sierpniowy bukiet dla elizypj - chaos gorszy niz w pkncie wyjscia

Zaczęty przez elizapj, 25 Kwi 2008, 03:19:28

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elizapj

Cytat: mayagaramond w 12 Lip 2008, 21:36:56
Nie potrafie tego uzsadanic, ale do twojej sukienki bardziej widzi mi sie jednokolorowy bukiet, ale moze tez dlatego, ze sama wole jednokolorowe ;)

Bardzo podobaja mi sie tulipany.

Namieszalam?
ale czy te tulipanu jednokolorowe nei beda za takie proste..tzn ja niby uwielbiam prostote...ale zaczynam panikowac ze u mnei wszystko bedzie takie proste....
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: elizapj w 12 Lip 2008, 21:45:40
Cytat: mayagaramond w 12 Lip 2008, 21:36:56
Nie potrafie tego uzsadanic, ale do twojej sukienki bardziej widzi mi sie jednokolorowy bukiet, ale moze tez dlatego, ze sama wole jednokolorowe ;)

Bardzo podobaja mi sie tulipany.

Namieszalam?
ale czy te tulipanu jednokolorowe nei beda za takie proste..tzn ja niby uwielbiam prostote...ale zaczynam panikowac ze u mnei wszystko bedzie takie proste....

w takim razie propnuje Ci niemieckie forum jako inspiracje, tam panny mlode unikaja prostoty jak diabel swieconej wody ;D

Jesli nie tulipany to moze te cyklameny?

Ale bukiet maroon tez jest piekny.

Wlasnie zobaczylam, ze masz tez anemony na liscie - bierz anemony, sa piekne i chyba nikt ich jeszcze nie mial!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

panikarola

eliza, mi sie podobaja anemony - bo lacza prostote tulipanow i maja to dodatkowe cos, co nie sprawia, ze bukiet sie zdaje "zwykly" czyli srodek.

na rowni podoba mi sie bukiet maroonbug. ale tu mam watpliwosc, ze florystka to zepsuje, obojetnie jak nie zapewnialaby, ze jest dobra.

ja bym zrobila tak (wiem ze drogo, ale pies ich wszystkich tracal, rozsadek mi wroci po slubie ;D): zamowilabym oba bukiety, anemony i ten bukiet maroon i w dniu slubu wybrala ten, ktory kwiaciarce ladniej wyjdzie. a z tym drugim zrobisz zdjecia w plenerze :D
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

elizapj

Cytat: mayagaramond w 12 Lip 2008, 21:49:41

Wlasnie zobaczylam, ze masz tez anemony na liscie - bierz anemony, sa piekne i chyba nikt ich jeszcze nie mial!
niestety mnie nastraszyli, ze nie moga anemony byc bo sa swiatlo-czule i nie mozna przewidziec ich zachowanie w roznym oswietleniu, ze sie zamykaja otwieraja i kreca do slonca/swiatla....wiec sie florystki nie chca mi podjac..a poza tym wszyscy potwierdzaja ze w sieproniu ryzyko i mi moga zagwarantowac tylko na 50%...czyli kaza sie nastawiac na inny gatunek..a ja tak nie moge...musze wiedziec ze to co zamawiam bedize na stowe...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mayagaramond

To wez tulipany. Moga byc w mocniejszym kolorze, fiolet bylby piekny.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

claridad

Elizapj jak dla mnie to każdy z tych bukietów pasuje do Ciebie, ale...zdaje sie, że w tym tkwi właśnie oto problem :)
Moim zdaniem jest dwóch faworytów - bukiet maroon i tulipany
Bukiet maroon - skromny, ale jednocześnie fikuśny - i w połączeniu z baskijką ożywiłyby stylizację nie powodując przepychu.
Tulipany - dla mnie to opcja alternatywna, ale fakt z bukietem maroon jest ryzyko - jeśli nie masz absolutnego zaufania do florystki. Ale kolor jakiś bardziej zdecydowany :)

I jeśli zdecydowałaś się na prostotę to lepiej się jej trzymać a całość doprawić lekką dozą fantazji w dodatkach: welon prosty, ale ciekawie upięty; bukiet prosty a jednocześnie radosny i kolorystycznie intensywny :)

elizapj

to tylko bukiet...czemu tyle boli jego wybor???

co za diable przykryl mi ogonem mozg????
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

claridad

Cytat: elizapj w 12 Lip 2008, 22:09:48
to tylko bukiet...czemu tyle boli jego wybor???

co za diable przykryl mi ogonem mozg????

bo każdy z nich piękny :)
Z Ciebie ładna dziewczyna jest Elizapj, a w sukni wyglądasz tak pięknie i bo ja wiem, żeby dziwnie nie zabrzmiało, niewinnie - jak na tradycyjną PM przystało (żeby było wiadomo - to komplement ;)
Nieważne który bukiet wybierzesz z top bukietów - będziesz wyglądała pięknie i prawdziwie :)

Wiem, że to może dziwnie zabrzmi w stanie poddenerwowania przedślubnego, ale który z tych bukietów Ty czujesz najbardziej - lub też inaczej, którego będzie Ci najmniej żal?
Ja w takich chwilach zazwyczaj kieruję się intuicją - które piękniejsze to raz, a dwa (i to ważniejsze) w otoczeniu czego ja się czuję lepiej. Które z tych kwiatów są Ci bliższe, które Ty lubisz bardziej?
Bo pasują Ci wszystkie :)

elizapj

Cytat: claridad w 12 Lip 2008, 22:08:55
Bukiet maroon - skromny, ale jednocześnie fikuśny - i w połączeniu z baskijką ożywiłyby stylizację nie powodując przepychu.
(...)
I jeśli zdecydowałaś się na prostotę to lepiej się jej trzymać a całość doprawić lekką dozą fantazji w dodatkach: welon prosty, ale ciekawie upięty; bukiet prosty a jednocześnie radosny i kolorystycznie intensywny :)

jakos claridad do mnie przemawia co mowisz:D

welon zupelnie prosty (tzn gladki) wyglada nudno na mojej sukni...po prostu tak nic specjalnego...
pasuje owszem, ale nie w sobie nic od serca ze tak powiem....

ten z liscmi, jest tak oryginalny ze mnie zauroczyl na amen...padlam ofiara jego uroku ;D poza tym jest jedwabny i przez to sie lejaco uklada, jest przemily w dotyku i taki co corkom bede mogla zostawic, a nawet jesli nie zechca, to wnuczkom tez warto ;)
i moze przez to, ze jest taki inny i specjalny przez naturalna tkanine, oraz przez azurowa aplikacje, moze wlasnie to jest ta fantacja, o kt mowisz, ze mojej prostej stylizacji potrzeba:)

ide szukac zdjec PM od tylu moze wpadna na jakas z welonem krotszym niz tren:)

leje wszystkim


edyt - odpwiedzialo mi sie o welonie w watku kwiatomwym przez to cale zamieszanie...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: claridad w 12 Lip 2008, 22:24:13
który z tych bukietów Ty czujesz najbardziej - lub też inaczej, którego będzie Ci najmniej żal?
Ja w takich chwilach zazwyczaj kieruję się intuicją - które piękniejsze to raz, a dwa (i to ważniejsze) w otoczeniu czego ja się czuję lepiej. Które z tych kwiatów są Ci bliższe, które Ty lubisz bardziej?
Bo pasują Ci wszystkie :)

najmniej zal by mi bylo cyklamenka
a najblizszy moim upodobanion (bezwzgledu na wyglad sukni) jest styl bukietu corki wood'a + marron + bukietu z laki

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

katgoli

Cytat: mayagaramond w 12 Lip 2008, 21:49:41

w takim razie propnuje Ci niemieckie forum jako inspiracje, tam panny mlode unikaja prostoty jak diabel swieconej wody ;D


hi hi no to rzeczywiscie zrodlo wiedzy- na szczescie wszystkie moje kolezanki mialy sliczne i proste bukiety-wiekszosc roze ecru.

elizapj ja jakos nie widze dle ciebie bukietu jednokolorowego-bukiet maroon cudowny wlzylam go odrazu do swoich zbiorow i mysle ze slicznie by sie prezentowal do Twojej sukni ale czy wszystkie te kwiaty beda w sierpniu i czy florystka podola to wielki znak ???

dzisiaj weszlam do naszego budynku firmy i spiorunowal mnie widok bukietu na recepcji - ciemnorozowa hortensja w polaczeniu z  dziwnymi kwiatami - ale hortensja rozowa extra. Przepraszam ze tak Ci nawijam caly czas o tej hortensji ale jakos mi pasuje do Ciebie ;)


elizapj

katgolihortesje lubie:D
wiec dobrze ze nawijasz:)

w bukiecie laka oczywiscie nie byloby bzu , konwalii i bratkow, a szkoda...no ale to juz wiedzilam od razu wiec przynajmaniej darowalma sobie zauroczenie, wzlot i upadek...;)

w zamian myslalam o niebieskiej hortensji...bo mozna ja rozparcelowac....troche z daleko moze wygladac jak bez...kolor moze miec bratkow...a konwalie moze niczym w ogole nie zastepowac...bo to i tak maly akcent...w tak mieszanym bukiecie...


wczoraj gadajac ze swiadkowa naszlo mnie rozwiazanie eureka...
przeciez moge zamowic ryzykowna laka...i jesli sie uda to git, jesli nie to kupuje w kwiaciarni pek jednolitych kwiatow...np tupilanow rozowcyh i mam bukiet w 3 min:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

maroonbug

Eliza prosze-tylko nie tulipany. Sa piekne, to fakt, ale dla kogos kto wyglada jak Gwyneth Paltrow. Ty masz mocna urode, charakter, potrzebujesz czegos wyrazistego i bardzo eleganckiego. Wedlug mnie duzy bukiet, jeden rodzaj kwiatow. Jakas ciekawa wstazka.
Zamieszam teraz, ale pamietasz oryginalny plan? Pamietasz ten wielki bukiet kremowych roz, z kawowa wstazka i kamea? Idz w ta strone. Twoj bukiet ma byc duzy, zwarty, gladki. Bukiet-laka, tudziez wiechec pasuje mi do Ciebie i sukni mniej..lub wcale. Roze sadze sa zbyt pospolite dla CIebie...? A szkoda, bo bylyby idealne- w duzej ilosci, ciasno upakowane- wygladaja zabojczo. Nic lepszego nie umiem sobie wyobrazic. Czasem klasyka (i nuda) jest najlepszym i najciekawszym wyborem.
Proponuje dalie (zwane georginiami)- w mocnym kolorze, w duzym okraglym bukiecie.
http://www.dahlia.org/guide/

elizapj

maroon....to namieszalas hahah:(
juz nie wiem co myslec


poza tym wlasnie kupilam ten welon, o kt tyle plotlam przez w-end...
zmienia on nieco moj efekt koncowy...
sama jestem zaskoczony tym, ze wrocilam do pnktu wyjscia...i zdecydowlaam sie na welon obszyty koronka...
zmiekczyl on surowosc i 'graficznosc' mojego wygladu w sukni....
no ale co poradze...jak serce nakazuje to sie go slcuham

z tego wsyztskiego zapomnialam fotek robic...ale mam juz welon w domu wiec moze jakos sie pstrykne..tylko nie w tym tygodniu...bo mam za duzo na glowie...

i wlasnie do tego mojego nowego niespodziewanego autkamu ksiezniczkowatego...moze taki bukiet laka by pasowal ???

aaa! wlosy rwac...
w kazdym razie moj nowy welon, oraz caly look, przypomina obecnie bardziej moja pierwsza suknie, z kt zrezygnowalam miesiac po zamowieniu.... - fotka ponizej
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

katgoli

eliza znalazlam jeszcze cos takiego troche pomieszanego-wiem mowilam ze nie fioletowy alemoze Tobie sie spodoba.

niewiemjaka


elizapj

katgoli dziki...ale ten chyba ciut za nieb jak na mnie...
mam awarie zwojow mozgowych..lol chyba sie wyczerpaly podczas decyzji welonowej..i teraz musza sie regenerowacc...nie wiem, kompletnie nie potrfie obecnie na zadne kwiaty patrzec  pod katem wyboru...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

beesok

Eliza wreszcie zobaczylam SUKNIE!!!!!! Piekna! Naprawde slicznie wygladasz - jest idealnie dopasowana do Ciebie - i zazdroszcze Ci pieknej opalenizny ;)

OK - bukiet - ja sie kompletnie nie znam i sama mam metlik w sprawie bukietu ale zgadzam sie z dziewczynami ze do Twojej stylizacji pasuje mi jednokolorowy bukiet - objetnie z czego i uwazam ze wcale nie musi byc w intensywnym kolorze - sczzerze? nawet taki caly bialy bylyby ladny moim zdaniem!

Idz w prostote - suknie, bizu + bukiet sa proste i "structured" - jedyny element nie prosty to welon i dobrze bo lamie troche surowosc i moim zdaniem nie dopasowywuj bukietu do welonu! Less is more to moja mantra ;)

Co do koloru - hmmmm a masz moze jakis kolor przewodni na weselu? Sorrry ale nie doczytalam i nie pamietam czy wspominalas o tym?

Mam nadzieje, ze nie namieszalam!

elizapj

Cytat: beesok w 15 Lip 2008, 11:23:45
Eliza wreszcie zobaczylam SUKNIE!!!!!! Piekna! Naprawde slicznie wygladasz -
to nie moje suknia  :-[
tzn juz nie moja...ta na foce to ta z kt zrezygnowalam...w lutym  ;D
ale wtedy mierzylsm lwanise welon bardzo podobny do tego kt obecnie kupilam

kolorow przewodnich nie mam...
mi sie za duzo kolorow podoba zeby sie do 2-3 ograniczac..a poza tym jedne rzeczy dla mnie wygladja lepiej w jednych kolorach , a inne w innych ...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

beesok

no nie slepa nie jestem - mam na mysli te trzy zdjecia z bukietami!!!! To ta z 27 dresses ale na Tobie o wiele lepiej wyglada :)

skoro nie masz kolorow przewodnich to wybierz jeden kolor w ktorym sie siwetnie czujesz/lubisz/pasuje do Ciebie i z takiego zrob bukiet :)

elizapj

Cytat: beesok w 15 Lip 2008, 12:13:21
no nie slepa nie jestem - mam na mysli te trzy zdjecia z bukietami!!!! To ta z 27 dresses ale na Tobie o wiele lepiej wyglada :)
aha, no to dobrze ;D

Cytat: beesok w 15 Lip 2008, 12:13:21
skoro nie masz kolorow przewodnich to wybierz jeden kolor w ktorym sie siwetnie czujesz/lubisz/pasuje do Ciebie i z takiego zrob bukiet :)
mysle ze decyzje podejme w ostatnim dniu kiedy bede juz musiala...nie wiem, kt to bedzie dzien przed slubem...ale wydaje mi sie, ze zawsze jesli bede wiedziec, ze temat mozna odlozyc mysli mi sie nie beda klarowac...musze sie znalezc w syt podbramkowej - co za durny charakter - i wtey zapewne wybiore najszczerzej, najtrafniej...

kiedys w jakiejs sytuacji troche bardziej skomplikowanej niz wybor kwiatow, kumpel mi mowil ze decyzja i tak juz jest inside of me...tylko musze ja zauwazyc...albo pozwolic jej wreszcie sie uzewnetrznic - licze wiec ze tak samo bedzie z kwiatami ::)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

miast sie uczyc sobie wklejam...

bukiet maroon o ile piekny na osobnosci jakos ze mna ie gra...


ten z zoltymi rozami byl w teczce do dekoracji sal...ale sie chyba na bukiet tez nadaje....
tylko czy dobrze czy mi zle z nim?


nie wiem jak osiagnac styl o jaki mi chodzi..ani nawet jak ten styl nazwac...elizowaty
mialoby byc urban modern i graficzne, wyszlo palacowo ksiezniczkowato...i moj bukiet bedzie tym ostatnim akcentem kt przewzy na ktoras ze stron...

musi byc oczywiscie elegancko
(..juz rozumem teraz czemu look laka ze mna nie idzie)..
ale nie moze byc zbyt serjoznie i zbyt z pompa...
musi byc jakis akcent nowoczesnosci i minimalizmu, ...
ale jednoczesnie nie za bardzo edgy zeby z reszta sie komponowalo..


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

mi ten zolty nie pasuje jakos do bizu i elementow srebrnych sukni.. bardziej pastelowy kolorek - fiolety niebieskie i o dziwo rozowy mi tu pasuje bardziej:)
na pewno chcesz takie "postrzepione" bukiety? suknia elegancka, dystyngowana wrecz :) dlatego frywolne bukiety mi do niej nie pasuja jakos.. aczkolwiek same w sobie bardziej mi sie podobaja :)
czyli jak juz - numer 2

elizapj

Cytat: niewiemjaka w 15 Lip 2008, 15:32:31
suknia elegancka, dystyngowana

a elegancka, dystyngowana  wiazanka to jaka???
bo ja juz nie wiem:(
i zeby nie postarzala...tzn zeby to nie byla jakas nudna kombinacja kwiatow z jakimi dobrze by bylo statecznej pani, kt wychodzi za maz po raz enty...


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login