Wis'kowe przygotowania powoli dobiegają końca :)

Zaczęty przez wis, 13 Kwi 2008, 11:03:00

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

wis

Jeeee dzięki, teraz będę wybierać. Prosty bukiet wiem, ale nie cantadesca w formie pałąka bo mój N jak to zobaczył, to powiedział, że z badylami do ślubu nie pójdę i koniec....

elizapj

Cytat: ewdomaga w 13 Kwi 2008, 11:13:07
Wis wyglądasz super, o niebo lepiej niż tamta PM. W ogóle ładne z Ciebie dziewczę.
podpisuje sie!

ale welon raczej widze dlugi
krotkie w ogole chyba pasuja tylko do niektorych (sukni, lub dziewczyn; nie wiem kotre bardziej)

do Twoje widze dlugi, za tren, nie duzo, ale wystajacy za
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdarynka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ewdomaga

Wis jakiego koloru są te hafty. Jeśli srebrne to dobrze Ci będzie z różowym bukietem, jeśli złotawe, to popieram maroonbug- żywa czerwień byłaby super. do pomarańczowego bukietu dla Ciebie nie jestem przekonana.

wis

Hafty są srebrne :)

magdarynka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

#31
dorzucam swoje 5 groszy, i mam nadzieje ze nie mace, ale mi te czerwone nie za bardzo do Ciebie...mam wrazenei ze Cie postarzaja:(
masz super mloda uroda, taka bardzo swieza, jak dziewczyn z reklam gumy do zucia w latach 50;) tak mi sie akurat kojarzy...a to czerwone kojarzy mi sie zle:( moze i do sukni pasuje, nie wiem. ale nie do Twojej buzi. wybierz moze jakies swiezsze zestawienie i bardziej 'mlodziezowe'...jak znajde o co mi chodzi to wrzuce:)

ten srodkowy, chodzi o polaczenie kwiatow, ksztalt chyba inny, ten troche za duzy do Ciebie

Patrze na Twoja usmiechnieta buzie, i domyslam sie ze bedziesz sie tak caly czas pieknie usmiechac, i widze jakis bardzo wesoly do tego usmiechu bukiet:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wis

Elizapj dzięki za miłe słowa :) Zwłaszcza, że wszyscy dają mi na ogół więcej lat, niż mam na prawdę...
A tekst z reklamą gum mnie rozbroił, skręcało mnie ze śmiechu :D
Bukiety śliczne, na 99% zostanę przy różu, chyba najbardziej pasuje, zresztą moja siostrzyczka która będzie moją świadkową planuje różową suknię :)

elizapj

#34
to jesli chodzi o kolor roz jak najbardziej mozna uznac za kolor mlodosci:) haha

w tamtym bukiecie czerwonym, nie przytlaczal sam kolor, jakos wydawal sie bardzo powazny, taki troche na drugi slub....nie umime ujac lepiej, albo do jakiejs bardzo powaznie wygladajacej dziewczyny (nie wiekowo, tylko powaznie duchem). i to mi sie z twoim wygladem klocilo, choc moze jestes hiper powaznym molem ksiazkowym, nie wiem hahah

ale zdecydowanie idz w wesole zestwienia. moze porob sobie probki, roznych bukietow w powerpoincie czy innym przykladajc rozne bukiety do twarzy...:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wis

Poważna nie jestem - na pewno nie w negatywnym tego słowa znaczeniu. Właśnie chcę aby bukiet był radosny, wesoły, a nie jakiś poważny czy mdły. Mam 23 lata więc jeszcze ze mnie żadna stara poważna baba  lol
Zresztą mój N jak usłyszał czerwony bukiet to stwierdził "Czerwony ? Zapomnij !" ;)

wis

No właśnie,
zdjęcia oczywiście przykładowe, chodzi mi o długość :)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


A może jeszcze dłuższy ? Bo sama już nie wiem :( Pomocy.

wis


vobi

Cytat: wis w 16 Kwi 2008, 16:59:03
Jeeee dzięki, teraz będę wybierać. Prosty bukiet wiem, ale nie cantadesca w formie pałąka bo mój N jak to zobaczył, to powiedział, że z badylami do ślubu nie pójdę i koniec....

:o :o :o

vobi

Cytat: wis w 18 Kwi 2008, 20:51:13
Zresztą mój N jak usłyszał czerwony bukiet to stwierdził "Czerwony ? Zapomnij !" ;)

>:(   gdybym uslyszala tego typu tekst od mojego, to chyba nie byloby zadnego slubu...

wis

Vobi, wszystko inne jest o mojemu więc z tym bukietem mu ustąpię, a niech chłop mysli, że ma coś do powiedzenia w sprawie ślubu i wesela ;)
Ten czerwony nam do niczego nie pasuje więc nie dziwię, że protestował ;)

vobi

Cytat: wis w 22 Kwi 2008, 21:44:04
Vobi, wszystko inne jest o mojemu więc z tym bukietem mu ustąpię, a niech chłop mysli, że ma coś do powiedzenia w sprawie ślubu i wesela ;)
Ten czerwony nam do niczego nie pasuje więc nie dziwię, że protestował ;)

Ok, sorry jak przeczytalam te dwa posty to od razu sobie wyobrazilam jakiegos tyrana ;)

wis

Tyran ?.. To ostania rzecz o jaką można by go posądzić. Potulnie zgadza się na 99% moich szlonych pomysłów :D

wis

Dziewczyny proszę doradźcie mi z tym welonem  :-\
W przyszłym tygodniu idę na przymiarkę i powoli wypadało by się zdecydować...

niewiemjaka

#44
bukiet - nie czerwony :)
welon - obydwa fajnie wygladaja (moja siora miala dwa jeden dłuugasny do kosciola i krotki na wesele)
welon chyba zalezy od fryzurki - jaka planujesz? i gdzie podpiac jezeli kok?
biorac pod uwage ze suknia dosyc ladne ma wykonczenie w pasie - to wzielabym krotki zeby nie zaslanial i mącił tego już efektownego miejsca z tyłu sukni ;)
no sama nie wiem :/ >:(

modyfikuje - jakoś dłuższe są bardziej .. ;) - ale dla wygody na imprezke bym się zastanowiła nad krotszym :D

wis

Doda, nie wiem jaka długość...
Będzie podpięty raczej dosyć nisko.

ewdomaga

jeśli ma być nisko podpięty to chyba najlepszy będzie welon do bioder. najlepiej na przymiarce załóż różne welony, różnej długości, z różnymi wykończeniami i wtedy przekonasz się co Ci najbardziej pasuje albo przynajmniej zobaczysz czego zdecydowanie nie brać pod uwagę.

wis

Chcę biżu od Kati z Białej Magii - kolczyki + bransoletka. Na zbliżeniach widać dokładnie hafty na sukni.
http://butik.bialamagia.pl/
Proszę doradźcie mi co wybrać :)


wis

No właśnie... Co ja się tak na te perełki uparłam  :hammer: