łóżeczka, mebelki pościel...

Zaczęty przez jusia, 13 Maj 2008, 14:36:32

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jusia

Powoli zaczynam oglądac te akcesoria ;) wprawdzie nie myślałam u urządzeniu dziecku oddzielnego pokoju już na początek, ale teraz zaczynam się łamać ;) bo znalazłam takie mebelki firmy Drewex seria Hippo:
łóżeczko:
http://www.drewex.com/display.php?jezykID=1&prodID=273&dzial=asortyment&rodzaj=1&kolekcja=&wyswietlanie=produkt_info&podwyswietlanie=produkt_gfx&gfx=273_LOZKO_HIPPO.jpg&grafika_podpis=
komoda:
http://www.drewex.com/display.php?jezykID=1&prodID=265&dzial=asortyment&rodzaj=3&kolekcja=&wyswietlanie=produkt_info&podwyswietlanie=produkt_gfx&gfx=265_KOMODA_DUCK.jpg&grafika_podpis=
szafa:
http://www.drewex.com/display.php?jezykID=1&prodID=269&dzial=asortyment&rodzaj=3&kolekcja=&wyswietlanie=produkt_info&podwyswietlanie=produkt_gfx&gfx=269_SZAFA_HIPPO.jpg&grafika_podpis=
to jest po prostu cudne ;)
a do tego jest jeszcze pościel, pledy i ciuszki wszytsko z hipciem ;) mniam, mniam ;)
A Wy jakich łóżeczkowo/ meblowych zakupów planujecie dokonać/ dokonałyście?
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

mika


aja

#2
ja chyba mam problem z głowy - bo łóżeczko mam po ostatnim dziecku mojej siostry - jest w bardzo dobrym stanie i bardzo mi sie podoba!!! ewentualnie tylko materac nowy trzeba będzie kupić


a ta szafa jaka słodka  :D

Lwica

Łóżeczko mamy z Ikei- proste zwykłe ale fajne http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00115751
Komoda robiona na zamówienie według wzoru z Ikei tylko że jej teraz nie ma w ofercie. Cykne fotke i wstawie. Ja już pomału szykuje sobie wszystko bo to coraz bliżej będzie.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

foszek

Jusia, piekne to,  a znasz moze ceny??
My w chwili obecnej rozwazamy ten zestaw, ktory sami przozdobimy.

panikarola

foszek, mi sie te baranki podobaja :D cala rodzinka!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

twinnie77

My na razie osobnego pokoju dla bobasa nie urządzamy. Do naszej sypialni wstawimy łóżeczko. Bardzo podoba mi się takie:

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Znajoma mojej mamy ma takie i podobno jest rewelacyjne. Firma Klupś.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

foszek

:'( Ladne rzeczy macie w PL, a mozesz mi podac cene?? Chyba sie wybiore na zakupy do PL

twinnie77

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

foszek

#9
Twinnie dziekuej za info, stawiam piwko

Wlasnie znalazlam na allegro te mebelki jusi: komoda + lozeczko: 1780 zl.... http://www.allegro.pl/item347674292_komoda_hippo_lozko_op_bok_materac_gratis_.html

twinnie77

Najbardziej podoba mi się pościel firmy Feretti, np.:

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Więcej wzorów na stronie http://www.feretti.pl/PL/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

ja sie nie znam, dziweczyny, ale chyba lepiej miec takie lozeczko cale ze szczebelkow, bo wtedy caly czas widac dziecko?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

twinnie77

Cytat: panikarola w 13 Maj 2008, 21:35:54
ja sie nie znam, dziweczyny, ale chyba lepiej miec takie lozeczko cale ze szczebelkow, bo wtedy caly czas widac dziecko?

Ja też tak sądzę. A poza tym dziecko też jest ciekawe otoczenia. I dlatego też nie powinno się stosować tych ochraniaczy na początku, bo dziecko i tak się nie uderzy, a będzie miało widok.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

a funkcje takich zaslaniaczy - zeby mialo prywatnosc, jakby powiedzial moj kolega - to moze spelniac ta gabeczka przywiazywana, jaka jest na zdjeciach poscielowych. lepiej sobie foszek moze spraw w PL to lozeczko.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

zwierzatko_mojej_mamy

mi posciele i w ogole wszystko to sie podoba z "mamas&papas" czy cos takiego ;)

tylko, ze to kolory wlasnie dla mnie dobre, a nie dla dziecka ;) delikatne beze, blekity pastele :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

panikarola

no, a nie jest tak ze dziecko to chyba w ogole dopiero po jakims czasie widzi wieksza palete kolorow? czy od razu wszystko? kurcze, nie wiem...
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

twinnie77

Dziecko podobno widzi ostre kolory, szczególnie kontrastowe, np. czarny i biały.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jusia

Cytat: twinnie77 w 13 Maj 2008, 22:44:26
Dziecko podobno widzi ostre kolory, szczególnie kontrastowe, np. czarny i biały.
ale też nie od razu, czytałam że dobrze jest sie umalować, np. usta na czerwono, albo czerwona apaszka, wtedy dziecko zaczyna odróżniać ten ostry kolor od reszty...
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

mayagaramond

Cytat: panikarola w 13 Maj 2008, 22:41:43
no, a nie jest tak ze dziecko to chyba w ogole dopiero po jakims czasie widzi wieksza palete kolorow? czy od razu wszystko? kurcze, nie wiem...

moim zdaniem dzidzi jest na poczatku wszystko jedno czy lezy w rozowej poscieli czy bialej albo neonowozielonej ;) Najwazniejsze jest mleko. Siostrzencowi H, kupilismy ostatnio spodenki i bluze. Sama chciala bym takie spodnie, a maly nawet nie zauwazy, ze ma fajne ciuchy, rak do kieszeni nie wsadzi. Tylko dorosli maja radoche, bo ladnie wyglada.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Kasia

mayagaramond a myślisz że dla kogo sa te kolorowe pampersiki ;)
tylko dla rodziców :)

katgoli

moja kolezanka ma mebelki Stokke. Fajnie wygladaja ale chyba sa drogie.


mika

no mebelki Stokke to tak jak wózki Stokke: boskie ale drogie

brawurka

Cytat: Kasia w 14 Maj 2008, 08:36:59
mayagaramond a myślisz że dla kogo sa te kolorowe pampersiki ;)
tylko dla rodziców :)
no jasne, Maja raz ma pampersy raz huggisy, zeby nudno nie było:)

foszek

Cytat: katgoli w 14 Maj 2008, 08:56:40
moja kolezanka ma mebelki Stokke. Fajnie wygladaja ale chyba sa drogie.


Ogladalam:
-> Te lozeczko mozna powiekszac, kosztuje ok 750 €
->komoda do przewijnia 400 €
->ta szafka na zdjeciu 1300 €
I w sumie nic takiego zachwycajacego, lepiej podobaja mi sie te mebelki co jusia pokazywala.

Jezeli tylko uda mi sie jechac do Pl  to chetnie kupie sobie, a tak firmy nie chca wysylac do DE :'(

mika

Foszek a może ktoś na allegro będzie chciał wysłac, z mojego doświadczenia wynika że oni często chętnie wysyłają za granicę, my dla bliźniaków całą masę rzeczy kupiliśmy na allegro z wysyłką do Irlandii