tort w Warszawie - namiary na sprawdzone cukiernie

Zaczęty przez aureola, 21 Kwi 2008, 15:54:44

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aureola

Kto moze polecic cukiernie w Warszawie, ktora dowiezie tort do hotelu (w okolicach lotniska, Raszyna, Janek)?

Moze ktos rzuci kilka sprawdzonych nazw cukierni w Warszawie...

:-\

Pozdrawiam

kamelia04.08.2007

ja brałam torty i ciasta od Bliklego i było dobrze.
Do godziny 15.00 dowożą na miejsce.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

Kasia

kamelia04.08.2007 a ile płaciłaś za tort? za kg?

elizapj

kasia ja bede w wawie w maju i mam gadac z jakimis poleconymi mojem Mamie cukierniami...na razie nie znam...jesli potrzebujesz juz juz...to napisz, poporsze by mi podala nazwy:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

elizapj potrzebuję już już ;)

jakbys mogła podpytać mamy to byłabym dxwieczna ;)

elizapj

maila poslalam...jak tylko bede wiedziec odpisze..a wiesz jaki chcesz?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

taki w anglijskim stylu ;)

piętrowy bez widocznego stelaża :)

aureola

Cytat: Kasia w 23 Kwi 2008, 13:28:15
elizapj potrzebuję już już ;)
jakbys mogła podpytać mamy to byłabym dxwieczna ;)

elizapj ja tez potrzebuje i to nawet jeszcze bardziej niz juz juz ;). Tak wiec jak tylko cos bedziesz miala, to pisz. Z gory dziekuje.

elizapj

ja chce bialy z zywymi kwiatami. ale nie wiem jeszcze konkretnie jaki...cos takiego mi po glowie chodzi..i poniewaz ostatnio mnie dziewczyny namawiaja na bukiet z irysami...to moze te irysy na torcie nie glupi pomysl..:)

jak masz jakies swoje to wrzuc..bo mi sie wydaje ze ja juz wszedzie szukalam,,,i tak na 100% jeszcze nie zachwycilam sie zadnym..albo tak, ale zachwyt bladl z czasem
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

ok, mam na razie tylko takie dane, niektore bardzo nie konkretne:(...ale skoro jestescie na miejscu to moze starcza:)

1/ to cukiernia Pomianowskich, na Krakowskim,
2/ na Tamce, ale bez nazwy...
3/ cukiernia z jakiej biora torty d hotelu gregory w zabkach .... podobno z Radzymina,
4/ przy hotelu Victoria - ale w kt str ?:(

wybaczcie tyle tylko wiem..bede dopiero dalej drazyc tamet jak bede w wawie..ja mame prosilam tylko pytac po wszytskich...tyle sobie na razie info wyszpiegowala
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia


aureola

Ja tez dziekuje i polewam. A teraz trzeba sie zabawic w Sherloka i wybadac nazwy, adresy, telefony...
Ja tez niestety nie na miejscu.

Anupka

Cytat: Kasia w 21 Kwi 2008, 21:28:57
kamelia04.08.2007 a ile płaciłaś za tort? za kg?

Kasia, ja wlasnie do Bliklego maila pisalam kilka dni temu. Upubliczniac tu nie bede, bo nie wiem co na to Blikle, ale wysle Ci wiadomosc na prv.
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malybob

Z tego co wiem, tortami zajmuje się też cukiernia Kozak z Falenicy. Cop prawda żadnego weselnego tortu od nich nie jadłam,ale próbowałam nie raz innych wypieków- były pyszne. Może warto ich sprawdzić.

Anupka

A, zapomnialam: torty weselne robi tez w Warszawie cukiernia Antolak przy ul. Rzymowskiego. http://www.cukiernia-antolak.pl/ Ponoc nawet smaczne niestety nie robia "pietrowych", tylko na stelazach.

A ja bym sie chciala jeszcze dokopac do pracowni cukierniczej przy hotelu Jan III Sobieski. Jadlam kiedys tort, ktory zrobili dla mojej ex-firmy i byl... no niebo w gebie. Ale namiarow nie mam i pojecia o cenach tez nie. Jesli ktoras cos wie, prosze o info.
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aureola

Dzieki wszystkim za namiary i pieknie prosze o wiecej.

Anupka, czy moglabys mi rowniez podeslac ceny Bliklego na pw?

elizapj

Cytat: aureola w 23 Kwi 2008, 22:25:04
Dzieki wszystkim za namiary i pieknie prosze o wiecej.

Anupka, czy moglabys mi rowniez podeslac ceny Bliklego na pw?

Anupka, jesli te ceny w mailu od nich inne niz w necie, to ja tez bardzo po prosze:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia


kamelia04.08.2007

Kasia

nie pamiętam dokładnie, ale cena między 75-80 zł/ kg
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

kamelia04.08.2007

Cytat: Anupka w 23 Kwi 2008, 22:13:54
A, zapomnialam: torty weselne robi tez w Warszawie cukiernia Antolak przy ul. Rzymowskiego. http://www.cukiernia-antolak.pl/ Ponoc nawet smaczne niestety nie robia "pietrowych", tylko na stelazach.


mój lokal zamawia u Antolaka i oblecą, choć tortów nie robią piętrowych  :(. Na wesele zrezygnowaliśmy z Antolaka, na rzecz Bliklego, bo były fajne babeczki i torty piętrowe  :). Na poprawiny za to było trochę Antolaka.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

Anupka

kamelia, wiem, będę miała wesele w tym samym miejscu, gdzie Ty miałaś, zresztą decyzja podjęta dzięki wieeeeeelu informacjom, które wysyłałaś mi na maila, jeszcze za czasów forum gazetowego. Zresztą o strefie też wiem od Ciebie...  :drunk: ;-)

Dziewczyny, nie mam pojęcia, jakie są ceny na stronie Bliklego, bo nie mogę się dostac na ich stronę. Otwiera mi się jakieś okienko z hasłem i dupa...

Ale zaraz wysyłam Wam maila. Byłoby prościej wstawi to info tutaj, ale wiecie, polityka prywatności ;-)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: Anupka w 24 Kwi 2008, 21:49:09


Dziewczyny, nie mam pojęcia, jakie są ceny na stronie Bliklego, bo nie mogę się dostac na ich stronę. Otwiera mi się jakieś okienko z hasłem i dupa...

no szok, wczoraj jak o tym pisalysmy to sobie wchodzilam normalnie..byly zdjecia przykladowych tortow, skaldniki...ceny..zadnych asel..a teraz faktycznie nie da rady wejsc  :(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

bardzo smaczny tort  robią w Batidzie choć nie ma zbyt dużego wyboru co do jego wyglądu! jest na Nowogrodzkiej i Marszałkowskiej o ile dobrze pamietam
począkowo również chciałam aby był pietrowy bez widocznego łączenia (rurki) najchetniej kwadratowy ale...
niektóre cukiernie potrzebują aż 3 miesiecy na przygotowanie podkładu i tego lukru całego co ma to utrzymać - juz dokładnie nie pamietam ale tłumaczyła mi to Pani w Sobieskim albo ściemniała bo im sie zamówienia nie chciało przyjąć!

elizapj

Cytat: aja w 05 Maj 2008, 12:48:54
bardzo smaczny tort  robią w Batidzie choć nie ma zbyt dużego wyboru co do jego wyglądu! jest na Nowogrodzkiej i Marszałkowskiej o ile dobrze pamietam
począkowo również chciałam aby był pietrowy bez widocznego łączenia (rurki) najchetniej kwadratowy ale...
niektóre cukiernie potrzebują aż 3 miesiecy na przygotowanie podkładu i tego lukru całego co ma to utrzymać - juz dokładnie nie pamietam ale tłumaczyła mi to Pani w Sobieskim albo ściemniała bo im sie zamówienia nie chciało przyjąć!

NMP, mam nadzieje ze zciemniala.....bo 3 miesiece to malo kt praca w dzisiejszych czasach potrzebuje...
moja swidakowa mnie bardzo rozluznila i moze jej komentarz i Was zrelaksuje, powiedziala, ze i tak wszystkie torty sa mdle, niedobre ale nikt smkau nie pamieta, polowa ludzi go nie smakuje bo jest przezarta, polowa nie wie czy jadla bo juz podpita;)
nie ma sie co przejmowac smakiem, ewentualnie popracowac nad wygladem dla swoich wspomnien i fotografii;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

elizapj,
troche się mylisz.
Wielu z moich gości bylo zachwyconych smakiem tortu.