JAKI POWINNAM NOSIĆ ROZMIAR STANIKA cz. 2

Zaczęty przez zuzia, 30 Kwi 2008, 10:14:59

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

ddu

Gupie.

ja wiem, że on TROCHĘ za duży, luźny obwód, ale nie wiem, dlaczego- brakowało mi czasem tchu i czułam, że to przez stanik. Jakaś się delikatna zrobilam;)

przez te 1,5 miesiąca krzywdy mi nie zrobi

Norka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 25 Lut 2014, 09:55:23
moze jej ciaza wypukla zebra, bywa ;)
Ja tak miałam, z 60 przeszłam na 70, teraz mam 65 i pierdyliard niepasujących staników w szafie :crazy:

konwalia

Norka to sprzedaj, co tam masz dobrego?

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Norka

#2479
Cytat: wrobelek0403 w 25 Lut 2014, 11:00:04
Norka a przedłużka nie daje rady?
Wróbel, nie, bo same miseczki urosły mi o 2 rozmiary :padam:

Dodany tekst: 26 Lut 2014, 11:52:43

Cytat: konwalia w 25 Lut 2014, 10:54:01
Norka to sprzedaj, co tam masz dobrego?

Myślałam, że może mi się mniejszy rozmiar ustali, ale skoro mam karmić długo to już pewnie nie wróci do dawnego :/
Mam m. in. raz założony czarny plunge Effuniak 70FF, kilka Effuniaków 65E plunge (1 czarny z turkusem i 2 cieliste), Freyę Eleanor Raisin 65E, strój kąpielowy Freya Vodkatini róż+biel 65DD/dół S. Dwa 60F wczoraj opchnęłam koleżance :P Reszt bezfiszbinowa, więc nawet nie wymieniam ;)

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


wrobelek0403

nie, one są mięciutkie, a ten biały to w sumie szyfon. zwłaszcza ten biały mi sie udał, ponoc sezonowo są inne kolory i bede polowac, bo super wygodny.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

#2483
wróbelek, łaaaadne :)

Ja się załamałam ostatnio, co pieczołowicie dopasuję z brafiterką & kupię stanik, to po kilku dniach noszenia miejsce połączenia miski z ramiączkiem wrzyna mi się w dół pachowy :( Dziś znowu mam czerwoną pręgę :(
Ok, wypróbowany model z onlyher się nie wrzyna, ale nie mam aktualnie środków na stanik za drobne 130 zł  :headbang: :headbang: :headbang:

Jedyny pewny aktualnie stanik to kupiony przypadkiem za 15 zeta Triumph - 70B!! Nigdy nie nosiłam tego rozmiaru :crazy:

Nie miała baba kłopotu...
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

wrobelek0403

callja, to ja nie powiem, ile na te staniki wydałam lol lol

pogieło mnie, ale byłam zdesperowana ;) byłam tak zdesperowana, ze gotowa kupic fantasie za 250 zł, na szczescie inne tansze okazały sie lepiej leżące, uufff :D

ale zajrzałam z ciekawosci do sklepow internetowych i te staniki były dokładnie w tych samych cenach, moze 5 zł tansze, wiec nie mam wyrzutów, ze mogłam kupic w necie ;D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


callja

golinda, pojęcia nie mam... Miałam kiedyś te popularne niegdyś, silikonowe, cieliste "przyklejane" miski, ale użyłam ich może 3-4 razy, wystarczyło odrobinę wilgoci (pot!!) i zjeżdżały niemiłosiernie.
Ale może teraz udoskonalono już modele :hmm:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

tiliam

Golinda


Ja nie wierze w takie cuda! Moze na mikroskopijnym biuście by to sie trzymało jakos..
Miałam takie cos jak callja - odpadło po 3 sekundach..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



golinda

dzięki laski! nie kupuję :) poszukam normalnego z paskami niżej

nie chodzi mi o podtrzymywanie biustu, tylko trzymanie się na biuście. żeby sutki chamsko nie sterczały pod elegancką sukienką :)

golinda

Cytat: doda w 06 Wrz 2015, 21:27:59
a nie ma czegoś na te sutki, jakieś naklejki? :D

nie wystarczy mi to
nie jest wygodnie tańczyć bez stanika
chwilę można pochodzić, ale już szybki spacer odpada - bardzo nieprzyjemne podskakiwanie ;)

ziuta

Cytat: tiliam w 06 Wrz 2015, 13:55:00
Moze na mikroskopijnym biuście by to sie trzymało jakos..
na mikroskopijnym też się nie trzyma, mam dokładnie takie coś jak na zdjęciu golindy, kupiłam kiedyś na wesele do sukienki z odkrytymi plecami, ale nie utrzymywało sie to na swoim miejscu nawet godzinę...
na wesele założyłam w końcu zwykły biustonosz bez ramiączek + taka specjalna przedłużka pozwalająca obniżyć zapięcie dowolnego biustonosza w okolice talii, może takie coś by Ci wystarczyło, golinda? no chyba że masz ten dekolt aż do pośladków ;)

golinda

dzięki, ziutex! właśnie takiego stanika szukam, ale nigdzie nie ma rozmiaru. nie wiedziałam, że sama przedłużka wystarczy. nie nie, dekolt naplecny przyzwoity ;)

ziuta

golinda, to spróbuj, bo to parę groszy kosztuje, a powinno zadziałać
to ma takie same haftki jak stanik i dopinasz to po prostu do zapięcia dowolnego modelu, jest też regulacja długości

golinda

ale czekaj czekaj, a co z zapięciem stanika, które normalnie w stanikach jest z tyłu?

ziuta

dopinasz do jednej strony zapięcia Twojego biustonosza na plecach, oplatasz się tą przedłużką wokół talii, kończysz znowu z tyłu i dopinasz do drugiej strony zapięcia biustonosza na plecach
poszukam może zdjęcia :D


ziuta

widzisz? to białe to "Twój stanik", to czarne to przedłużka
ja dopinałam do stanika bez ramiączek i wtedy plecy masz gołe