Nasze pierścionki zaręczynowe

Zaczęty przez syrenka, 13 Maj 2008, 11:07:35

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elizapj

#50
moj zareczynowy jest w watku zapoznawczym, nie chce mi sie przeklejac:)
obraczki mamy bardzo proste, bo po dlugich rozwazaniach jakie nieproste mi sie podobaja, i jakie nieproste dobrze wygladaja na moim mezu...padla decyzja, ze nieprostych z ww charakterystyka    nie istnieja haha
oboje wzielismy sobie po 4,5mm

a choruje na takie, firmy albo pomellato, ablo tiffany (kolekca paloma picasso). ale nie mam serca w roku takich wydatkow sugerow, ze mi sie takie marza...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

z reszta o firme akurat najmniej dbam...jesli bym takie znalazla firmy krzak, byleby kamienie byly prawdziwe (tzn to sa chyba zawsze polszlachetne..no ale zeby nie z plastiku czy szkla) to by mnie w zupelnosci zadowolilo - ale nie spotkalam:(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


obraczke planuje czasami nosi osobno czasami razem z zareczynowym. razem wygladaja bardzo dobrze, ale znajac siebei bede przekladac:) obecnie zareczynowy tez czesto z lewej na prawa chodzi;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zosanka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

siog

Cytat: elizapj w 15 Maj 2008, 00:14:14

a choruje na takie, firmy albo pomellato, ablo tiffany (kolekca paloma picasso). ale nie mam serca w roku takich wydatkow sugerow, ze mi sie takie marza...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

z reszta o firme akurat najmniej dbam...jesli bym takie znalazla firmy krzak, byleby kamienie byly prawdziwe (tzn to sa chyba zawsze polszlachetne..no ale zeby nie z plastiku czy szkla) to by mnie w zupelnosci zadowolilo - ale nie spotkalam:(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



te sa pieknie pierscionki Eliza, sama takie uwielbiam. Ale IMHO nie sa zareczynowe tylko raczej koktajlowe. wiec nie smuc sie:) dostaniesz na rocznice:)

elizapj

Cytat: siog w 15 Maj 2008, 21:17:22
te sa pieknie pierscionki Eliza, sama takie uwielbiam. Ale IMHO nie sa zareczynowe tylko raczej koktajlowe. wiec nie smuc sie:) dostaniesz na rocznice:)
nie nie, smucic sie nie smuce:) bo zareczynowy uwielbiam i w zyciu bym go nie zamienila na zaden, ani nawet 5 z powyzszych haha
tylko zrozmialam, ze mamy wklejac oprocz zareczynowych ogolnie, jakie sie nam podobaja:)
a ze rocznice bede miala az 2 co roku;)  to jak najbardziej maz bedzie miala czesto okazje;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

syrenka

Dobrze zrozumiałaś. Chciałabym żebyście pokazywały te, które macie na palcu, a jeśli ich jeszcze nie macie, to takie, które chciałybyście dostać :)

bozena.dp

a to mój pierścionek z nie-brylantem ;)

elizapj

Cytat: syrenka w 16 Maj 2008, 15:41:21
Dobrze zrozumiałaś. Chciałabym żebyście pokazywały te, które macie na palcu, a jeśli ich jeszcze nie macie, to takie, które chciałybyście dostać :)
to i dobrze i zle hahah
bo tego na palcu w koncu nie pokazalam, a te kt pokazalam, to nie zareczynowe..tzn moga byc, ale juz moim zareczynowyn taki nie bedzie...;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kata

A to mój z szafirem (bo uwielbiam niebieski kolor :) ) i malutkimi brylancikami.
Pozdrawiam

Kata

dragonfly

#58
Kata, boski jest!!!
ja musze cos wymyslic, zeby dostac cos podobnego...;)

kate.zet1

#59
No to mój  :D skoro już pokazujecie...

zosanka

dragonfly_80 ja mam podobny i bardzo go lubie :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...


Kata

dragonflay_80 ja też go bardzo lubię i nieskromnie uważam, że jest absolutnie boski :) :D
Pozdrawiam

Kata

tachogti

#63
A ja swojemu nie umiem zrobic zdjecia buuu :( bo mam badziewny aparat i nie umie ostrosci zlapac a mnie sie moj tak bardzo podoba ;)

ok udalo sie :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


ma malutkie brylanciki za bocznych kwiatuszkach biale na srodkowym koniakowe  :love:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

Stabilo

Dołączam swój, z tą różnicą, ze mój jest z białego złota. Narzeczony sam wybierał i jest z tego faktu niesamowicie dumny :) 

szelma



malybob

Szelma- fajny, taki nietypowy. Rzadko kiedy takie "nietradycyjne" mi się podobają,ale Twój jest super!

szelma

Dzięki :) Tak trochę sama sobie wybrałam - D. przyniósł katalog i pokazałam mu tak ogólnie, co mi się podoba. I zapamiętał :D

tachogti

szelma mnie tez sie podoba bardzo Twoj pierscionek :D
Wlasnie zauwazylam ze jutro bedziesz miala rok do slubu  :piwko:

adriannaa Ty nosisz je na jednym palcu caly czas?
Jejku do takich co Ci sie marza pierscionkow dodaja kordon ochroniarzy gratis?  lol
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P


kasiad

oj to miało być do adrianny  :wacko:  ale Twój szelma również mi się podoba  :ag:
to chyba ta ciąża tak działa mi na mózg że mi się wpisy mieszają  what

adrianna79

Cytat: tachogti w 28 Sie 2008, 10:56:20
szelma mnie tez sie podoba bardzo Twoj pierscionek :D
Wlasnie zauwazylam ze jutro bedziesz miala rok do slubu  :piwko:

adriannaa Ty nosisz je na jednym palcu caly czas?
Jejku do takich co Ci sie marza pierscionkow dodaja kordon ochroniarzy gratis?  lol

ha,haa chodzi o to ze tak naprawde to ludzie mysla ze to nie sa prawdziwe diamenty wiec na pewno nikt by nie zwracal uwagi...
pierscionki oczywiscie nosze na jednym palcu bo taki jest zwyczaj... wpierw obraczka a pozniej pierscionek a nie na odwrot...  w Polsce troche inaczej sie nosi pierscionki...mnie wygodniej jest na jendym palcu... :-)

dragonfly

Cytat: adrianna79 w 28 Sie 2008, 19:22:28
Cytat: tachogti w 28 Sie 2008, 10:56:20
szelma mnie tez sie podoba bardzo Twoj pierscionek :D
Wlasnie zauwazylam ze jutro bedziesz miala rok do slubu  :piwko:

adriannaa Ty nosisz je na jednym palcu caly czas?
Jejku do takich co Ci sie marza pierscionkow dodaja kordon ochroniarzy gratis?  lol

ha,haa chodzi o to ze tak naprawde to ludzie mysla ze to nie sa prawdziwe diamenty wiec na pewno nikt by nie zwracal uwagi...
pierscionki oczywiscie nosze na jednym palcu bo taki jest zwyczaj... wpierw obraczka a pozniej pierscionek a nie na odwrot...  w Polsce troche inaczej sie nosi pierscionki...mnie wygodniej jest na jendym palcu... :-)
e, no bez przesady, nie wiem jak u Ciebie to jest, ale w UK np nikt nie powiedzial mi:  "ale masz fajna cyrkonie" bo w wiekszosci dziewczyny maja diamenty w piersionkach zareczynowych i obraczkach (wieksze lub mniejsze)
poza tym, w przypadku duzych diamentow (a Twoje takie sa) nie ma szans, zeby myslec ze to cyrkonia (albo co tam innego)
Ps. pierscionek bardzo fajny i bardzo w moim guscie

malybob

To i ja się pochwalę zanim przełożę mój najpiękniejszy na świecie :) pierścionek na lewą rękę..