mam i ja....suknia wybrana...bananowy_song i prośba o pomoc w doborze dodatków

Zaczęty przez bananowy_song, 25 Kwi 2008, 13:53:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


ewdomaga

bananowy....       
Duża stopa, tzn. jaki rozmiar? Ja mam 40 i miałam problem ze znalezieniem butów ślubnych, tym bardziej, że chciałam niskie, na ładnym obcasie, a nie komunijnym w wersji XXL. Udało się, znalazłam ładne buciki, już je kupiłam, zastanawiam się jeszcze nad drugą parą, bo też mnie urzekły. Obcas 3 cm z kokardką, ładniutkie. Ale z drugiej strony - po co mi dwie pary białych butów???

jo_miekka

Popieram pomysł zielonych dodatków. Do rudych włosów będzie super!
Obejrzyj też stylizację evelve w relacjach - to jest nasza Piękna Rudowłosa :)

bananowy_song

Cytat: ewdomaga w 25 Kwi 2008, 20:13:39
bananowy....       
Duża stopa, tzn. jaki rozmiar? Ja mam 40 i miałam problem ze znalezieniem butów ślubnych, tym bardziej, że chciałam niskie, na ładnym obcasie, a nie komunijnym w wersji XXL. Udało się, znalazłam ładne buciki, już je kupiłam, zastanawiam się jeszcze nad drugą parą, bo też mnie urzekły. Obcas 3 cm z kokardką, ładniutkie. Ale z drugiej strony - po co mi dwie pary białych butów???

Ja nosze rozmiar 41-42. Moj J. ma 185cm wzrostu wiec rozwazam obcas 5-6cm(przynajmniej na poczatek) a ewentualnie pozniej zmiane na 3 cm. Mysle o gladkich butach z okraglym noskiem. Biore pod uwage tez buty do tanca towarzyskiego(uczymy sie tanczyc od wrzesnia) bo podobno sa bardzo wygodne

karolkaw11, ellena - dzieki  :)

Bardzo podobaja mi sie te kolczyki ktore widac na zdjeciu wklejonym przez mika9983 i mysle ze czegos w tym stylu bede szukac.

bananowy_song

Cytat: jo_miekka w 27 Kwi 2008, 08:37:34
Popieram pomysł zielonych dodatków. Do rudych włosów będzie super!
Obejrzyj też stylizację evelve w relacjach - to jest nasz Piękna Rudowłosa :)

Lece ogladac brawo

bananowy_song

Evelve wygladala przeslicznie - ja tez tak chce!Najwieksze wrazenie na mnie zrobila jej fryzura slubna - najladniejsza jaka do tej pory widzialam. Cholibka, nie sadzilam ze fryzura ma az tak duzy wplyw na "calosc"  :-[

ewdomaga

bananowy... nie wiem czy to dobry pomysł ze zmianą butów w trakcie wesela na buty kilka cm niższe, bo możesz potem suknię przydeptywać. zdecydowanie okrągłe noski są najlepsze dla nas dziewczyn z większymi stopami, but z czubem sprawia, że duża stopa wygląda na większą niż jest. a okrągły nosek optycznie zmniejsza stopę.
zerknij na stronę www.bialebuty.pl tam można zamówić buty w większych rozmiarach.