Suknia rok wcześniej... nie będę żałować ?!

Zaczęty przez konwalia, 19 Sie 2007, 09:22:58

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

beesok,
moja ciocia z rodziną mieszkają w Walii. Jej mąż jest walijczykiem więc tam ma rodzinę. I oni byli zdziwieni, że my gościom zapewniamy nocleg bo tam jest tak, że młoda para rezerwuje hotel/hotele i tyle. Goście płacą sami.
BTW: Z drugiej strony generalnie nie podoba mi się podejście brytyjczyków do slubu, jest trochę olewcze z tego co słyszałam z opowieści.

beesok

Zuzia - ja tam sie na angielskich zwyczajach malo znam i malo sie tym interesuje :)

Mieszkamy w Londynie ze wzgledu na prace S. a co do kultury i pochodzenia to daaaaleko nam do Brytyjczykow :)

dr_chaos

Cytat: "ze_nitka"dr_chaos, bardzo ładna tak sukienka :) i rzeczywiście na żywo lepiej się prezentuje. A na tym zdjęciu na żywo to Ty jesteś?

Nie, to nie ja, ale w sumie mam podobną sylwetkę. To jest w zasadzie moja wymarzona suknia (w tym momencie), ale jeszcze nie chodzę po salonach i wiele się może zmienić.

mary

Ja również zastanawiam się czy warto już teraz zdecydować się na konkretną suknie ślubną. Można skorzystać w wyjątkowej oferty kupna w promocji/wyprzedaży. Z drugiej strony nie wiadomo co jeszcze nam przypadnie do gustu. Odkąd zaczęłam oglądać na www suknie już 3 razy zmieniłam swój typ. Dlatego ciężko już teraz podjąć decyzję. Póki co mam zamiar poprzymierzać parę, aby się zorientować w czym mi ładniej ;)