Moda Ciążowa

Zaczęty przez aja, 08 Maj 2008, 17:40:09

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

panikarola

ta suknia angie jest boska... ta to ma dobrze, nawet w ciazy ma okazje, zeby sie w wieczorowej suknie pokazac!!!

a czemu angie nie zawze cie zachwyca? to jak sie ubiera, znaczy, czy  ona sama gorzej wyglada?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mika


mika


mika

i jeszcze raz jessica alba

mayagaramond

Cytat: dragonfly_80 w 15 Maj 2008, 10:02:13
Cytat: panikarola w 14 Maj 2008, 23:53:16
no co ty!!!! powaznie?????? a przyszedl z nia Brad??
powaznie... ale my przez internet sprzedajemy tylko...:(

szkoda, bo bym juz do Was podanie po prace przyslala :D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mika

Angelina nie zawsze zachwyca, bo ładnie wygląda praktycznie tylko jak jest na "wybiegu", a na codzień to jest tak

mika

się nie dziwię że on Angeline z Mayą zdradza lol


dominika

te marszczone bluzeczki na brzuchu sa rewelacyjne-ja juz zakupilam kilka ale nie w necie tylko w...sklepach z uzywana odzieza:)dziewczyny nawet nie wiecie ile fajnych oryginalnych rzeczy mozna nabyc za smieszne pieniadze!pas ciazowy, ktory w sklepach firmowych kosztuje od 50 zł do 80 w sklepie obok siebie znalazlam za 15 zł-nówka:)
ze mna i tak jest cos nie halo bo zaczelam zmieniac rozmiar bardzo szybko i juz od drugiego miesiaca nie dopinalam sie w swoje spodnie...mam 2 pary letnich na gumce a dwie uszyła mi mama - do starych spodni po prostu doszywajac sciagacz z bluz dresowych:))i jest lux:)a tuniki po ciazy tez beda super:)


dominika

doslownie pas materialu w roznych kolorach ktory zakladasz na brzuch-ladnie go podkresla:) mozna ukryc nim krotkie koszylki i rozpiete spodnie:)na necie jest mnostwo zdjec, ale ceny tego skrawka moga byc niebotyczne..fajny element stroju ciezarowki:)

nionczka

#36
Ja chcialam taki pas, ale chodzenie z rozpietymi spodaniami kiedy bylam przyzywczajona do obcislych jest ponad moje nerwy. Dlatego kupilam sobie ciazowe dzinsy i jestem cholernie szczesliwa :-)
Na lato mam kilka sukienek i spodnic, ktore jeszcze sie nadaja. A bluzeczki à la ciazowe kupilam w normlanych sieciówkach i po ciazy jeszcze sie beda nadawaly (chyba,z e mi wcezsniej zbrzydna ;-)
Najbardziej martwi mnie zimna bo ja mam obcisle plaszcze wciete w talii. Mam wprawdzie jedna puchówke, ale tez w damskim kroju i nie wiem czy to wystarczy. Najwyzej bede chodzila z rozpieta. U nas w koncu nie ma zimy :-) Albo udziergam sobie ponczo welniane...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

ze mna cos tez nie tak, spodnie mi sie za ciasne z lekka robia, chodze caly czas w lnianych teraz... a to przeciez jeszcze nawet 2m-ce nie ma... cale szczescie ze z pracy zaopatrzyli mnie w praktycznie w cala ciazowa wyprawke, chociaz jeszcze pare topow chce wysepic;)
teraz poluje na fajna sukienke na wesela, ale jakas taka bardziej "posh"...

marax

fajne te pasy ale mi srednio odpowiadaja jakies stopki na brzuchu itp j

marax

chcialam sobie cos kupic ale ciagle mam jakiegos dola i wchodze do sklepu nic nie widze dla siebie i wychodze.

dragonfly

pisza, ze sa dobre jak sie np. spodnie nie dopinaja - juz sie wyobrazam w niedopietych spodniach  >:(  na sama mysl podnosi mi sie cisnienie (bardzo niskie zreszta...)

dominika

ja szczerze tez nie nosilam go do niedopietych spodni ale do zwyklych dresowych sa super i do podkoszulka-fajnie ubarwiaja:)

dragonfly

Cytat: dominika w 15 Cze 2008, 21:45:46
ja szczerze tez nie nosilam go do niedopietych spodni ale do zwyklych dresowych sa super i do podkoszulka-fajnie ubarwiaja:)
a to juz bardziej do mnie przemawia...

dominika

wkleje kiedys zdjecie:)


zwierzatko_mojej_mamy

spotkalysmy sie tydzien temu z nasza gatka2804 z forum i rodzi na poczatku sierpnia a dalej chodzi w spodniach sprzed ciazy i w pasie ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

dragonfly

zwierz, no nie sadze zebym byla taka szczesciara, a niedopiete spodnie nie wchodza u mnie nawet w gre, kwestia estetyki chyba...;)

marax

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 15 Cze 2008, 22:06:02
spotkalysmy sie tydzien temu z nasza gatka2804 z forum i rodzi na poczatku sierpnia a dalej chodzi w spodniach sprzed ciazy i w pasie ;)


hmm sa kobiety ktore maja szeroki rozstaw miednicy -dziecko jest nizej i to mozliwe

zwierzatko_mojej_mamy

dragonfly_80 ale to nie widac ;) to nie jest pasek jak do spodni - tylko takie szarokie cos od tylka a z przodu od krocza, ze sie tak wyraze do gory naciagasz ;) nie widac rozporka ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zwierzatko_mojej_mamy

fotki z allegor - mozna nosic na bluzke i pod - gatka nosi pod

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


i na bluzke:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl