JAKI POWINNAM NOSIĆ ROZMIAR STANIKA cz. 2

Zaczęty przez zuzia, 30 Kwi 2008, 10:14:59

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konwalia

Cudny
A vleo ma nadal takie szerokie fiszbiny?

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia



feeling.good

Potrzebuję kupić dość szybko stanik. Tydzień temu skończyłam karmić, wszystkie staniki sprzed ciąży są na mnie za duże, a na karmniki już patrzeć nie mogę. Plnuję wybrać się do brafitterki, ale to za jakiś czas, bo podejrzewam, że jeszcze mi się piersi zmienią, więc nie chce teraz wydawać kupy kasy w sklepie.

MOje wymiary to:
pod biustem 81/82 (mam bardzo wystające górne żebra - nie wiem czy ma to jakieś znaczenie :D )
w biuście 97 w miękkim staniku, 98 bez :D

Czu jest jakiś stanik w miarę "uniwersalny", który sprawdza się przy różnych biustach? Od jakiego rozmiaru powinnam zacząć poszukiwania? Na razie najchętiej kupiłabym coś w necie, ale jak się nie da to będę szukać stacjonarnie :)



konwalia

Bryt 75 dd powinno pasować, na początek lepiej miękki na fiszbinie

feeling.good

konwalia, dziękuję  :beer: a podpowiesz jeszcze wśród jakich firm szukać?

konwalia

To musisz mierzyć, ja lubię wąskie fiszbiny i preferuje freye i fantasie
Dziewczyny często noszą panache, linia cleo jest super

zwierzatko_mojej_mamy

feeling.good moge Ci wyslac, co mam w rozmiarze
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ishka82

feeling.good, w rozmiarze 75 D/E będzie spory wybór raczej w większości sklepów :) najlepiej pomierz :) ja bym pewnie brała coś polskich producentów ;D

feeling.good

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 23 Sie 2013, 09:48:41
feeling.good moge Ci wyslac, co mam w rozmiarze

mówisz ??? Mogłabym pomierzyć i kupić, co pasuje?

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

feeling.good

Byłam w sobotę w sklepie z bielizną w outlecie i trafiłam na bardzo fajną sprzedawczynię. Nie była to pewnie bra-fitterka z prawdziwego zdarzenia, ale sporo mi pomogła i spędziła ze mną niemalże godzinę. Ze wszystkich mierzonych modeli, 75 było jednak za szerokie. Kupiłam na razie jeden 70E. Fajnie się to nosi :D

konwalia

feeling to kwestia rozciągliwości tkaniny
ja czasem jak widzę, ze się będzie ciągnąć po praniach, kupuję mniejszy i noszę z przedłużką

super, niech się nosi dobrze!

rudasekawf

Po wczorajszym aerobiku stwierdziłam, że koniecznie potrzebuję lepszego stanika do ćwiczeń, który podtrzyma wypełnione mlekiem piersi. Miałam normalny stanik, który teraz noszę plus na to bluzkę z wbudowanym sportowym, ale nie zdało to egzaminu.  Macie może jakieś sprawdzone patenty?

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


wrobelek0403

rudasek poszperaj na allegro, konwalia kupiła dla nas za 65 zł, a normalnie są po 200.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rudasekawf

Cytat: wrobelek0403 w 06 Lis 2013, 21:27:45rudasek poszperaj na allegro, konwalia kupiła dla nas za 65 zł, a normalnie są po 200.

Poszperam, bo koniecznie muszę kupić.

rudasekawf

Kupiłam Shock absorber i jestem bardzo zadowolona, świetnie trzyma wszystko na miejscu. Na allegro trafiłam na licytację mojego rozmiaru :D

Wróbelek polewam sowicie.

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

feeling.good

#2446
ja też muszę poszukać

Dodany tekst: 21 Lis 2013, 19:20:26

rudasekawf, w jakiej cenie kupiłaś?

I jak jest z ich rozmiarówką? Bardzo są ścisłe?

Myślicie, że to oryginał? http://allegro.pl/shock-absorber-70dd-32dd-70e-level-4-i3725339416.html

szelma

Shocka bierz rozmiar większego w obwodzie (z przeliczoną miską, oczywiście).

I do biegania to szukaj tego biegowego - ten to jest ogólnie fitnessowy z najwyższym poziomem podtrzymania, a do biegania jest jeszcze inny.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

feeling.good

szelma:beer: :beer: :beer:

Czyli jak teraz mam 65f, ale miska jest już przyduża, to jaki powinnam wziąć? 70e?

szelma

Ja mam 70E Shocka, a noszę 65FF - więc myślę, że ok.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!