Ceny obrączek.....

Zaczęty przez konwalia, 27 Kwi 2008, 18:48:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konwalia

maya boki są wypukłe, więc nie ma ryzyka, że środek będzie się wycierał.

wis

My mamy takie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Moja 4mm, brylancik 0,01ct
N. 5mm bez kamienia :)
Z tym że te na zdjęciu są od kruka a nasze - z yes. Różnica taka, że Yes robi obrączki półokrągłe od środka - świetny patent, super się zakłada, nic nie gniecie ;) i ponoć łatwiej przy myciu rąk itp. ale to się okaże w sierpniu.
Za parę w promocji zapłaciliśmy 1200zł (10% rabatu)
Normalna cena to 549zl za damską + 100zł brylant i 649zl za męską.

aja

#27
tez bardzo ładne

a to może sie komuś przyda - niektóre wzory mają dość ciekawe
http://www.collection-ruesch.at/start.html

mayagaramond

Cytat: aja w 02 Maj 2008, 20:41:57
tez bardzo ładne

a to może sie komuś przyda - niektóre wzory mają dość ciekawe
http://www.collection-ruesch.at/start.html

nasze obraczki sa wlasnie z ich kolekcji!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

sznapkowa

My też mamy z Kruka z białego złota - ja model Dora (649zł) a M. taką klasyczna (249zł) - on i tak nie będzie nosił i wybrał sobie takiego zwyklaka- chociaż teraz myślę, że ja tez tak mogłam zrobić bo jego jest bardzo ładna. Jak się płaci kartą Millenium to jest chyba 5 % zniżki- chociaż pani coś przebakiwala że mają to znieść.

zuzia

Nasze kosztowały coś ok. 1000 zł (razem).
Na mojej (wewnątrz) jest brylant. Na pierścionku mam rubin to tutaj brylant. Trzeba się rozwijać :)

didi_loczek

#31
My idziemy dzis zamowic obraczki, do Kruka wlasnie. Tam gdzie bylismy za pierwszym razem.


konwalia

Didi nam Pan w kruku powiedział by się wstrzymać- za 3 tygodnie wejdą nowe wzory, te zostają, a ceny już nie pójdą w górę.

karolkaw11

zuzia pleas ! podaj adres gdzie kupiłaś takie obrączki? są superanckie  brawo
Robią tam na zamówinie np takie:

zosanka

My zamówiliśmy takie, ale z małymi modyfikacjami. Białe złoto będzie błyszczące i nie będę miała brylancika.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

zuzia

Cytat: karolkaw11 w 08 Maj 2008, 10:36:33
zuzia pleas ! podaj adres gdzie kupiłaś takie obrączki? są superanckie  brawo
Robią tam na zamówinie np takie:

kupiliśmy je w 2006 w Aren't Art. w 2007 nie było ich w kolekcji ale na 2008 - wróciły.
http://www.arenart.pl/
sklep mają w Wawie w Galerii Mokotów. Część wzorów - dość unikatowych. Ceny - moich zdaniem przystępne (chociaż są i takie po 4000 zł :) )
Ja bardzo lubię ich biżuterię. Często mają promocje, rabaty etc.

karolkaw11

 Aren znam znam winszuję  :flowers:
myślałam że robiliście je u jubilera,
:drunk: za szybką odpowiedz!

didi_loczek

Cytat: konwalia w 07 Maj 2008, 22:17:49
Didi nam Pan w kruku powiedział by się wstrzymać- za 3 tygodnie wejdą nowe wzory, te zostają, a ceny już nie pójdą w górę.
Ale mam wlasnie chodzilo o najbardziej klasyczne obraczki z klasycznych, zolte zloto, polokragle.
Te wszystkie mieszne, roznokolorowe nam sie wcale nie podobaja  :-\

tachogti

My zaplacilismy 466 zl, mamy tytanowe i bardzo proste, kupione w Yes, dzis je dostalismy i jestem nimi zachwycona :D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

trik26

My zapłaciliśmy dużo bo prawie 1600zł. a obrączki są z białego złota moje mają brylanciki i są zupełnie proste. Mojemu narzeczonemu bardzo się podobały

jo_miekka

My w zeszłym roku też byliśmy zaskoczeni cenami. Za każdym razem myśleliśmy, że chodzi o cenę za parę, a to było z 1 sztukę :O
Kupiliśmy u Śliwińskiego, najprostsze na świeci. 600zł :D

sznapkowa

Cytat: konwalia w 07 Maj 2008, 22:17:49
Didi nam Pan w kruku powiedział by się wstrzymać- za 3 tygodnie wejdą nowe wzory, te zostają, a ceny już nie pójdą w górę.

Wczoraj byłam wKruku i obrączki poszły w górę.... mój model Dora o 100zł. 

emcia

Nasze są już zamówione, mają kosztować około 1400 zł. Grube, 6mm, moja z diamentem. Ceny również mnie zaskoczyły, jesienią za 1000 zł można było kupić fajną parę. 

Monika

My kupiliśmy takie, za niecałe 1200 zł. Chcieliśmy najpierw tytanowe, ale jak nam pani powiedziała, że w tytanowych nie da się przy rozmiarze majstrować to zrezygnowaliśmy

lenka27

ja znalazłam obrączki które mi się podobają dość szybko, jednak cena ( generalnie kruśćca - platyna...) mnie powaliła - 6839 pnl/sztuka!!!

jednak nie odpuściłam i zamówiliśmy bardzo podobne u jubilera, tylko, że z białego złota
za obie zapłacimy w granicach 1700 pln, co daje w miare satysfakcjonującą mnie cene :)

nie mogę wkleić zdjęcia, a link
http://www.apart.pl/slub kolekcja spojrzenie, model 503 4/503
lenka

zuzia

no cena pierwowzoru - powalająca :)

wis

Cytat: emcia821 w 16 Maj 2008, 22:45:22
Nasze są już zamówione, mają kosztować około 1400 zł. Grube, 6mm, moja z diamentem. Ceny również mnie zaskoczyły, jesienią za 1000 zł można było kupić fajną parę. 

Emcia, Wy to macie różnicę w rozm. obrączek :)