Stylizacja, buty do kompletu na stronie2, dorzucam diadem str3, welon str4

Zaczęty przez asko8, 29 Kwi 2008, 15:32:56

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

asko8

Witajcie,
poniewaz jesetm nieuleczlnie uzalezniona od forum i ja sie ujawniam.
Mam juz sukienke (tzn jest zamowiona, bedzie za kilka tygodni)
kolczyki i pomysl na bukiet
czekam na wasze propozycje i opinie;)
najpierw sukienka:)
stawiam na prostotę, koronka jest b.delikatna, suknia mnie nie przytlacza (jako ze jestem raczej drobna, rozmiar 36 i 158 cm)
i ma maly tren

mika

witamy witamy witamy brawo brawo jupi
Suknia cudna (w ogóle Herms się w tym roku spisał :D co kiecka to ładniejsza)
napisz trochę o sobie albo wklej zdjęcie będzie łatwiej doradzać
Masz zdjęcie w sukni?? Potrzebny nam kolor włosów, kolor oczu, ulubione kolory, a najlepiej fota

asko8


asko8


mika

kiedy ślub?? obrączki bardzo eleganckie, w moim guście
Kolczyki bardzo mi się podobają, może do nich bransoletke z takich perełek jak w kolczykach

asko8

w mojej stylizacji stawiam na elegancka prostotę
ale odrobina szaleństwa - diadem mi się marzy, taki naprawde maly i delikatny

do tego dlugi (taki za tren) welon, mgielka
mysle tez o welonie z naszytymi krsyztalkami, ale nie widzialm nic takiego na zywo
wiec nie jestem do konca przekonana


nie mam niestety jeszcze zdjeicia w sukience, przymiarka dopiero za 3 tygodnie:(
nie dalo sie wczesniej
co do butow- planuje cos eleganckiego-koniecznie na wysokim obcasie;)

slub juz bardzo niedlugo - stres coraz wiekszy - za 2 miesiace i 6 dni - 5 lipca 2008

ale w ramach relaksu haftuje poduszke n aobraczki (sama!) z naszymi imionami i data
to mnie naprawde uspokaja;)

http://suwaczki.waszslub.pl/waszslub.php?d=2008070501401430

jo_miekka

Witamy na forum.

Ale chyba albo diadem albo welon... Ja to się nie znam, tak mi tylko jakoś... :)

sunflowerka

O widzę w planach bukiet sierpniowej_julki... Ach mi też się on marzy, tylko gdzie znaleźć taką zdolną kwiaciarkę?

asko8

przejrzalam chyb az tysiac (serio;)) różnych bukietowych galerii i nie znalazlam nic ladniejszego i bardziej oryginalnego (na plus). nie wydaje mi sie zeby to byla jakas b.trudna sztuka dla srednio rozgarnietej kwiaciarki, mala kulka i troche kwiatkow na zylce;) jestem dobrej mysli, choc przynaje nie bylam jeszcze na rozmowach na temat wykonania w kwaiciarni. na jakie kwiaty zdecydowals sie jesli chodiz o czesc kulista?
mnie najpierw marzyly sie niebieskie, i na pewno efekt bylby super -ale malo kwiatow w tym kolorze do wyboru (a nie chce fabowanych roz), mam sentyment do gozdzikow, bardzo ladnie wychodza w bukietach (no i nie sa zbyt czesto uzywane;)), co do storczykow na zylce, moze phanelopsis albo takie jak ma sierpniowa julka (nazwa mi teraz wyleciala).
ku;lka bedzie albo czerwona albo rozowa/lososiowa?
i trochę perelek, na pewno uchwyt z perelek

do butonierki cos ze storczykiem raczej bedzie

troche sie martwie jak trzyma cbukiet podczas wchodzenia do kosciola
taki zwykly w reke i przy piersi a ten?
wisi luzno z boku?

asko8

co do kwestii daidem i welon
tu zdania sa podzielone
podobnie jak w kwestii welon i kwiatek

wszystko zalezy od tego jaki wybierze sie welon

widizalam na forum gazetowym kilka calkiem udanych stylizacji z diademem i welonem, nie chce zamieszczac zdjec (prawa autorskie;))

nie podjełam jeszcze decyzji na sto procent

ale przymierzalam juz taki zestaw w salonie (diadem byl malutenki) i wygladalo ok

jo_miekka

asko8 ale jasne, jasne, ja nic aktegorycznie nie chciałam... Tak tylko mi się przypomniało, że tu chyba cos nie teges. Ale jak mierzyłaś i ok, to spoko :)

Majeczka

oj zaczynam zalowac ze nie przejzalam kolekcji HERMS :'( musze przestac :hammer:

piekna suknia :)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: asko8 w 29 Kwi 2008, 15:37:21
a to moje kolczyki
asko8 witaj na forum:)
suknia bardzo ladna. musisz miec ekstra figure:) az nie chce ogladac Twoich fote z przymiarki ;)

bardzo mi sie podobaja Twoje kolczyki. jesli jzu sa kupione, zdradz gdzie, bo szukam czego chyba wlasnie w taim stylu:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

asko8

witaj
kolczyki kupilam w salonie kruka w krakowie (galeria krakowska), bo tam mieszkam;)
ale sa w kazdym ich salonie - to kolekcja slubna
takich z perlami jest kilka podobnych modeli-ten urzekl mnie prostota i taka b. delikatna stylizacja retro
zaraz sprawdze ile kosztowaly
dokladnie 141 (ja mialam 5 procentowy rabat za platnosc karte z konkretnego banku) wiec kosztuje o kilka zlotyc wiecej
sa srebrne - w ich kolekcji sa tez zlote kolczyki z perlami - ale mnie przypadly mi do gustu
w komplecie jest rownei ladna zawieszka
zamierzam ja kupic (do pozniejszego noszenia, aby byl komplet), ale nie zakldadam do slubu, bo wydaje mi sie to zbyt przeladowane

elizapj

dzieki to jesli to kruk to mi to ulatwia sprawe:) bo mi wlasnie radzono kilka bransoletek od nich, wiec i tak musze sie tam przejsc:)

a na serio studiowalam ich strone...i akurta tych rzeczy nie zauwazaylam:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

miki39_2005

Witam!!!

a to zbieg okoliczności:) ja też mam ślub 5 lipca:) Twoja sukienka jest naprawdę piękna i pomysł z kulą zamiast tradycyjnego bukietu jest bardzo oryginalny. Ja właściwie nie zdecydowałam jeszcze jak będzie wiązanka

asko8

skoro mamy slub 5 lipca to informuje cie, ze zostalo nam jedynie 2 miesiace i 5 dni;)
czujesz potegujacy sie stres bo ja tak;)

miki39_2005

ja też, tym bardziej że nie potrafię się zdecydować jaki bukiet wybrac do demetrios 943:)

asko8

#18
dzis udala mi sie rzecz prawie niemozliwa- kupila buty z ktorych jestem zadowolona;)
wyprawa do sklepow poprzedzona byla b. dlugim poszukiwaniem internetowym - tak ze przede wsyztskim wiedizlam czego nie chce, a wiec
1) butków ustrojonych cekinami, koroneczka itd
2) niestety buty z wycieciem z przodu odpadaja, bo moj N ich nie lubi, mialabym tez problem z ponczocha, nie jestem do konca przekonana, ze wyglada  to ok, a buty w lipcu na gole stopy- w moim przypadku wysoce ryzykowne;)
3) buty bez piety tez odpadaj - balam sie ze beda klapac;)

chcialam butow
maksymalnie prostych, klasycznych
na wysokim obcasie
w odcieniu perla
ze skorki
i nie-za-drogich

udalo mi sie spelnic wszystkie kryteria procz jednego (nie-za-drogie)
zdecydowalam sie na buty arte di roma, obcas 8.5, zabudowane
z mala aplikacja na przodzie (Nie wyglada tragicznie)
kupione w cymbellinie na filipa, krakow
niestety cena zaporowa 360 :(
ale nie mialam juz sil szukac dalej

zamieszczam zdjecie
na zywo sa duzo bardziej atrakcyjne
choc przyznaje, ze to czysta klasyka i na pewno wiele podobnych widzialyscie;)
kolor perla (wedlug mnie powinno byc perla opalizujaca;)
jak tylko je dostane (czekam na swoja pare 3 tygodnie)
uwiecznie moje urocze stopki w nowo-nabytym-obuwie i wystawie tutaj
na razie zdjecie z katalogu
pozdrawiam;)
asko8

Monika

butki bardzo ładne - kiecka również :)

maroonbug

Fajne butki Asik :)
Jak mialam moja przymiarke w Madonnie, to Pani mnie wcisnela w identyczne, zebym nie musiala mierzyc boso (przyszlam w czarnych kozakach na wysokim obcasie ;) )
I kolczyki sliczne, i suknia tez. Nadal rozmyslasz jak rozwiazac kwestie welonu i diademu?
Wydaje mi sie, ze mozesz zalozyc jakis delikatny diadem (wlasciwie taka opaska do losow ozdobna) i do tego welon.
Ja planuje taka opaska na wesele. Do kosciola bede miec woalke, ale ona kiepsko wyglada podniesiona do gory, a nie chce miec na przyjeciu zaslonietej twarzy, wiec zmieniam sobie na opaske :)
Na razie jakiejs ladnej szukam...


asko8

znalazlam tez inspiracje fryzurowe
wydaje mi sie ze przy wysokim koku dobrze wyglada diadem

co do diademu to uscislam;)
tak to bedzie raczje opaska a nie diadem (co bym jak krolowa lodu nie wygladala;))

i do tego welon z tylu
jeszcze nei wiem jak wysoko ale sie zmierzy przy probnej

asko8


asko8

poniewaz mam grzywke, pewnie z przodu bedzie jakos tak