Nasze pierścionki zaręczynowe

Zaczęty przez syrenka, 13 Maj 2008, 11:07:35

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

syrenka

Pochwalcie się jakie macie pierścionki, lub jakie chciałybyście mieć  :)

zuzia

mój to ten z pierwszy od strony nadgarstka. Bardzo mi sie podoba :)

syrenka

śliczny zuziu, pewnie bardzo ładnie się błyszczy  :D

Mój jest taki:

magdalinska

a ja nie mam :(  zuziu - a pazury to masz swoje??

zuzia

Cytat: magdalinska w 13 Maj 2008, 11:47:27
zuziu - a pazury to masz swoje??
tutaj akurat tak. trochę podrasowane przez manicure. Ale ile mnie kosztowało zapuszczenie ich do takiej długości.... ja generalnie mam straszne paznokcie.

sznapkowa

#5
A to mój ze storny producenta....
Wczoraj z bratem wybierałam pierścionek dla jego już wkrótce narzeczonej - piękny, delikatny z 8 brylancikami ułożonymi jeden obok drugiego. Cudeńko. Szczególnie jestem podjarana zaręczynami mojego brata bo on jest przeciwnikiem slubów i sam mówi że na myśl o tym wszystkim robi mu się niebobrze, ale wie że to uszczęśliwi jego dziewczynę.

A obrączka będzie taka ...wczoraj odebraliśmy i moja jest ciut za duża. W Kruku mi tego nie zmniejszą. Mam nadzieję, że jakiś złotnik się tego podejmie. Próbnik był ok a obrączka lata na placu. Myslicie że to się da zmniejszyć?

magdarynka

magdalinska ja tez nie mam ;) Sama chcialam ( nie chcialam  ;) )
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


dragonfly

a to moj, diament z Australi... kupiony dla mnie zanim jeszcze moj przyszly maz mnie widzial na zywo;)

Kasia

sznapkowa, golinda dragon jak mi sie podobają takie pierscionki :)


i chyba muszę mojego N namówić aby mi takiego sprawił ;)


jo_miekka


sznapkowa

dragonfly ... te nasze pierścioneczki to się chowają przy twojej historii :)

aja

#12
ale fajnie
faktycznie ciekawa ta Wasza historia, macie co opowiadać
a tu mój olbrzym...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



a chciałabym jeszcze taki z http://www.arenart.pl/ z kolekcji passion (na drugim obrazku) piękny ale drogaśny

jo_miekka

ale którzy "oni"?! ;)

A historia Dragon powalająca!

dragonfly

Cytat: jusia79 w 13 Maj 2008, 14:53:12
dragon Twoja historia zwaliła mnie z nóg, ale romantyczna, czy to sie wydarzyło naprawdę ?   :D teraz nas na pewno opisza, oni czekają własnie na takie tematy, będziecie mieli co wnukom i dzieciom opowiadać :) a brylancioch piękny :)
jusia, to tu sa "oni"? ;)
brylancioch ;) jest cudny, cale 1.05 cr ;) i nigdy bym nie przypuszczala, ze cos tak pieknego dostane.... ale nie to jest najwazniejsze, poznalam cudownego  czlowieka, ktory jest moim najlepszym przyjacielem, ktory zostal moim mezem, a ze zupelnie przez przypadek, coz, jak powiedziala jego mama, tak samo przypadkowo ludzie spotykaja sie w klubach, na ulicy, w samolocie....
Ps. co do pierscionkow - w jego rodzinie jest zwyczaj dawania pierscionka w 3 rocznice malzenstwa, przewaznie szafir w diamentach....;)
zartuje, zakochalam sie zanim wiedzialam te wszystie rzeczy o nim...

dragonfly

wszystkie pierscionki sa piekne, bo dane przez ta osobe z ktora chcesz spedzic reszte zycia (no, z zalozenia;) )....
a poza tym, fajnie jest miec jakies nowe bling bling na palcu, no nie? ;)

magdalinska

magdarynka15, a juz myslalam ze tylko ja jestem jakims "odmiencem" :P
ziuzia - ja o takich swoich to moge tylko pomarzyc.... jak juz uda mi sie troche zapuscic, to zawsze ktorys mi sie zlamie i reszte juz musze skrocic i szlag trafia moje piekne pazury.....

dragon - łaaałłłł..... fajna historia :)

zuzia

magdalinska,
ty wiesz ile ja pracowałam na te pazury??? jeden, no może ze 2, razy udało mi sie takie mieć.
moje pazury się rozdwajają, łamią, mają dużą tą część białą przez co pomalowane jasnym lakierem najczęściej wyglądają okropnie etc. nie ma się czym zachwycać. Ale i tak jest mi ich szkoda na żele czy akryle.

golinda

zuzia, mi też się od jakiegoś czasu rozdwajają i łamią
poszłam do dermatologa (z tym przy okazji) i przepisała mi taką maź robioną w aptece (ładnie pachnie, czymś kokosowo-waniliowym) i naprawdę pomaga, przestały się prawie zupełnie rozdwajać, w ogóle się już nie łamią
żadne odżywki kupowane w sklepach mi nie pomagały

zuzia

Cytat: golinda w 13 Maj 2008, 15:59:56
zuzia, mi też się od jakiegoś czasu rozdwajają i łamią
poszłam do dermatologa (z tym przy okazji) i przepisała mi taką maź robioną w aptece (ładnie pachnie, czymś kokosowo-waniliowym) i naprawdę pomaga, przestały się prawie zupełnie rozdwajać, w ogóle się już nie łamią
żadne odżywki kupowane w sklepach mi nie pomagały

a nie wiesz czy taką maź można sobie samemu kupić?

jo_miekka

a ja mojego pierścionka nie noszę

dragonfly

jo_miekka, a czemu?
chociaz sie nie dziwie, ja niepierscionkowa jestem zupelnie....
a z paznokciami tez wiecznie problemy, chociaz odzywka z Sally Hansen pomaga mi chyba

jo_miekka

Nosiłam do ślubu. Po ślubie przełożyłam na drugą dłoń i było mi koszmarnie nie wygodnie, cały czas się nim bawiłam, zdejmowałam zakładałam, przekręcałam. W drodze w podróż poślubną zapytałam męża, czy mogę zdjąć i pozwolił :) Noszę w portfelu :)
Ja jestem w ogóle niebiżuteriowa. Może to dlatego.

golinda

Cytat: zuzia w 13 Maj 2008, 16:01:12

a nie wiesz czy taką maź można sobie samemu kupić?

wątpię, czy taką, bo ona była robiona w aptece wg rozpiski z recepty
jakby były takie gotowe, to chyba by nie przepisywała bezsensu na recepcie, nie?

jo_miekka

właśnie go mam na palcu razem z obrączką :) na chwilkę