mam i ja....suknia wybrana...bananowy_song i prośba o pomoc w doborze dodatków

Zaczęty przez bananowy_song, 25 Kwi 2008, 13:53:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bananowy_song

Witam,

Podglądam Was już od dawna i jestem pod wrażeniem Waszych stylizacji slubnych.
Po kilkudniowym maratonie po salonach sukien slubnych wybralam suknie Maggie Sottero - Arielle Marie w kolorze diamond white(ta na zdjeciach jest chyba light gold) i bylabym wdzieczna gdybyscie mogly pomoc mi w doborze dodatkow do niej (jestem noga w tego typu sprawach  :-[ )


mika


bananowy_song

Hmmm... zdjecie...sprobuje cos wygrzebac

Mam rude, proste włosy do ramion, zielone oczy i jasna cerę.Jestem dość wysoka - 175 cm wzrostu i rozmiar 42  :-[ wiec raczej chucherkiem nie jestem.

magdarynka

Cytat: bananowy_song w 25 Kwi 2008, 14:00:22
Hmmm... zdjecie...sprobuje cos wygrzebac

Mam rude, proste włosy do ramion, zielone oczy i jasna cerę.Jestem dość wysoka - 175 cm wzrostu i rozmiar 42  :-[ wiec raczej chucherkiem nie jestem.
To ja sobie pozwole kolezanke naprostowac za ten rumieniec  :hammer: :hammer: :hammer:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika


maroonbug

Witamy serdecznie! Ladna suknia :) Szczegolnie podoba mi sie ksztalt dekoltu :)
Ale zeby dobrze doradzic to musimy wiedziec co lubisz...
Taka suknia daje wiele mozliwosci:
1. elegancko i klasycznie: wysoko upiete wlosy, ozdobna spinka we wlosach, diamentowy (lub inny blyszczacy) naszyjnik, dlugie satynowe rekawiczki, okragly bukiet z roz.
2. ksiezniczkowato: burza lokow, kolczyki z perelek, perelkowa bransoletka, dlugi, suto marsczony welon, kaskadowy bukiet ze storczykow.
3. dziewczeco i delikanie: proste, rozpuszczone wlosy, opaska we wlosach, delikatny wisiorek, prosty bukiet z tulipanow/narcyzow/kalli
Kazda z tych stylow jest ciekawy i mozna go dowolnie rozwijac jak sie lubi, ale musisz wybrac co lubisz :)

bananowy_song

najbardziej aktualne zdjęcie.....włosy rude ale farbowane - świetnie się w tym kolorze czuje

magdarynka15 - rumieniec dlatego że rozmiary 42 i 44 są uważane w Polsce za rozmiary dla puszystych  :'(

magdarynka

maroonbug mnie podoba sie twoja pierwsza propozycja ale to nie moja suknia  ;)  do tego takie kwiatki
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

bananowy_song

maroonbug -  moja wizja:
-włosy na 100% upięte w całości(moje wlosy rozpuszczone po pol godzinie przypominaja "strąki" jak mowi moja mama i wyglada to srednio fajnie).
- myslalam o dlugich kolczykach(moze krysztaly Svarowskiego?) + wisiorek do kompletu
- chcialabym bolerko(tylko jakie bedzie pasowac???) bo jestem strasznym zmarzluchem a to koniec wrzesnia wiec moze byc roznie...
- o kwiatach nie mam bladego pojecia  :o
- i nie wiem czy welon dlugi czy krotki czy tez moze kwiaty we wlosach
- no i boje sie troche jak bedzie z butami bo mam duza stope  :(

dziekuje dziewczyny za odzew i chec pomocy

magdarynka

 :'( :'( :'( a ja juz widzialam tu dlugie rekawiczki  Jak wisiorek to delikatne kolczyki bo dlugie na pewno nie nadadza ci dziewczecego wygladu.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

bananowy_song

ja tak naprawde chcialabym wygladac klasycznie i elegancko ale rownoczesnie tez delikatnie i dziewczeco

magdarynka

Cytat: bananowy_song w 25 Kwi 2008, 14:41:07
ja tak naprawde chcialabym wygladac klasycznie i elegancko ale rownoczesnie tez delikatnie i dziewczeco
To lepiej mniej niz za duzo, i mysle ze da sie zrobic tylko niech dziewczyny pomoga ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


mika

moim zdaniem suknia prosi się o taką stylizację
tylko coś mi tu nie odpowiada, tylko jeszcze nie wiem co trzeba zmienić w Twoim przypadku, kwiatów szukam

maroonbug

Magdarynka piekne bukiety!
Mika popieram stylizacje z tego zdjecia co zalaczylas.
Bananowy_Song- welon zdecydowanie dlugi do tej sukni. Wedlug mnie jak bedziesz miec dlugie kolczyki, to wisorek juz odpada.
I na odwrot. Masz ladna szczupla buzie, mozesz wybrac albo jedno albo drugie ;)
Rozwazysz futerkowa etole (wejdz zobaczyc zdjecia slubne Kate_zet, na slubnych relacjach, bo to jest stylizacja, ktora by Ci pasowala) zamiast bolerka :) ?

mika


mika


bananowy_song

hmmm...etola....nie bralam tego pod uwage ale w sumie czemu nie?

mika


ellena

A może kolczyki i bransoletka z butelkowo zielonych i przezroczystych kryształów Swarovskiego? Super pasowałyby do rudych włosów :)



mika

cieszę się bardzo jupi... zaraz jeszcze poszukam jakiegoś zbliżenia bukietu i też podeśle

mika