeli chodzi o biust, to jak panie zwężą sukienkę na maksa pod biustem, a zwężą, aż mi ciężko było oddychać na początku, to i biust będzie lepiej podkreślony.
Imagine there is no hate

evelka

Jak dla mnie z kokardką pod biustem super  :D

rubin04

Stabilo - wielkie dzięki - polałam!

Tak patrzę i... w pasie jak jest kokardka to czuje się podzielona na pół.. a ze wzrostu nie mam imponującego to nawet podzielona na dwie równe polowy..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Z kokardką pod cycem, jak już to ew. bez.
Nie w pasie!!!

elve

#44
Ja utwierdzam się w tym, że najlepiej bez. Rubin, ja jestem niewysoka i staram się zasierać granice... a nie dzielić na pół, trzy-czwarte :P
Poza tym do tej koronki ta kokardka mi nie styka. U Inki stykało, ale w sumie nie widziałam na żywo tylko na zdjęciach.

panikarola

o, dzieki, elvelve!

kurcze, jaka ty jestes urodziwa! zawsze chcialam miec rude wlosy!!! a gdzie ci ta fryzura nie wyszla? mi sie bardzo podoba! i makijaz tez! i super koronka na tej sukience!

a zdjecia z szalem chyba jednak nie Twoje mnie zainspirowaly, glowy sobie nie dam uciac, ale skoro mialas slub we wrzesniu to raczej nie moglam widziec Twoich. ja tez mialam we wrzesniu i juz chyba nie siedzialam w necie wtedy.

rubin, co do kokardki to dalej nie wiem, za to zrobilam ci offtopic w watku!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

elve

rubin wybacz że się przyczyniłam do offtopicu.
panikarola, dzięki... fryzura miała być zupełnie inna i tu tkwił problem.

inkageo

Mój M głosuje na kokardkę pod cyckiem :)
Imagine there is no hate

panikarola

najwazniejsze, ze i tak bylo dobrze!

a ze offtopic tematycznie zwiazany (i tu slub, i tam slub :)), rubin na pewno nie bedzie zla  :thx:  :drunk:
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

malybob

panikarola- dla Ciebie zaśmiecam wątek- 6 września