karolkaw11 prosi o rady stylizacyjne

Zaczęty przez karolkaw11, 23 Kwi 2008, 18:53:53

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

karolkaw11 on kolo 1000 kosztuje? to jak dla mnie naszyjnik za malo powalajacy jak na ta cene - wiadomo, placisz za material tez, ale widzialam duzo ciekawszych - ja go mierzylam, bo mamie sie na wystawie podobal i sama zrezygnowala, a potem mama tez mierzyla i tez jej nie trzepnal widokiem :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

magdarynka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 24 Kwi 2008, 11:30:49
karolkaw11 on kolo 1000 kosztuje? to jak dla mnie naszyjnik za malo powalajacy jak na ta cene - wiadomo, placisz za material tez, ale widzialam duzo ciekawszych - ja go mierzylam, bo mamie sie na wystawie podobal i sama zrezygnowala, a potem mama tez mierzyla i tez jej nie trzepnal widokiem :D
nawet cos okolo 1500
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

karolkaw11

wiem wiem ... mierzyłam go ... wiele razy...
genaralnie mam straszne uczulenie na sztuczną biżu więc krąg poszukiwań nieco sie zawęża ???

salsa

MIkuś, ale wiesz, ze ja to z sympatii o tym welonie, nie żeby do tablicy od razu wywoływać:) :thx: :thx: :thx: :thx:

karolkaw11
a co do WELONU
nie chcesz to nie zakładaj:)
kwiaty we włosach sa piekne a po co sie zmuszac:)


a i fajny masz fortepian suwaczkowy")
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

tachogti

karolkaw11 nie wydaje mi sie zeby ten bukiet sie mail "zgubic" nie bedzie zbyt nachalny, nie zrobi choinki a ladnie podkresli calosc wg mnie :D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

salsa

tachogti sie znalazłas!!!!  co tam:)?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

tachogti

salsa kochana  :D zyje sobie w strasznym pospiechu bo moje dzieci maja matury, egzaminy gimnazjalne, dostaja sie do podstawowek itd i musze sie nimi zajmowac i jeszcze ich nerwowymi mamami wiec mlynek mam, ale teraz musze sie na nowo swoim slubem zajac i znow "wkrecic" sie w temat  ;) wnet swoj watek zaloze  :flowers:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

salsa

tachogti chyba w takim razie umkneła mi Twoja profesja?
jesteś męczycielem grzecznej i schludnej Polskiej Młodzieży (jak Goga)??
z tymi dwoma mieczami na pewno nie maja z Tobą szans;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

cumberland

karolkaw11 moim zdaniem biżuteria świetnie komponuje się z suknią :)
jeśli chodzi o kwiaty to "zwisy" jakoś mi się nie bardzo widzą do tej sukni, poszłabym raczej w tradycyjny biedermeier,
kolor? zdecydowanie oranże solo, albo oranże pomieszne z kremem/ecru
pięknie się będą komponowały z tą złotą koronką :)
napisz jakie kwiaty lubisz to coś powklejam

tachogti

salsa mecze mlodziez mlodsza i starsza a najbardziej studentow  :P nie maja szans z moimi mieczami a jak nie mam miecza mam jeszcze twarda teczke   ;D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

karolkaw11

cumberland
generalnie nie mam  ulubionych kwiatów... nie jestemdo tego stworzona, mieczyki w moim ogródku "zimują" i którmu sie uda ten wypuści na wiosnę :hammer:
podobają mi się storczyki :)

cumberland

karolkaw11 storczyki powiadasz, dziewczyny w innych wątkach wklejały sporo zdjęć bukietów ze storczyków, sporo dziewczyn planuje bukiet z zielonych storczyków a'la bukiet inki więc poszperaj - na pewno coś znajdziesz, jeśli jednak storczyki to do tej sukni w kolorze ciepłej żółci jest taka odmiana z bordowymi środkami

coś jak ten koles ma w butonierce

cumberland

a tu propozycje niestorczykowe ;) ja bym szła w klimat takich ciepłych herbacianych bukietów