pomocy...

Zaczęty przez moniko81, 23 Kwi 2008, 19:50:16

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

moniko81

Witam wszyskich!
Dopiero dzisiaj trafiłam na to świetne forum i od razu postanowiłam i do was dołączyć :-)
Ślub mam 12.07.2008r. Problem z wyborem sukni mam już za sobą. Niestety pozostał jeszcze problem doboru dodatków typu biżuteria, wiązanka... oraz fryzury. Zastanawiam się nad wyborem któregos z dwóch kompletów biżuterii, ale sama nie wiem który bardziej by pasował do sukni... A może macie jakieś rady i inne propozycje... Będę wdzięczna za wszelka pomoc.
Pozdrawiam wszystkie forumowiczki :-)

zuzia

z takich moich podstawowych rad:
1. kolczyki + wisiorek = nie bardzo.
Ja bym postawila na dluższe kolczyki.
2. na ślub lepsza jest biżuteria "prawdziwa" tzn. zloto, srebro. Za sztucznościami na tą uroczystość nie przepadam.
a suknia bardzo ciekawa :)

salsa

moniko81

niestety zgodzę sie z Zuziaczkiem:)
równiez nie jestem fanką uzywania nie-szlachetnej biżu na ważniejsze uroczystosci a juz na pewno nie na ślub
ale to zalezy od rpeferencji bo nawet na tym forum jest tyle samo zwolenniczek czo rpzeciwniczek;)

ładne te kompleciki, ale do lekkiej sukienki na wieczór, albo na dzie do sweterka
ja bym jako bizu slubną jednak poszukała czegos bardziej eleganckiego.....
masz jeszcze duzo czasu-szperaj:)

powodzenia! :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

moniko81 witamy i cieszymy sie tak szybkim przejsciem do czynow ;D

suknia mi sie bardzo podoba - co do takich krysztalkow to wlasnie ostatnio byla rozmowa, ze takie zwykle na zylce to malo widac  ;) suknia jest dosc stylowa - moze rzeczywiscie jakis mocniejszy akcent bizuteryjny ?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

twinnie77

moniko81, wpisz się na Listę Panien Młodych!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

witaj
jeśli chcesz koniecznie kryształki w biżu to może jakieś zabawione kolorystycznie?? bo tych nie będzie prawie widać... ja bym jednak postwiła na jakieś kamienie szlachetne: rubiny, szmaragdy w zależności od typu urody i ulubionego koloru, taka biżu wcale nie musi być dużo droższa od takiej z kryształków

tachogti

Z tego co widze sukienka jest raczej strojna i juz ozdobiona wiec nie ma co przesadzac z ozdobami :D albo delikatny naszyjnik - moze srebrny z krysztalowa zawieszka, albo kolczyki i cos na reke :) zalezy tez co bedziesz robila z wlosami - przyznaj sie  :P
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

malutenka

Ja do tej sukni widzę długie srebrne kolczyki :)

moniko81

Witam :-)
Dziękuję za wszelkie porady, napewno bardzo się przydadzą. Jeśli chodzi o włosy to nie mam jeszcze pomysłu co z nimi zrobić. Myślałam nad rozpuszconymi włosami delikatnie popodpinanymi (najlepiej się czuję w rozpuszczonych), ale wszystkie znajome odradzają mi ten pomysł. Uważają, że spięcie włosów w lecie będzie lepsze. W czerwcu wybieram się na uczesanie próbne, więc liczę na to że może fryzjerka coś mi jeszcze doradzi:)
Jeśli oczywiście coś Wam jeszcze przyjdzie do głowy odnośnie dodatków, bukietu czy fryzury to czekam w dalszym ciągu na sugestie i propozycje hehe
Pozdrawiam Was wszystkie, buźki :-)

moniko81

jeśli chodzi o biżuterię to szukałam jakiś kryształków z tego względu, że suknia (może niezbyt dobrze widać na zdjęciu) jest zdobiona właśnie kryształkami i wydawało mi się, że kryształki najbardziej by pasowały....

zuzia

Cytat: moniko81 w 24 Kwi 2008, 13:27:53
jeśli chodzi o biżuterię to szukałam jakiś kryształków z tego względu, że suknia (może niezbyt dobrze widać na zdjęciu) jest zdobiona właśnie kryształkami i wydawało mi się, że kryształki najbardziej by pasowały....

ja też miałam suknię zdobioną kryształkami. Ale srebro z cyrkoniami (lub jak wolisz - brylantami :) ) wygląda super.

a co do reszty dodatków - wklej swoje zdjęcie. Będzie łatwiej.

moniko81

Witam,
Dodaję swoje zdjęcie :-) nie mam niestety zdjęcia w sukni - pod koniec maja jadę do przymiarki, więc wezmę ze sobą aparat i zrobię  ::) Jeśli chodzi o włosy to mam zamiar je przyciemnić, bo podobno zlewaja mi się z kolorem sukni i rzekomo dobrze wygladam w ciemniejszych włosach...
Znalazłam takie buty i zastanawiam się czy pasowałyby do sukni... czy nie lepiej wygladałyby gładkie?
Pozdrawiam serdecznie